Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

kuba666ist

User
  • Content Count

64
  • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

About kuba666ist

• Rank
    Pasjonat gier I
  • Birthday 04/11/2000

Contact Methods

Profile Information

• Gram w
    Gry
  • Ulubiona gra
    Minecraft, symulatory
  • Hobby
    Gry, kolarstwo
  1. Wróciłem po nieuzasadnionej przerwie ;)

2. Fajne fajne pvp byłoby troszkę trudniejsze,a WG byłyby ciekawsze Pozytywny.
  3. Dobry plugin, według mnie nie nadaje się na inny serwer niż WG, chyba, że na survival do kopalni Pytanko: Czy itemki wylatują po rozwaleniu ich piórkiem grozy?
  4. Dobrze mówisz, masz rację, ale jednak Dark dziś się przekonał czym to grozi Neutral
  5. Kicha... już nie mam co pisać po prostu kolejny dobry plugin od ciebie Może dawaj linki do pluginów w downloaderze forumowym
  6. Rymować to ja nie potrafię, ale myślę, że będę mógł posłuchać
  7. Plugin się na pewno przyda ja jakimś obleganym serwerze gdzie na spawnie jest tylko jeden lub dwa enchanting Pozytywny.
  8. No tak pluginy to oczywiście wygoda, a serwer forge jest w dodatku droższy, więc jak są dostępne takie pluginy to z pewnością one są lepsze
  9. Tak z pewnością, myślę, że Giants Software nie pozostawi tego w takim stanie jeśli chodzi o fizykę, bo przecież to gra już w pierwszych tygodniach "życia" zyskała sympatię wielu graczy na całym świecie
  10. Mam pomysł...chcę prezentować modyfikacje do MC... i co o tym myślicie? Bo nie wiem czy jest sens ;)

1. Argin
    2. kuba666ist

kuba666ist

Tak, ale od wersji 1.6 instalacja nieco się zmieniła, dlatego wolałbym, aby robić do tego poradniki i opisać instalację na nową wersję.

3. Dark_Side

Dark_Side

W sumie słuszna uwaga, pliki możecie trzymać w naszym downloadzie, przynajmniej linki nie wygasną.

11. Bardzo fajny plugin (kolejny ;D) jest chyba też mod, który dodaje coś takiego, ale nie pamiętam jak się nazywał
  12. Microsoft Flight Simulator, ale to nie do końca jest symulator bardziej gra dla rozrywki
  13. Zawsze się śmiałem, że w każdym symulatorze jest taka sama grafika, bo kiedyś to ja tym rzygałem tak mi się nie podobała
  14. Witamy cię i mamy nadzieję, że tu zagościsz na dłużej i nawet wiem z jakiego serwera cię znam: taki jeden skyblock, na którym jesteś moderatorem czyż nie?
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines