Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
dodo

Lagi? Duży ping? (Mozilla Firefox, Google Chrome)

Recommended Posts

Wiele graczy myśli, że ma problem z internetem i dlatego ma duży ping bądź też straszne lagi. Większa połowa graczy, która myśli, że to wina internetu myli się. Dlaczego? Lagi i duży ping spowodowane są przeważnie  naszą przeglądarką internetową. Piszę to opierając się na własnym doświadczeniu, gdyż mam internet na tyle dobry, że ping powinien być cały czas 70. Co prawda zależy to od hostera, ale trzeba umieć dobrze "ustawić" naszą przeglądarkę.

Opiszę wam problemy i rozwiązania związane z tymi dwiema przeglądarkami.

 

Mozilla Firefox Zanim zacznę. Przez rok grałem na Chrome po zmianie na mozille ztwierdzam, że ta zmiana była bardzo dobra i gra się o wiele lepiej. Oczywiście nie zabraniam grać na chrome, co kto lubi.

Zaczynamy od ściągnięcia https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/adblock-plus/ adblocka plus. Jest to dodatek do przeglądarki, który blokuje reklamy na stronach. Jak sami dobrze wiecie na stronie haxball.com są takie reklamy. Możemy sami sobie wybrać strony gdzie chcemy, żeby nie było reklam. Tak więc nie musimy blokować wszystkiego. Jeżeli chodzi o tą przeglądarkę to by było na tyle, gdyż tam ze wtyczkami nie radzę się bawić.

 

Google Chrome W pasku adresu wpisujemy chrome:Plugins > po prawiej stronie wciskamy "+szczególy" wyłączamy pierwszą wtyczkę i włączamy drugą(ta przeważnie jest już włączona) Resujemy przeglądarkę i ping ma pewnie jest znacznie mniejszy. Nastepnie w opcjach ustawiamy 30 fps.

Pomogłem na pewno hehe, w razie jakichś pytań piszcie na pw.

 

 

W razie jakichś pytań znajdziecie mnie na forum ballhax.pl

Edited by dodo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By Argin
   Męczy cię zbyt długie ładowanie niektórych stron internetowych? Pora to zmienić, a nauczę Cię tego w tym oto prostym poradniku.   1. W pierwszym kroku należy przejść do "Centrum Sieci i udostępniania". Szybkim sposobem możemy się tam dostać klikając na pasku zadań PPM na ikonce "WIFI" lub "Połączenie Sieciowe" i klikamy "Otwórz centrum sieci i udostępniania".


   2. Pojawi nam się okno w którym wybieramy "Zmień ustawienia karty sieciowej".


   3. Wybieramy nasze połączenie i klikamy PPM i wybieramy "Właściwości".


   4. W kolejnym okienku klikamy na "Protokół internetowy w wersji 4 (TCP/IPv4)" albo dwukrotnym kliknięciem myszy lub opcją "Właściwości".


   5. Zmiany będziemy dodawać tylko w zakładce "Ogólne" dla drugiej opcji, czyli DNS. Zaznaczmy "Użyj następujących adresów serwerów DNS".   Wpisz w preferowany serwer DNS:


   8.8.8.8
   Wpisz w alternatywny serwer DNS:


   8.8.4.4
   Powinno to wyglądać tak:


   6. Klikamy "OK".   7. To jeszcze jednak nie koniec, ponieważ żeby to działało jeszcze lepiej możemy podobnie zrobić z opcją "Protokół internetowy w wersji 4 (TCP/IPv4)". Do tej opcji przechodzimy tak samo jak poprzednio, czyli podwójne kliknięcie lub "Właściwości".


   8. Zmiany będziemy dodawać tylko w zakładce "Ogólne" dla drugiej opcji, czyli DNS. Zaznaczmy "Użyj następujących adresów serwerów DNS".   Wpisz w preferowany serwer DNS:


   2001:4860:4860::8888
   Wpisz w alternatywny serwer DNS:


   2001:4860:4860::8844
   Powinno to wyglądać tak:


   9. Klikamy "OK" i jeszcze raz "OK".   10. Wróciliśmy do widoku naszych sieci gdzie klikamy na naszą sieć jeszcze raz PPM i wybieramy "Wyłącz" i następnie po ok. 3 sekundach tak samo "Włącz".


   To tyle w dzisiejszym poradniku. Mam nadzieję, że w jakimś stopniu pomogę niektórym osobom i ten Internet w przeglądarce będzie działać nieco szybciej. Pozdrawiam, cześć!

  • By Chocoszok1
   Reklama
    
             
    
    
    
    
    
    
    
   reklama
    
    
    
    
   TixyHC
    
    
    
    
    
    

    
   Adres IP: survival.ench.pl   Typ serwera: Survival + Gildie   Sloty:  100   Wersja: 1.7 - 1.8   Autoryzacja: non-premium + premium     Itemy potrzebne na założenie gildii:     Drop z stone:     Poty strength II są zablokowane:     Wszystkie potrzebne komendy znajdziesz pod:       www.46611.enmc.pl
  • By Chocoszok1
   <----- Reklama
    
   <----- Reklama
    
   <----- Reklama
    
   <----- Reklama
    
   <----- Reklama
    
   <----- Reklama
    
   <----- Reklama
    
    
    
    
    
    
    
    
   Good-CrafterS
    
    
    
    
    
    

    
   Adres IP: good-crafters.fhmc.pl Typ serwera: Survival + Gildie   Sloty:  100   Wersja: 1.7 - 1.8   Autoryzacja: non-premium + premium     Itemy potrzebne na założenie gildii:     Drop z stone:     Poty strength II są zablokowane:     Wszystkie potrzebne komendy znajdziesz pod:       http://fiberhost.pl/is-45331    
  • By Woxer
   »►►►►►► Cobble-Craft ◄◄◄◄◄◄«                                                                         Szukasz fajnego serwera Minecraft na którym  spędzisz miło czas, na którym jest duzy drop i są gildie? Dobrze trafiłeś!  Nasz serwer jest specjalnie przystosowany dla ciebie!                                Serwer ten jest profesionalnie zabezpieczony przed atakami DDoS, a pluginy serwerowe są po polsku i na  serwerze nie ma żadnych bugów ani lagów.                                                                                                               Informacje o serwerze:  ~ 40 slotów  ~ Miła i pomocna oraz czujna administracja  ~ Własna strona Cobble.csrv.pl  ~ Nie ograniczony RAM  ~ Wersja serwera to 1.7.2  ~ IP: cobble.csrv.pl                                                                              Zapraszamy!! 
  • By adriano8000
   Zapraszam cb na serwer medcraft.fhmc.pl . Serwer powstał 2015.05.01 .
   Chcęmy rozkęcić serwer więc reklamujemy
   Zapraszam
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines