Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Kacus

User
  • Content Count

3
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About Kacus

• Rank
    Gram w grę

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. 1. Nick użytkownika ubiegającego się o kanał VIP:2. UID:3. Nazwa twojego kanału VIP:4. Podaj przybliżoną średnią ilość użytkowników na twoim kanale:5. Jeśli masz już u nas kanał prywatny podaj jego numer:6. Opisz w skórcie dlaczego chciałbyś otrzymać u nas kanał VIP:7. Wypisz gry w które najcześciej gracie razem na kanale:8. Podaj średnią wieku na swoim kanale: (Opcjonalnie jeśli to wiesz) 1. [Zbyt krótki] 2. uqx4772Ir5FImMLRUU9jWEUrTiw= 3. Xamowscy 4. 5-6 czasem bywa po 8 5. 775 6. Chciał bym otrzymać kanał Vip ponieważ jestem użytkowinikiem tego ts ponad rok. 7. Gta V, Mta, LoL, Cs:Go, ETS2, Tibia, Heartsone, Mc, Szachy na kurniku i wiele innych gier xDD 8. 16 Ogólnie to szanuje całą Administracje, sa oni bardzo mili i są godni pochwały. Liczę na jak najszybsze rozpatrzenie podania o kanał Vip oraz przyjęcie go ;dd. Życzę Miłego dnia.
  2. 1. Szymix 2. uqx4772Ir5FImMLRUU9jWEUrTiw= 3. Palimy Ogień 4. 5-10 5. 918. 6. Chciał bym otrzymać kanał VIP ponieważ siedzę z przyjaciółmi na tym ts około 2 lat. Siedzimy po 15 godzin dziennie. Chcę mieć spokój ponieważ mam takich kolegów których nie lubię a reszta ich lubi i nie lubie jak podają im hasło na kanał albo wiedzą że ja na nim jestem. Chce mieć swój tajemny kanał i odpocząć od połkowania przez nich. 7. LOL, CS:GO, Minecraft, GTA V, Paladinsy, Tibia, Ghotic, WOT, WOW, BF4, Overwatch, Unturned, PAYDAY 2, Team Fortres 2, Forza horizon 3, Smite, OSU, L4D, Follout, Dota, COD, Aion, Fifa 17, Hurtworld, Heartstone. 8. 16
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines