Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Kaseta VHS

Użytkownik
  • Zawartość

56
  • Ostatnio

• Wygrane dni

1

Kaseta VHS wygrał w ostatnim dniu 10 Kwiecień

Kaseta VHS ma najbardziej lubianą zawartość!

O Kaseta VHS

• Ranga
    Pasjonat gier I
  • Urodziny 13.12.2002

Metody kontaktu

• Gadu-Gadu
    Na chwilę obecną nie posiadam gg

Informacje

• Gram w
    Heroes of the Storm, Euro truck simulator 2
  • Ulubiona gra
    Heroes of the storm
  • Hobby
    Antyki, Stare magnetofony, oraz Modern Talking

Ostatnio na profilu byli

590 wyświetleń profilu
  1. Figurka Yasuo

Ja mam tą star guardian ahri.
  2. Kanał yt- MaciejK - muzyka i nie tylko

Następne ważne info. Chcecie streama następnego. To wbijamy 100 subskrypcji na kanale i wam puszcze streama. Z nowej kamery bo będę kupował i nie będzie z laptopowej kamery. Oraz postaram się o dobre oświetlenie a będę miał dużo płyt cd więc trochę cd puścimy sobie oraz kasety też. Związku z prawami autorskimi nie włączymy filmu z VHS bo o prawa autorskie się boję . A ślubu mojego wuja wam nie puszczę bo tam jest moja mama gdy była w moim wieku. Powtarzam https://www.youtube.com/channel/UC46IW3kpyYHCO_BYLhEI4jA wbijamy 100 subskrypcji i live puszczam. Dzięki Pozdrawiam Kaseta VHS
  3. Kanał yt- MaciejK - muzyka i nie tylko

Jak ktoś powie znowu że mnie na gwt nie ma odpowiem tak "Kaseta powróci jak zostanie wyjęta z magnetowidu i taśma zwinięta jest blokada na ts bo taśma z filmem skończyła się teraz trzeba przewinąć do tyłu żebym na ts wbił". Stream kolejny na 75 subów. Oczywiście tradycyjnie w czwartek.
  4. Jest plan na naprawę daniela ze wzmacniaczem Unitra fonica (mój jest 1 wydaniem. Oznaczony jest nr Hi-fi wg-1100). Paski od talerza są dobre nie trzeba wymieniać od ramienia też. Druga sprawa sensory, prawdopodobnie do wymiany koszt niestety 600zł ale jak może jak jednak te paski się wymieni to ruszy wszystko. Najważniejsza rzecz igła do wymiany, jak nie daj boże zaparzyła się igła to trzeba pruć wkładkę bo inaczej tego nie wyjmę. Kosz nowej wkładki (nie oryginalna) to 120zł audio technica at95 e. Oryginalnie tam jest unitra Mf 100 koszt też około 100-160zł. Jeszcze można pokrywę wypolerować ale nie jest to konieczne bo jest w dobrym stanie. Kolumny do niego mam oryginalne dedykowane mu.

1. StaliQ

StaliQ

FAJNY LIVE TESTOWY KIEDY KOLEJNE ODPALANIE TAKICH SPRZĘTÓW ? :V

2. Kaseta VHS

Kaseta VHS

Już dziś. Za chwilę start.

5. Majowe obniżki

Ja nie kupię bo na sprzęt zbieram Ale kogoś na pewno zainteresuje.
  6. Fortine

Ta gra jest bardzo popularna. Moze dlatego ze darmowa.
  7. Kanał yt- MaciejK - muzyka i nie tylko

Ważna informacja. Na specjał 50 subskrybentów. Odbędzie się tzw "Koncert Unitry". Co to jest? To będzie transmisja na żywo odbędzie sie na Youtube. Tam będą grane kasety transmisje z polskiego radia 1. Kiedy sie odbędzie to zależy od jutra czyli 18 kwietnia rozpoczne przygotowania do transmisji (lepiej wcześniej niż na ostatnia chwilę). Wszystkich serdecznie zapraszam. Z poważaniem Kaseta vhs Pozdrawiam
  8. "Doskonała Skrzynia" już dostępna

Kupił bym taką skrzynkę bo brzmi fajnie. Ale nie wpłacam teraz pieniędzy do lola.
  9. Jaki masz dzwonek w telefonie?

Ja mam windows nt4.0 i jest ok
  10. Jaki masz dzwonek w telefonie?

O boże to co wstawiłes to jest okropne lepsze juz tradycyjne w moim lg.
  11. Jaki masz dzwonek w telefonie?

Nie radziu mój lepszy windows nt 4.0 najlepszy. Chociaż mam kompa z systemem windows 98se a nt 4.0 mam w pudełku można w każdym momencie zainstalować. Płyta dyskietka instrukcja cd-key wszystko.
  12. Jaki masz dzwonek w telefonie?

Ja mam start systemu Windows NT4.0 z 24 sierpnia 1996. Pozdrawiam Kaseta VHS
  13. LeagueOfLegends patch 8.5

Ta postać według mnie nie jest za silna. Powiedziałbym taka średnia. A azira dobrze że osłabiają bo irytujący jest na lini. A dobrze, że illaoi ma skina bo dla mainów. będzie coś.