Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

LaCocaina

Elita
    509
  • Last visited

Everything posted by LaCocaina

1. Witam. Posidam na sprzedaż dwa konto na dwóch innych serverach: Terios: Posiadam 840b (840KKKk) - Spokojnie wystarczy, aby zrobić TOP postać. Posiadam PERF BIŻU 7B NA 215, ZBROJE NA 220, ORAZ 2X BRONIE, KOSTIUM IS, PET IS, FRYZKA IS. Oddam za 25PSC, albo zamienie za CS GO. Legend-MT2 Posiadam TOP1 WP przed Upadate.. Sura 255 poziom, posiadam zbrojke na 245, bronie na 245 i Biżu na 150, oraz eq exp na 105 (Wystarcza na bosy, hity po 120-150k), kostium, jakieś tam ulepki. Oddam za 25PSC, albo zamienie za CS GO.
  2. Chciałbym cię widzieć na tych posadach, oraz abyś pomagał w rozwijaniu działów. Ale niestety jak @Grew napisał wyżej, twój język/tekst pisania, lekko kaleczy oko i aż razi. Dałbym ci 7 dni próbnych, abyś się wykazał - wniósł coś do działów, dopiero wtedy podejmę decyzję. Jestem Neutralny. ;)
  3. Zamiast pytań, dałbym zadania ;). jSA ma mało możliwość, dać np zablokowanie kanału, albo jak uciszyć cały pokój itd itp. :)
  4. Hej. Jestem za daniem mu szansy, aktualnie przyda się każda potrzebna pomoc oraz dodatkowa ręka do pracy na forum. ;)
  5. 2 lata ? Wydaje mi się, że rok, a nie 2 lata. Druga kwestia - Skąd mogę wiedzieć, ze to twoje konto Steam ? Po trzecie udowodnij, że to twoje konto na EmPiSi - A nie udowodnisz .. bo baana wyłapało !!! @Lord_Phoenix - Jakbyś też dobrze wiedział na zbanowane konto tam nie da się wejść. XDDDDD - Ale tego nick każdy może użyć . Wejdź na to zbanowane konto i zrób screena. @Lord_Phoenix - Nie bardzo da się wejść Panie Liderze :/ http://scr.su/e2
  6. Co nie zmienia faktu, że nie wszystkie sa twoje, każdy poradnik który tu napisałeś należy do innych osób - tzn: Kilka innych kont, pod inną nazwą użytkownika.
  7. Dalej ci nie wierze, między innymi z poradnikami z znanego nam forum MP ... skopiowałeś ich kilka, udowodnij, że to konto jest twoje..
  8. Więcej reklam ? Za czym idzie inwestycja. Nic się nie osiągnie bez inwestycji .
  9. Mam nadzieje, że to nie koniec nagrywania filmików , ja zrobiłem dla ciebie intro - pisz pw to ci podeslę.
  10. Ja gram na FunMT2 - Więc zapraszam nick LeGold.
  11. Terios.pl - Też zacznę na tym. Dam znać jaki nick.
  12. Zapodaj jakiś ciekawy serwer, to zagramy, bo nudzę się po pracy mam 3-4h dziennie wolnego, jak ide na 7 do pracy i do 18.
  13. Avatar mi się zje.. Ogólnie mogę lepsze zrobić, zrobię w wolnej chwili i ci pokażę.
  14. Przyjemnie się ogląda, czasami obejrzę po pracy (Jak znajdę chwilkę). Jednak Intro mnie irytuję - zmień sobie. Avatary na +
  15. Witaj na forum i zapraszamy do dalszej dyskusji i częstego odwiedzania forum .
  16. Siema, nie znam ;DD
  17. Dobry Avek , a żeby nie było OP - Dobry filmik ;p
  18. Oczywiście, jak będę miał jak zagram z tobą chętnie, lecz nie wiem kiedy, bo dużo pracy mam. Będę się odzywał na priv.
  19. Chyba zacznę grać w Metina, już można po 5-6 latach, ale dużo do nadrobienia.
  20. Cierpliwy czy nie, administracja nie powinna olewać podań. Dark,Subtelny i kto tam jeszcze jest, kandydat czeka ........
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines