Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Kupno kilku przedmiotów za jednym kliknięciem

Filip
 Share

Recommended Posts

Witajcie, w dzisiejszym poradniku chciałbym Wam zaprezentować możliwość zbindowania sobie kupna kilku broni/przedmiotów za jednym kliknięciem. 

Polega to na tym, że używając odpowiedniego generatora bindów, możemy przypisać pewnego rodzaju komendy, które po naciśnięciu ustawionego przez nas przycisku na klawiaturze automatycznie wprowadzą się w konsolę i "kupią nam" potrzebne przedmioty. Jest to swego rodzaju zaoszczędzenie kilku sekund, które spędzilibyśmy na klikaniu w menu zakupów, bardzo dużo osób, w tym gracze profesjonalni korzystają z tej opcji, dlatego też uznałem, iż warto ją zaprezentować. Najłatwiej zrobić to korzystając ze strony Generatora bindów (https://sniper13.pl/generator-bindow/#/}. Wygląda to mniej więcej tak, że po otworzeniu strony, wybieramy klawisz, na którym chcemy coś zbindować, wybieramy broń i np. granaty, które nas interesują i klikamy "Zapisz", następnie klikamy "Generuj bindy". Jeśli wykonamy wszystkie akcje prawidłowo, naszym oczom powinien ukazać się następujący komunikat: 

1604705523_pobrane(3).png.afef626ffd96e07fe2900e113e81d001.pngpobrane.png.ebe219995777c8c35558b9e25d0d86d3.png

Mam nadzieję, że mój poradnik pomoże Wam w przyjemniejszym, a przede wszystkim szybszym kupowaniu broni. 

• Like 2
  • Thanks 1