Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Buniu4321

Kosz: Podania na New Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kuba
Nick z TS3: Buniu
Dyspozycyjność: Jestem dostępny jak najwięcej mogę ,Czyli w tygodniu (od poniedziałku do piątku ) po południu czyli od 15:30 do 23 max. W weekendy będę dłużej dostępny tak od 16 do 01:00 na pewno bądź dłużej nawet do 03:00 Chyba ze wystąpi taka sytuacja że Użytkownicy potrzebują więcej czasu od mnie to wtedy zostaje tak długo by rozwiązać problemy użytkowników.

Unique ID: 2gkvCEUjkyM0rl+PUyXxN3fyJpY=

Coś o sobie: Ja uważam że jeśli się wie i umie pomóc potrzebującym w potrzebie to trzeba pomóc jak najbardziej nie ważne czy to wróg czy jakaś osoba której nie lubimy ale trzeba pomóc trzeba i tak sobie wyobrażam prace na tym Ts (w pewnym sensie można nazwać to pracą ) że jeżeli będę dostępny i będę miał pomóc i tylko będę umiał to pomogę bo w realnym życiu lubię pomagać to czemu bym miał nie pomóc innym pomagać innym , moje oczekiwania od was są takie ze trafie do zespołu z poczuciem humoru . I mam nadzieje ze pomogę wam dołożyć tą jedną cegiełkę do tego wielkiego muru zwanego społecznością. Z miłą chęcią chciał bym się znaleźć w waszej ekipie . Łatwo się klimatyzuje z nowymi osobami . Może doświadczenie mam niewielkie bo takie ze kilka lat byłem Suportem na początku potem 1 rok byłem administratorem lecz TeamSpeak upadł i na tym zakończyła się moja kariera ale obsługę programu oceniam 8/10 . Mam nadzieje ze rozpatrzycie 

moją prośbę od dołączenie do was pozytywnie. Czekam na kontakt. Pozdrawiam :):P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat został zamknięty!

Możliwe powody zamknięcia tematu:

• Temat został zakończony.
  • Temat został napisany podwójnie.
  • Temat naruszał regulamin forum.
  • Temat bez odpowiedzi dłużej niż 30 dni.
  • Odpowiedź w temacie została udzielona.
  • Zamknięto na prośbę autora..
  • Chcesz się wypowiedzieć w temacie ? Poproś moderatora o jego otwarcie.

Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

• Przez KeRII
      Imię: Karol
      Nick z TS3: KeRII
      Dyspozycyjność: Podczas szkoły jestem dostępny od godziny (16:00) i tak długo jak tylko mogę. W wakacje czy weekendy mam więcej czasu także ten czas jest dłuższy.
      Unique ID: 2tVtc6u2Kw9tduTujJwhzkfTArM=
      Coś o sobie: (Minimum 5 pełnych zdań)(Opisz swoje doświadczenie z programem TS3, napisz coś o sobie i to dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać na stanowisko administratora)
      Witam, nazywam się Karol i mam 17 lat. Moje doświadczenie z TeamSpeak 3 jest w miarę duże gdyż posiadałem kilka mniejszych teamspeaków na których się uczyłem oraz jestem jego użytkownikiem od ponad 7 lat. Zaznaczę tylko tyle że jeśli czegoś nie potrafię to uczę się tego jak najszybciej. Byłem administratorem na innych serwerach teamspeak jak i czasem technikiem czy grafikiem. Jestem osobą szczerą także nie mam jakiś tajemnic oraz miłą i rozmowną, która lubi czasem pogadać z użytkownikami. Na co dzień zajmuje się nauką programowania Webowego oraz tworzeniem grafiki   
      Uwielbiam sporty, rozmowę z ludźmi oraz współpracować w ekipie. Mam nadzieję że uda mi się dojść do administracji i wprowadzić coś do ekipy oraz dzielić się umiejętnościami, a także nabyć nowych doświadczeń. Pozdrawiam serdecznie.
    • Przez Agatek
      Imię: Agata, znajomi mówią Aga

Nick z ts: Agatek

Dyspozycyjność: Na teamspeak'u spędzam bardzo dużo czasu,z tego względu, iż czasem sobie gram, lub po prostu rozmawiam z kumplami. Do końca wakacji, myślę, że na pewno mogę być codziennie po kilka godzin, ale jak zacznie się szkoła to dostępna będę tylko wieczorami.

Unique ID: OjWo/YSEJKTlFTnHAxkDBZWOsYY=

Coś o sobie: Mam na imię Agata, 160cm wzrostu, zielone oczy. Moja pasja to śpiew. Interesuje się również piłką nożną i piłką ręczną. W wolnych chwilach oczywiście siedzę przy komputerze, przy czym rysuje, lub po prostu śpiewam. Często gram w lola. Kiedyś w inne gry, ale skończyłam z tym bo resident sleeper. Lubię jeździć na bmx'e i longboardzie. Głównie robię triki, ale rekreacyjnie też pojeżdżę jak ktoś chce wyjść na dwór. Oglądam bardzo dużo filmów, mój ulubiony gatunek to HORRROOOOOORY, ale jestem fanką Marvela. Jestem osobą miłą i towarzyską, No i oczywiście pozytywną. Lubię rozmawiać z ludźmi, jak i również z nimi współpracować. Jestem mega dojrzałą osobą, przez co zachowuje powagę, kiedy jest ona wymagana. Jeśli byście chcieli wiedzieć coś więcej, to możecie się odezwać na teamspeak'u, lub napisać do mnie maila  Poza tym, z łatwością się ze wszystkimi dogadam. Miłego dnia!
      Pozdrawiam cieplutko. (Niżej moje zdjęcie :>)

• Przez Kacus
      Imię: Szymon Wiek: 16 (rocznik 2002 styczeń)
      Nick z TS3: why u laughing 
      Dyspozycyjność: W weekendy od 10 do 14 i wieczorem od 20 do mniej więcej 3 w nocy. A na tygodniu od 16 do 22.
      Unique ID: uqx4772Ir5FImMLRUU9jWEUrTiw=
      Coś o mnie: Jestem zapalonym graczem więc często przebywam na GWT, lubię nieść pomoc innym a zwłaszcza nowym ludziom. Często pomagam ludziom na kanałach publicznych gdy nie wiedzą jak np. dostać rangę lub kanał wtedy im tłumaczę co mają zrobić i gdzie udać się. Jestem równie wesoły jak i pomocny. Potrafię rozśmieszyć ludzi nawet z największego doła. Równie dobrze mam swobodną gadkę z innymi ludźmi oraz jestem kulturalny. Szanuję wszystkich dla mnie nie ma ludzi gorszych lub lepszych wszystkich traktuję tak samo. Teraz coś o moim doświadczeniu z TS3: Korzystam z TS3 już ponad 5 lat, przez ten czas dużo się zmieniło ale ja ciągle jestem na bieżąco. Potrafię nadać kanał oraz rangi, znam też BBCode i umiem nim się posługiwać chociaż przyznam że czasem potrafię się zamotać. Dodam jeszcze że kiedyś posiadałem nawet własny serwer TS3 (potrafiło na nim przebywać około 100 osób) niestety on upadł bo nie miał kto się nim zajmować :(. A na koniec dlaczego to ja powinienem być administratorem?: Uważam że jestem osobą bardzo kulturalną, podchodzę do wszystkiego na spokojnie. Potrafię rozmawiać z ludźmi nawet z takimi co potrafią się kłócić i wyzywać lecz ja dalej zachowuję spokój. Równie znam bardzo dużo rzeczy związanymi z TS3. Na tym zakończę moją wiadomość do Szanownej Administracji :). Liczę że moje argumenty jak i wiedza o TS3 pozwolą mi się dostać na stanowisko admina. Życzę miłego dnia :).
    • Przez stokrotka1987
      Imię: Kamil
      Nick z TS3: stokrotka1987
      Dyspozycyjność: W zależności od zmiany planów w mojej szkole. Jeżeli kończę o 13:15 to o godzinie 14 jestem już gotów do pomocy. Natomiast jak kończę o 14:40 to jestem już gotów do pomocy o 15:30. Oczywiście wtedy siedzę od tych godzin tak do 22. Jednakże w Piątek jak wrócę ze szkoły to siedzę przez cały dzień jak i noc. W weekend siedzę przez cały dzień jak i noc. Zazwyczaj siedzę ze znajomymi więc czy noc czy dzień gotów do pomocy jestem.
      Unique ID: byrAYRg+SPJAbhVpMA0gjTgq8HY=
      Coś o sobie:
      Jestem człowiekiem który bardzo lubi pomagać a co się z tym wiąże że jestem bardzo komunikatywny. Chciałbym stać się częścią tej grupy która pomaga a nie uprzykrza komuś życie . Mam nadzieję że reszta grupy da mi szansę i nie skreślą mnie od samego początku. Mogę dodać że bardzo lubię zawierać nowe znajomości. 

Ze swojej strony, nie mogę obiecać za dużego doświadczenia. Większość z Was ma wyższe doświadczenie i się z tym nie kryje. Jedyne moje doświadczenie to posiadanie serwera teamspeak'a przez około 2-3 miesiące gdzie musiałem wszystko sam ustawić. Teamspeak'a już nie prowadzę poprzez brak przychodzących osób na mój serwer. Przychodzę tutaj pomagać a nie się wywyższać. Mam nadzieje że w przyszłości uda mi się nadgonić do waszych umiejętności. Mogę otwarcie powiedzieć że nikogo nie zawiodę.

Co do mojej  znajomości odnośnie teamspeak'a oceniam je na 8/10.

Co do mnie to jestem 17 letnim (już w tym roku 18 letnim) chłopakiem, z poczuciem humoru, jak i pewnością co można do kogo powiedzieć. 
    • Przez pleygra
      Imię: Dominik
      Nick z TS3: pleygra 
      Dyspozycyjność: Jestem w stanie spędzać większość dnia na TS. Jestem zazwyczaj od czasu powrotu ze szkoły (godzina 16-23) a w terminie weekendowym jestem w stanie siedzieć od rana do wieczora, plus jeszcze bardzo często siedzie ze znajomymi cala noc grając w gierki i tym samym będąc dostępnym do dyspozycji potrzebującym pomocy użytkownikom.
      Unique ID: ORr1TURU+Pg9M0kn8qBarDLcL0o=
      Coś o sobie: Jestem uczniem bardzo dobrego technikum w Danii gdzie uczę się w kierunku architekta. Moją największą pasją jest trening. Trenuje głównie na siłowni ale także kalistenikę. Gram oczywiście w gierki jak CS GO, Fortnite i wiele innych spędzając milo czas ze znajomymi na teamspeaku. Ogólnie jestem dość komunikatywnym użytkownikiem teamspeaka i na poprzednim teamspeaku byłem lubianym administratorem. Jeśli chcecie poznać opinię o mojej osobie można iść na dawnego teamspeaka. Głównym powodem przeniesiena się na wasz teamspeak jest brak szacunku przez właścicieli co do niższej administracji. Wraz z moją zmianą teamspeaka jestem w stanie przyciągnąć za sobą wiele innych użytkowników. Liczę na pozytywny odzew z waszej strony i nie mogę się doczekać możliwości ulepszania waszego teamspeaka.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin