Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

LaCocaina

Elita
  • Content Count

509
  • Last visited

Community Reputation

130 Bardzo dobry

About LaCocaina

• Rank
    Robota Zając - Ucieknie.
  • Birthday 12/06/1992

Profile Information

Recent Profile Visitors

20,709 profile views
  1. Chciałbym cię widzieć na tych posadach, oraz abyś pomagał w rozwijaniu działów. Ale niestety jak @Grew napisał wyżej, twój język/tekst pisania, lekko kaleczy oko i aż razi. Dałbym ci 7 dni próbnych, abyś się wykazał - wniósł coś do działów, dopiero wtedy podejmę decyzję. Jestem Neutralny. ;)
  2. Zamiast pytań, dałbym zadania ;). jSA ma mało możliwość, dać np zablokowanie kanału, albo jak uciszyć cały pokój itd itp. :)
  3. Hej. Jestem za daniem mu szansy, aktualnie przyda się każda potrzebna pomoc oraz dodatkowa ręka do pracy na forum. ;)
  4. 2 lata ? Wydaje mi się, że rok, a nie 2 lata. Druga kwestia - Skąd mogę wiedzieć, ze to twoje konto Steam ? Po trzecie udowodnij, że to twoje konto na EmPiSi - A nie udowodnisz .. bo baana wyłapało !!! @Lord_Phoenix - Jakbyś też dobrze wiedział na zbanowane konto tam nie da się wejść. XDDDDD - Ale tego nick każdy może użyć . Wejdź na to zbanowane konto i zrób screena. @Lord_Phoenix - Nie bardzo da się wejść Panie Liderze :/ http://scr.su/e2
  5. Co nie zmienia faktu, że nie wszystkie sa twoje, każdy poradnik który tu napisałeś należy do innych osób - tzn: Kilka innych kont, pod inną nazwą użytkownika.
  6. Dalej ci nie wierze, między innymi z poradnikami z znanego nam forum MP ... skopiowałeś ich kilka, udowodnij, że to konto jest twoje..
  7. Więcej reklam ? Za czym idzie inwestycja. Nic się nie osiągnie bez inwestycji .
  8. Mam nadzieje, że to nie koniec nagrywania filmików , ja zrobiłem dla ciebie intro - pisz pw to ci podeslę.
  9. Ja gram na FunMT2 - Więc zapraszam nick LeGold.
  10. Terios.pl - Też zacznę na tym. Dam znać jaki nick.
  11. Zapodaj jakiś ciekawy serwer, to zagramy, bo nudzę się po pracy mam 3-4h dziennie wolnego, jak ide na 7 do pracy i do 18.
  12. Avatar mi się zje.. Ogólnie mogę lepsze zrobić, zrobię w wolnej chwili i ci pokażę.
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines