Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

bobix

Kosz: podanie o administratora

Recommended Posts

witam 

Temat został uznany za nieodpowiedni!

Możliwe powody zarchiwizowania tematu:

• Został napisany podwójnie.
  • Naruszał regulamin forum.
  • Zawierał wygasłe odnośniki bez których nie spełniał już swojej roli.
  • Wprowadzał w błąd.
  • Chcesz się wypowiedzieć w temacie? Poproś moderatora o jego otwarcie i umieszczenie ponownie w odpowiednim miejscu.

Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• By Keymil
      Imię: Kamil
      Nick z TS3: Kêymil 
      Dyspozycyjność: W tygodniu szkolnym, oprócz poniedziałków i śród ( po godzinie 19) mogę być dostępny w godzinach 16-01, natomiast w weekendy all day (czasami all night). Ale czakiego i tak raczej nie przebije
      Unique ID: Qduwr1RcJOAMCyrAuqj8sXibwDo=
      Coś o sobie: Mam na imię Kamil, chodzę do technikum informatycznego. Z programu TeamSpeak3 korzystam od roku 2012 (znam podstawowe komendy języka BBCode i HTML). W swojej "karierze" miałem kilka prywantych serwerów TeamSpeak, na których tworzyłem rangi i zajmowałem się kanałami, lubię to robić. W wolnym czasie gram w koszykówkę, gierki komputerowe(tj. najczesciej LoL), rozmawiam z ludźmi na teamspeaku. Interesuje się informatyką ,grafiką i rapem. Uważam się za osobę komunikatywną, jestem wygadany i pozytywny. Uważam, że nadaję się na objęcie roli Pomocnika na serwerze, ponieważ znam TeamSpeak'a i lubię pomagać ludziom, sprawia mi to frajdę. Pozdrawiam
    • By vTECHv
      Czy wie ktoś jak założyć ts'a na serwerze Minecraft z hostingu Enderchest ???
      Nie chce kupować osobnego serwera ts3
      Czy jest plugin na komunikacje głosową w grze? Tak jak w grach typu H1Z1
    • By konrad1xx
      Szukasz stabilnego serwera teamspeak 3 ?
      Wejdź na xxx   ● Miła administracja ● VIP dla stałych bywalców ● Proste ip ● Dużo zabawy   Nazwa serwera : Nyan TS 3 IP: xxxx   Właścicielowie : Bo !  i Shezo
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines