Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Kubuss

Nowy
  • Zawartość

1
  • Ostatnia wizyta

O Kubuss

• Tytuł
    Gram w grę

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. Imię: Na imię mam Jakub.Wiek: 16 lat (Rocznik 02)Nick z TS3: Kubuss Dyspozycyjność: Z racji, że mamy wakacje mój czas, który mogę poświęcić na pomoc użytkownikom jest prawie nie ograniczony. Unique ID: r3XkaEhydK5k5MDZRp7dD7oruAQ=Coś o sobie: Witam! Mam na imię Jakub, interesuje się informatyką, komputerami, grami, itd. Dlatego też profil szkoły ponadgimnazjalnej, jaką wybrałem jest informatyk. Poza komputerami trenuje, takie moje małe hobby, czyli wyczynową jazdę rowerem. Natomiast jeśli chodzi o znajomość TeamSpeak'a wydaję mi się, że jest ona na całkiem wysokim poziomie. Zdarzyło mi się kilka razy być administratorem na TeamSpeak'u, lecz niestety z nie znanych mi przyczyn owe serwery zostały zamknięte. Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. Życzę miłego dnia bądź nocy czytającej albo czytającemu.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin