Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

lalus

User
  • Content Count

3
  • Last visited

• Days Won

1

lalus last won the day on February 4

lalus had the most liked content!

Community Reputation

13 Startujący

About lalus

• Rank
    Gram w grę

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. jesteś dojeżdzany, tylko musimy sie zlapac na ts kolego :3 <33

1. Show previous comments  1 more
    2. lalus

lalus

jak siedzisz na premce to wiesz

3. xjajo

xjajo

na jakiej premce? ja w ogóle nie siedze

4. Filip

Filip

nie mamy kanału premium już ponad miesiąc LUL

2. Nick(TS3): lalus Nick administratora: Arewar Twoje Unique ID: OrcFQRVZdf/qIT2jZaSjO4PXT9s= Opis (za co pochwała): Bardzo miły administrator, a także pomocny. Jak się wchodzi na cp i czeka na pomoc, i widzi się nick "Arewar" to już wiadomo, ze to będzie bardzo miła rozmowa, a także odpowiednie otrzymanie pomocy.
  3. no musiał zostać wylizany, taki jest najlepszy mmmm
  4. Witam bardzo serdecznie miła administracje, a także kochaną. Chciałbym złożyć wniosek o kanał vip, ponieważ mam mam duże grono osób przebywających na team speak'u i razem wspólnie chcielibyśmy mieć swój własny kanał vip. Razem z moimi znajomymi będziemy przebywać na tym vipie, a także dbać o Atmosferę, Prosiłbym o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku i oczekuję na odpowiedż. Mam nadzieję, ze pozytywnie rozpatrzycie mój wniosek. Ps. Kochamy naszego wspaniałego admina Dżona Koparke <3<3<3<3 I uwielbiamy cała Administrację. 1.Lalus 2.OrcFQRVZdf/qIT2jZaSjO4PXT9s= 3.Geng Kochania Dżonego 4. Przybliżona ilość 8 5. Kanał: 255 6.Opisane jest tam wyżej :3 7. Lol, haxball, csgo, 8. 12 Lat Pozdro dla Administracji :3
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines