Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Keymil

Użytkownik
  • Zawartość

4
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

1

Ostatnia wygrana Keymil w dniu 12 Marzec

Użytkownicy przyznają Keymil punkty reputacji!

O Keymil

• Tytuł
    Gram w grę

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. Imię: KamilWiek: 17 (w tym roku 18)Nick z TS3: Kêymil Dyspozycyjność: W tygodniu szkolnym, oprócz poniedziałków i śród ( po godzinie 19) mogę być dostępny w godzinach 16-01, natomiast w weekendy all day (czasami all night). Ale czakiego i tak raczej nie przebije ^^Unique ID: tbGBhzvV4vmA0rGEMaKqmgif0ho=Coś o sobie: Mam na imię Kamil, chodzę do technikum informatycznego. Z programu TeamSpeak3 korzystam od roku 2012 (znam podstawowe komendy języka BBCode, HTML oraz CSS). W swojej "karierze" miałem kilka prywatnych serwerów TeamSpeak, na których tworzyłem rangi i zajmowałem się kanałami, lubię to robić. W wolnym czasie gram w koszykówkę, gierki komputerowe(tj. najczesciej LoL), rozmawiam z ludźmi na teamspeaku. Interesuje się informatyką ,grafiką (coś tam robie w photoshopie),rapem oraz koszykówką - głównie NBA. Uważam się za osobę komunikatywną, jestem wygadany i pozytywny. Uważam, że nadaję się na objęcie roli Pomocnika na serwerze, ponieważ znam TeamSpeak'a , lubię pomagać ludziom, sprawia mi to frajdę i szukam nowych wyzwań, tj. chciałbym byc kimś więcej niż standardowym użytkownikiem. Kiedyś już przechodziłem rekrtutację ale nie stawiłem się na drugi etap, czego żałuję. Mam nadzieję, że podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone. Pozdrawiam
  2. Wzór: Podanie o kanał VIP na najlepszym Teamspeaku w Polsce ! 1. KEYMIL 2. tbGBhzvV4vmA0rGEMaKqmgif0ho= 3. SQN 4. 6-7 osób dziennie 5. Posiadam prywatny kanał o numerze 120 6. Chciałbym dostać kanał VIP, ponieważ spełniam wymagania co do jego posiadania, kanał jest wyżej i jest to jednak kanał lepszy niż zwykły kanał prywatny. 7. Głównie LoL 8. Przedział 16-18 lat Dodatkowo załączam ikonkę dla kanału :)
  3. Imię: KamilWiek: 17Nick z TS3: Kêymil Dyspozycyjność: W tygodniu szkolnym, oprócz poniedziałków i śród ( po godzinie 19) mogę być dostępny w godzinach 16-01, natomiast w weekendy all day (czasami all night). Ale czakiego i tak raczej nie przebije ^^Unique ID: Qduwr1RcJOAMCyrAuqj8sXibwDo=Coś o sobie: Mam na imię Kamil, chodzę do technikum informatycznego. Z programu TeamSpeak3 korzystam od roku 2012 (znam podstawowe komendy języka BBCode i HTML). W swojej "karierze" miałem kilka prywantych serwerów TeamSpeak, na których tworzyłem rangi i zajmowałem się kanałami, lubię to robić. W wolnym czasie gram w koszykówkę, gierki komputerowe(tj. najczesciej LoL), rozmawiam z ludźmi na teamspeaku. Interesuje się informatyką ,grafiką i rapem. Uważam się za osobę komunikatywną, jestem wygadany i pozytywny. Uważam, że nadaję się na objęcie roli Pomocnika na serwerze, ponieważ znam TeamSpeak'a , lubię pomagać ludziom, sprawia mi to frajdę i szukam nowych wyzwań, tj. chciałbym byc kimś więcej niż standardowym użytkownikiem. Pozdrawiam
  4. Imię: KamilWiek: 17Nick z TS3: Kêymil Dyspozycyjność: W tygodniu szkolnym, oprócz poniedziałków i śród ( po godzinie 19) mogę być dostępny w godzinach 16-01, natomiast w weekendy all day (czasami all night). Ale czakiego i tak raczej nie przebije Unique ID: Qduwr1RcJOAMCyrAuqj8sXibwDo=Coś o sobie: Mam na imię Kamil, chodzę do technikum informatycznego. Z programu TeamSpeak3 korzystam od roku 2012 (znam podstawowe komendy języka BBCode i HTML). W swojej "karierze" miałem kilka prywantych serwerów TeamSpeak, na których tworzyłem rangi i zajmowałem się kanałami, lubię to robić. W wolnym czasie gram w koszykówkę, gierki komputerowe(tj. najczesciej LoL), rozmawiam z ludźmi na teamspeaku. Interesuje się informatyką ,grafiką i rapem. Uważam się za osobę komunikatywną, jestem wygadany i pozytywny. Uważam, że nadaję się na objęcie roli Pomocnika na serwerze, ponieważ znam TeamSpeak'a i lubię pomagać ludziom, sprawia mi to frajdę. Pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin