Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

KriSuZRivii

Kosz: Podanie na New Admina - KriSuZRivii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nazywam się Krzysiek i mam 16 lat ,a mój nick to KriSuZRivii, o pochodzeniu tego nicku lekko się rozpisze:

Pochodzi on od angielskiej wersji mojego imienia - Krzysiek = Chris(czyt, Kris) a dlaczego Krisu? nie Kris? otóż dawniej posiadałem

nick: KrisPL i niesamowicie denerowowały mnie wszystkie wariacje tego pseudonimu typu: Krisp, Krips etc. No więc to tyle o nicku

moimi zaintersowaniami jest między innymi Polityka - jestem prawicowym liberałem uważam że wszyscy powinni pracować by być równym innym

dlatego też jeżeli dostanę się do administracji tak dużego teamspeak'a jak GrywamTu.PL postaram się dopasować do was, interesuje się również historią, jednak nie przynudzając powiem

raczej o trzeciej pasji : czyli o Grach jak najprowdopodobniej większość tego teamspeak'a gram w gry jest to Minecraft,Counter:Strike : Global Offensive. zaczynam również grać w LoLa i Fortnite.

A moja "Pułka" z grami stale będzie się powielać o takie gry jak: Rust,ARK czy Far Cry 5, Co do doświadczenia wiem jak działaja serwery ts3 ponieważ byłem na wielu z nich Adminem niestety żaden z nich już nie działa i dlatego też kieruje się do was. Co do dyspozycji jestem w czasie zazwyczaj 14-22 i spędzam około 2h-8h dziennie. moją znajmość z Programem uważam za bardzo dobrą jestem

obeznany w Tożsamościach,Kanałach,MusicBotach i innych tym podobnych. Jeśli chodzi o to dlaczego ja? to uważam że docenicie mój humor oraz zaangażowanie , staram sie rozluźniać atmosfere a także jestem w stanie przez wiele godzin udzielać pomocy.

Mam nadzieje na Pozytywne rozpatrzenie tego podania i zaakceptowanie mnie.

Z góry dziękuje 

KriSuZRivii

Nick z TS3: KriSuZRivii

Unique ID:MOFwOKi3RdgX2Pa9O7oC71Dj3NE=

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 27.02.2018 o 18:34, KriSuZRivii napisał:

Imię:Krzysiek

Nick z TS3:KriSuZRivii

Dyspozycyjność:W zależności od dnia zazwyczaj jestem dostępny od godziny 14-22, co wychodzi około 8h chodzę do 3 gimnazjum więc mam mnóstwo wolnego czasu, czasem się coś trafi i nie będę mógł się pojawić.

Unique ID:MOFwOKi3RdgX2Pa9O7oC71Dj3NE=

Coś o sobie: Nazywam się Krzysiek mój pseudonim to KriSuZRivii. Mieszkam koło Łodzi a moimi pasjami jest Polityka,Historia i Gry .Uwielbiam gry survivalowe takie jak Rust,ARK,Minecraft etc. Lubię współpracować z innymi, i jeżeli się dostanę będe starał się dorównać wam, co do doświadczenia byłem adminstratorem wielu ts'ów które już nie istnieją

więc mam dużą wiedze i doświadczenie 9/10, mam poczucie humoru który umiem wykorzystać w zależności od sytuacji.

Uważam że powinniście mnie przyjąć ponieważ mam duże doświadczenie, posiadam poczucie humoru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat został zamknięty!

Możliwe powody zamknięcia tematu:

• Temat został zakończony.
  • Temat został napisany podwójnie.
  • Temat naruszał regulamin forum.
  • Temat bez odpowiedzi dłużej niż 30 dni.
  • Odpowiedź w temacie została udzielona.
  • Zamknięto na prośbę autora..
  • Chcesz się wypowiedzieć w temacie ? Poproś moderatora o jego otwarcie.

Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin