Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Kaseta VHS

Kanał yt- MaciejK - muzyka i nie tylko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nazywam się Maciej, lat mam 15 i chce zaprosić państwa na mój kanał na Youtube. Na kanale prezentuje różne rzeczy. Jakie rzeczy a takie jak:

-antyczny sprzęt muzyczny

-filmy z magnetowida

-lets playe z różnych gier typu hearthstone lol no i oczywiście heroes of the storm

No i oczywiście muzyka z unitry z tego słynie mój kanał. Na warsztacie mam aktualnie 5 unitr.

Unitra fonica wg1100fs

Unitra daria rm803s

Unitra klaudia 2 rm801s

Unitra radmor 5102te

Unitra tonsil zg20 25w 4ohm

Teraz doszedł nowy sprzęt z lat 90'

Denon DRM800 

Bo u kasety zawsze najlepsza muzyka.

Kaseta zawsze bedzie dawał dobrą muzę.

Link: https://www.youtube.com/channel/UC46IW3kpyYHCO_BYLhEI4jA

Edytowane przez Kaseta VHS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kaseta mówisz super, ale bardzo słabo cię słychać na tych filmach.

Popraw to, bo ważne jest jak mówisz w Gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mikrofon mam bardzo słaby a właśnie wczoraj mi padł ale niedługo kupię nowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ważna informacja. Na specjał 50 subskrybentów. Odbędzie się tzw "Koncert Unitry". Co to jest? To będzie transmisja na żywo odbędzie sie na Youtube. Tam będą grane kasety transmisje z polskiego radia 1. Kiedy sie odbędzie to zależy od jutra czyli 18 kwietnia rozpoczne przygotowania do transmisji (lepiej wcześniej niż na ostatnia chwilę). Wszystkich serdecznie zapraszam.

Z poważaniem

Kaseta vhs

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoś powie znowu że mnie na gwt nie ma odpowiem tak "Kaseta powróci jak zostanie wyjęta z magnetowidu i taśma zwinięta jest blokada na ts bo taśma z filmem skończyła się teraz trzeba przewinąć do tyłu żebym na ts wbił". Stream kolejny na 75 subów. Oczywiście tradycyjnie w czwartek.

Edytowane przez Kaseta VHS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Następne ważne info. Chcecie streama następnego. To wbijamy 100 subskrypcji na kanale i wam puszcze streama. Z nowej kamery bo będę kupował i nie będzie z laptopowej kamery. Oraz postaram się o dobre oświetlenie a będę miał dużo płyt cd więc trochę cd puścimy sobie oraz kasety też. Związku z prawami autorskimi nie włączymy filmu z VHS bo o prawa autorskie się boję :). A ślubu mojego wuja wam nie puszczę bo tam jest moja mama gdy była w moim wieku. Powtarzam https://www.youtube.com/channel/UC46IW3kpyYHCO_BYLhEI4jA 

wbijamy 100 subskrypcji i live puszczam.

Dzięki

Pozdrawiam

Kaseta VHS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O to mój najnowszy nabytek Denon drm800 pochodzi z 1991roku i to jest najwyższy model . Z tego magnetofonu zrobię wieżę. Zapłaciłem 200zl za niego i jest sprawny. Na allegro kosztuje on 350zl. Ten magnetofon załatwiłem po znajomości.

20180504_154359.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Postanowiłem przywrócić serię z let's play tym razem diablo 1. Nie będę tak często wrzucał ze względu że nie ma pamięci w telefonie ale raz na 2 albo 3 tyg będę wrzucał. Diablo 1 albo gta3 albo jak zdobędę na cd jakieś inne gry to w coś popykamy sobie. Filmiki będą trwać od 10 do 20min.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi