Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Buniu4321

Kosz: Podania na New Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kuba
Nick z TS3: Buniu
Dyspozycyjność: Jestem dostępny jak najwięcej mogę ,Czyli w tygodniu (od poniedziałku do piątku ) po południu czyli od 15:30 do 23 max. W weekendy będę dłużej dostępny tak od 16 do 01:00 na pewno bądź dłużej nawet do 03:00 Chyba ze wystąpi taka sytuacja że Użytkownicy potrzebują więcej czasu od mnie to wtedy zostaje tak długo by rozwiązać problemy użytkowników.

Unique ID: 2gkvCEUjkyM0rl+PUyXxN3fyJpY=

Coś o sobie: Ja uważam że jeśli się wie i umie pomóc potrzebującym w potrzebie to trzeba pomóc jak najbardziej nie ważne czy to wróg czy jakaś osoba której nie lubimy ale trzeba pomóc trzeba i tak sobie wyobrażam prace na tym Ts (w pewnym sensie można nazwać to pracą ) że jeżeli będę dostępny i będę miał pomóc i tylko będę umiał to pomogę bo w realnym życiu lubię pomagać to czemu bym miał nie pomóc innym pomagać innym , moje oczekiwania od was są takie ze trafie do zespołu z poczuciem humoru . I mam nadzieje ze pomogę wam dołożyć tą jedną cegiełkę do tego wielkiego muru zwanego społecznością. Z miłą chęcią chciał bym się znaleźć w waszej ekipie . Łatwo się klimatyzuje z nowymi osobami . Może doświadczenie mam niewielkie bo takie ze kilka lat byłem Suportem na początku potem 1 rok byłem administratorem lecz TeamSpeak upadł i na tym zakończyła się moja kariera ale obsługę programu oceniam 8/10 . Mam nadzieje ze rozpatrzycie 

moją prośbę od dołączenie do was pozytywnie. Czekam na kontakt. Pozdrawiam :):P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat został zamknięty!

Możliwe powody zamknięcia tematu:

• Temat został zakończony.
  • Temat został napisany podwójnie.
  • Temat naruszał regulamin forum.
  • Temat bez odpowiedzi dłużej niż 30 dni.
  • Odpowiedź w temacie została udzielona.
  • Zamknięto na prośbę autora..
  • Chcesz się wypowiedzieć w temacie ? Poproś moderatora o jego otwarcie.

Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

• Przez AgBi
      Witajcie!

Ekipa CuriousCraft poszukuje budowniczego, który zna się w swoim fachu.

CuriousCraft to serwer, a raczej projekt, który ma na celu połączenia dwóch znanych i lubianych trybów. Chodzi oczywiście o Skybock + Gildie. Jeśli myślicie, że takie połączenie nie ma sensu, to się mylicie. Posiadamy sprawną ekipę, lecz do szczęście brakuje nam tylko budowniczego, który zawita w nasze szeregi na stałe. Projekt jeszcze nie wystartował, jest w budowie.

Oczekujemy:
      -profesjonalizmu
      -budowania w różnych stylach
      -znania podstawowych komend
      -Discorda/Ts3
      -Zgrania w ekipie
      -Dłuższego zostania na tym serwerze (konkretnie na stałe)

Oferujemy:
      -możliwość rozwoju
      -pokazania swoich umiejętności przed większą ilością graczy
      -wynagrodzenie
      -Serwer Discord/Ts3
      -miłą atmosferę

Kontakt:
      Priv na forum
            Lub
      AgBi#3704
      GameseQ#4399
    • Przez AgBi
      Jako właściciel serwera CuriousCraft prowadzę rekrutację na stanowiska:
      -ChatMode:
      Osoba, która zajmuje się głównie czatem i pilnuje graczy aby nie łamali oni regulaminu.
      -GameMode
      Osoba, która pilnuje, rozgrywki (aby gracze nie bugowali mapy, nie wykorzystywali glitchów i nie korzystali z chetów) i graczy aby nie łamali regulaminu.

Coś o nas: 
      Jesteśmy powstającym serwerem, który ma łączyć w sobie Skyblock z Gildiamii. Jest to oryginalny pomysł, który chcemy wcielić w życie. Posiadamy dobrego budowniczego, programistę oraz sponsora, dlatego nasz projekt rozwija się w dobrym tępię, lecz jedyne czego nam brakuje to osób, które pomogłyby nam w tym projekcie.

Oczekujemy:
      - Znajomości podstawowych komend Pomocnika (oraz umiejętności sprawdzania)
      - Chęci współpracy
      - Pilnowania serwera (pomaganie i kontrolowanie graczy oraz serwera)
      - Sprawnego mikrofonu
      - Discord
      - Rekrutacja 16+
      - Wielu kreatywnych pomysłów
      - Umiejętności pracy w grupie
      - Poświęcania jak najwięcej czasu na serwerze

Oferujemy:
      - Miłą atmosferę
      - Rangę
      - Serwer Discord
      - Możliwość rozwoju
      - Przyjemną grę
      - Zgrany zespół
      - Profesjonalizm

KONTAKT:
      Discord: AgBi#3704
      Discord: GemeseQ#4399
    • Przez Keymil
      Imię: Kamil
      Nick z TS3: Kêymil 
      Dyspozycyjność: W tygodniu szkolnym, oprócz poniedziałków i śród ( po godzinie 19) mogę być dostępny w godzinach 16-01, natomiast w weekendy all day (czasami all night). Ale czakiego i tak raczej nie przebije ^^
      Unique ID: Qduwr1RcJOAMCyrAuqj8sXibwDo=
      Coś o sobie: Mam na imię Kamil, chodzę do technikum informatycznego. Z programu TeamSpeak3 korzystam od roku 2012 (znam podstawowe komendy języka BBCode i HTML). W swojej "karierze" miałem kilka prywantych serwerów TeamSpeak, na których tworzyłem rangi i zajmowałem się kanałami, lubię to robić. W wolnym czasie gram w koszykówkę, gierki komputerowe(tj. najczesciej LoL), rozmawiam z ludźmi na teamspeaku. Interesuje się informatyką ,grafiką i rapem. Uważam się za osobę komunikatywną, jestem wygadany i pozytywny. Uważam, że nadaję się na objęcie roli Pomocnika na serwerze, ponieważ znam TeamSpeak'a , lubię pomagać ludziom, sprawia mi to frajdę i szukam nowych wyzwań, tj. chciałbym byc kimś więcej niż standardowym użytkownikiem.
       Pozdrawiam
    • Przez quikker
      Imię: Marcin
      Nick z TS3:  quikker
      Dyspozycyjność: Zależy od szkoły, zazwyczaj kończe lekcje około godziny szesnastej. Wracam ze szkoły ogarniam się i wchodze na teamspeak.
      Zazwyczaj jestem do późnych godzin nocnych. W weekendy spędzam raczej cały dzień na temspeaku. Oczywiście czasami wychodzę z domu by coś załatwić, lub po prostu spotkać się ze znajomymi.
      Unique ID: aswundVDoZZpmhm/XKj0srWobGU=
      Coś o sobie: Mam na imię Marcin, tak jak napisałem wyżej. Pochodzę z małego miasteczka w województwie Śląskim (nie, nie jem węgla) blisko Rybnika.
      Interesuję się informatyką,sportem i muzyką. Moje zainteresowanie do informatyki przyszło do mnie samo, już od najmłodszych lat. Często przychodziły do mnie ciocie prosząc mnie, żebym im naprawił telefon, lub pomógł jak nie potrafiły czegoś same zrobić. Gram w siatkówkę od 3 lat. Mam 6 godzin treningów samej siatkówki tygodniowo, co mi zabiera czas, jednak nie aż tak bym nie miał czasu na rozmawianie na teamspeaku.
      Słuchanie myzyki bardzo mnie wycisza, pozwala mi się odstresować. Gdy tylko mogę to słucham muzyki, zawsze coś musi lecieć w tle. Nie produkuje, nie spiewam, na tą chwilę jedynie słucham innych artystów. Ostatnim czasem dla zabawy nagraliśmy z kumplami diss'a na innego kumpla. Lecz wszystko było tylko i wyłącznie w celach humorystycznych.
      Korzystam z kominikatora teamspeak od jakichś 4 lat. Lecz od 3 lat ucze się bardziej rozbudowanych rzeczy związanych z tym programem. Stawiam serwery od zera, i konfiguruję je tak, by każdy się z chęcią na nim zatrzymał i, by sprawiało mu to przyjemność.Mam duże doświadczenie w byciu administratorem na dużych serwerach teamspeak, ponieważ byłem adminem na 2 najwiekszych (na ten czas) teamspeakach w Polsce.
      Potrafię praktycznie wszystkie rzeczy od strony techcnicznej w tym programie. Ostatnio miałem okazję wgrywać na serwer bota automatyzującego, przy którym się bardzo namęczyłem, ponieważ musiałem się tego nauczyć metodą prób i błędów. I to właśnie jest jeden z powodów, dlaczego powinienem się dostać do Waszej ekipy, ponieważ zawsze się staram nauczyć jakichkolwiek rzeczy.
      Jestem komunikatywny, staranny, zabawny, nie mam problemów z zawieraniem nowych znajomości dodatkowo jestem odpowiedzialny. Jak zaczynam coś robić to robie to na 100%.

Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.
      Pozdrawiam quikker.
    • Przez realgs23
      Imię: Oskar
      Nick z TS3: bentley
      Dyspozycyjność: Jestem aktywny na teamspeaku codziennie dlatego chciałbym się właśnie dostać.
      Unique ID: nhGvpL9Vow5yKCipUGP6kaRZE7Q=
      Coś o sobie: Lubię pomagać, sprawia mi to przyjemność. Umiem sie zachować nie przeklinam
      jestem kulturalnym, dobrym i nadwyraz sympatycznym człowiekiem szanuję użytkowników
      grywamtu oraz administrację. Dotrzymuję słowa, zawsze mówię prawdę. Chciałbym 
      zacząć pomagać innym i dołączyć do waszego grona. Pozdrawiam
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin