Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Kisielkowa

User
  • Content count

7
  • Last visited

• Days Won

2

Kisielkowa last won the day on March 24

Kisielkowa had the most liked content!

About Kisielkowa

• Rank
    Gram w gry

Profile Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Kisielkowa

[Odrzucone] Podanie o Ekipe Eventowa

Chodziło mi o to, że ludzie którzy np grają na instrumencie np gitara, by to zaprezentowali. Na zwykłym idolu jest po prostu sam śpiew z podkładem, a tu można by było się bardziej wykazać swoimi talentami 😄
  2. Kisielkowa

[Odrzucone] Podanie o Ekipe Eventowa

Imię: Amelia Wiek: 15 Nick z TS3: Kisielkowa Dyspozycyjność: 3-4 godziny od poniedziałku do piątku w weekendy więcej godzin Unique ID: n9yLqNfOTKk1aWVIPdWWcqpR4FI= Coś o sobie: No więc tak, nie mam skończonych 16 lat jak pisze w wymaganiach na tą ekipę ale mam nadzieję, że pomimo tego że mam 15, dacie mi szanse bym mogła się wykazać w tej roli. Jestem pomocną osobą, bardzo ogarniętą, chociaż na pierwszy rzut oka nie widać tego, ale będę się starać jak najbardziej by było okej. Nie będę na pewno drętwą osobą na eventach, więc możliwe, że ludzie będą zadowoleni. Chciałabym bardzo żebyście dali mi szanse i mam nadzieję, że tak się stanie. Jak prowadziłbyś event?: Nie chciałabym żeby ludzie się nudzili na eventach. Chciałabym, aby ludzie byli dla siebie mili i by się nie wstydzili występować przed innymi użytkownikami. Będę ogarniać ludzi by się nie wyzywali i żeby mieć do siebie jaki kolwiek dystans. W końcu trzeba działać dobrze na korzyść serwera, a gdy ludzie będą potrzebować pomocy, to na pewno im pomogę. Jakie masz pomysły na eventy?: Moje pomysły na eventy to tak zwany ,,Mam talent", idol, 1 z 10, quiz z lola, csa i innych. Pozdrawiam zespół grywamtu 😄
  3. Kisielkowa

Kosz: Podanie na najlepszego pomocnika KEJDZI

Polecam użytkownika :3 XDDD
  4. Wzór: 1. Nick użytkownika ubiegającego się o kanał VIP: 2. UID: 3. Nazwa twojego kanału VIP: 4. Podaj przybliżoną średnią ilość użytkowników na twoim kanale: 5. Jeśli masz już u nas kanał prywatny podaj jego numer: 6. Opisz w skrócie dlaczego chciałbyś otrzymać u nas kanał VIP: 7. Wypisz gry w które najczęściej gracie razem na kanale: 8. Podaj średnią wieku na swoim kanale: (Opcjonalnie jeśli to wiesz) Odpowiedzi: 1. Kisielkowa i ojciec mateusz (chcielibyśmy razem założyć strefę VIP ) 2. Kisielkowa - n9yLqNfOTKk1aWVIPdWWcqpR4FI= ojciec mateusz - gp41idfEHO6oeCDaJsFbNaW1Khs= 3. HitOrMiss 4. Myślę że około 9 lub więcej 5. Kanał posiada tylko mati i jest to kanał 472 6. Chcielibyśmy otrzymać kanał VIP ponieważ uważamy że fajnie posiadać kanał VIP i siedzimy na tym tsie codziennie. Nie mamy własnego kanału, a wydaje mi się że można by mieć taka strefe zamiast kanału prywatnego 7. Lol, Cs:go, Minecraft, Farming Simulator, Chińczyk, Kalambury, Osu, WOT 8. 14-25lat Pozdrawiamy
  5. Kisielkowa

[Przyjęte] Pochwała dla Shiro

Nick(TS3): Kisielkowa Nick administratora: Shiro Twoje Unique ID: n9yLqNfOTKk1aWVIPdWWcqpR4FI= Opis (za co pochwała): Shiro co prawda jest nowym adminem ale sobie dobrze radzi Gdy potrzebuje pomocy, zawsze przychodzi i pomaga jak tylko moze Pozdrawiam Siasiu który mówi że jestem atencjuszką dając pochwały XDDD Mua
  6. Kisielkowa

[Przyjęte] Pochwała dla Benka

Nick(TS3): Kisielkowa Nick administratora: BeneK Twoje Unique ID: n9yLqNfOTKk1aWVIPdWWcqpR4FI= Opis (za co pochwała): Zawsze pomocny gdy czegoś potrzebuje, dobrze wypełnia swoje obowiązki
  7. Kisielkowa

[Przyjęte] Pochwała dla quikker

Nick(TS3): Kisielkowa Nick Administratora: quikker Twoje Unique ID: n9yLqNfOTKk1aWVIPdWWcqpR4FI= Opis (za co pochwała): Pomocny dla innych użytkowników, dobrze sie sprawuje itd 😄 Najbardziej pomocny admin według mnie jak na razie 😄

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines