Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Kaszkur

Użytkownik
  • Zawartość

8
  • Ostatnia wizyta

O Kaszkur

• Tytuł
    Gram w gry

Informacje

• Gram w
    we wszystko xD
  • Ulubiona gra
    GTA V

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. Imię: Rafał Wiek:17 Nick z TS3: JD Kaszkur Dyspozycyjność: Jestem aktywny od rana, mniej więcej 10/12. Zależy o której wstanę, a aktywny jestem jakoś do 2/4 w nocy czasami całą noc. Unique ID: uzUnN8VC0IbcPqdEYGMJZUcBaEk= Coś o Sobie: Mam na imię Rafał. Mam 17 lat. Spędzam dużo czasu na Team Speak'u rozmawiając z kolegami i koleżankami, oraz poznając nowe znajomości. Mam znajomych adminów na innych TS także coś już wiem jak się robi. Ogólnie to szkołę mam zaoczną i chodzę w weekend także nie mam problemu, żeby siedzieć w ciągu tygodnia. Pracować dopiero zaczynam jakoś za 2 miesiące. Dużo osób tutaj przyprowadziłem, także reklamę też mogę jeszcze większą zrobić. Nie ma w tym jakiegoś większego problemu. Jestem dosyć pomocny dla ludzi i nie potrzebuję jakiegoś "WYNAGRODZENIA" w porównaniu do większości ludzi w moim wieku. Dosyć dużo gram też w giereczki, np. LOL, fortnite, GTA V, metin2, CSGO, i takie inne multiplayerowe. Mam szacunek do ludzi, dopóki oni mają do mnie. Pozrdrawiam serdecznie~ Kaszkur

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin