Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Keymil

User
  • Content count

15
  • Last visited

• Days Won

4

Keymil last won the day on April 28

Keymil had the most liked content!

About Keymil

• Rank
    Gracz
  • Birthday 07/06/2001

TS3 Function

• Funkcja na TS
    Użytkownik

Profile Information

• Hobby
    Basket

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. 1. Nick użytkownika ubiegającego się o kanał VIP: 2. UID: 3. Nazwa twojego kanału VIP: 4. Podaj przybliżoną średnią ilość użytkowników na twoim kanale: 5. Jeśli masz już u nas kanał prywatny podaj jego numer: 6. Opisz w skórcie dlaczego chciałbyś otrzymać u nas kanał VIP: 7. Wypisz gry w które najcześciej gracie razem na kanale: 8. Podaj średnią wieku na swoim kanale: (Opcjonalnie jeśli to wiesz) Odpowiedzi udziel nastepująco: 1. Kêymil 2. tbGBhzvV4vmA0rGEMaKqmgif0ho= 3. JaszczuryGekona 4. Aktualnie 6-10 5. Mam kanał administracyjny, przesiaduje tam za duzo osob 6. Chialbym miec kanal vip, poniewaz za duzo znajomych siedzi na moim kanale i nie mozna normalnie gadac, mialem kiedys juz kanal ale bylo malo osob, teraz wiekszosc z discorda sie tutaj przeniosla. 7. LoL, H1Z1, 8. 18
  2. Keymil

Wisielec

Czy jest to coś co przygotowuje się w wyniku obróbki termicznej? A może podaje się na surowo?
  3. Keymil

Wisielec

żółć
  4. Keymil

Wisielec

krew a jak nie to żółć xd
  5. Keymil

Wisielec

mózg
  6. Keymil

[Przyjęte] POCHWAła dla Kêymil

Dziękii 😍
  7. Wzór: Podanie o kanał VIP na najlepszym Teamspeaku w Polsce ! 1. KEYMIL 2. tbGBhzvV4vmA0rGEMaKqmgif0ho= 3. SQN 4. 6-7 osób dziennie 5. Posiadam prywatny kanał o numerze 120 6. Chciałbym dostać kanał VIP, ponieważ spełniam wymagania co do jego posiadania, kanał jest wyżej i jest to jednak kanał lepszy niż zwykły kanał prywatny. 7. Głównie LoL 8. Przedział 16-18 lat Dodatkowo załączam ikonkę dla kanału :)
  8. Imię: KamilWiek: 17Nick z TS3: Kêymil Dyspozycyjność: W tygodniu szkolnym, oprócz poniedziałków i śród ( po godzinie 19) mogę być dostępny w godzinach 16-01, natomiast w weekendy all day (czasami all night). Ale czakiego i tak raczej nie przebije Unique ID: Qduwr1RcJOAMCyrAuqj8sXibwDo=Coś o sobie: Mam na imię Kamil, chodzę do technikum informatycznego. Z programu TeamSpeak3 korzystam od roku 2012 (znam podstawowe komendy języka BBCode i HTML). W swojej "karierze" miałem kilka prywantych serwerów TeamSpeak, na których tworzyłem rangi i zajmowałem się kanałami, lubię to robić. W wolnym czasie gram w koszykówkę, gierki komputerowe(tj. najczesciej LoL), rozmawiam z ludźmi na teamspeaku. Interesuje się informatyką ,grafiką i rapem. Uważam się za osobę komunikatywną, jestem wygadany i pozytywny. Uważam, że nadaję się na objęcie roli Pomocnika na serwerze, ponieważ znam TeamSpeak'a i lubię pomagać ludziom, sprawia mi to frajdę. Pozdrawiam

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines