Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

JiVen

User
  • Content Count

12
  • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About JiVen

• Rank
    Gracz

Contact Methods

• Gadu-Gadu
    22655534

Profile Information

• Gram w
    Wszystko
  • Ulubiona gra
    Gothic II, Fable
  • Hobby
    Grafika, Piłka nożna, Siatkówka

Recent Profile Visitors

3,939 profile views
  1. Hmmm myślę, że na początek to newsy po prostu z E-sportu ( ja głownie interesuje się CS:GO więc może być ich trochę więcej ale podzielę to jakoś, spokojnie), następnie na przemian z tymi newsami jakieś wiadomości co do giveaway i bet z różnych gier, następnie informacje o konkursach wszelakiego rodzaju, newsy z YT itd itp w późniejszym czasie jeżeli dział się rozwinie i będzie "czytany" to jakieś turnieje e-sportowe można stworzyć. Ogólnie rzecz ujmując to moje moderatorstwo/redaktorstwo nie musi się ograniczać do jednego działu chętnie będę również pisał w innych działach
  2. Witam, zacznę od tego, że nie sprawdzałem specjalnie gdzie temat powinien się znaleźć i żaden dział nie przykuł też mojej uwagi, tak więc pisze tu. ( proszę o przeniesienie jeżeli będzie trzeba) Chciałbym aplikować na stanowisko administratora/moderatora tego działu jak zwał tak zwał. Myślę, że będę się do tego nadawał ponieważ dużo czasu spędzam przed kompem na e-sportowych stronach itd itp. Moja polszczyzna jest znośna nie robię błędów kardynalnych chociaż czasami się zdarzy przestawić literki ale to chyba jak każdemu Mogę zacząć od zaraz. Doświadczenie w internecie mam wystarczające a nie chcę się też rozpisywać bo trochę by tego było z mojej kilkuletniej "kariery" . O mnie: 20 lat student 1 roku interesuje się grami ( MMORPG i shootery ), grafiką, stronami internetowymi, trocheee programowaniem ( z kiepskim skutkiem niestety) i sportem, siatkówka piłka nożną oraz rozwijaniem własnej sylwetki. To tyle tak na początek więcej na pw jeżeli zgłosi się jakiś admin bądź właściciel Tak na marginesie dodam iż to forum nie jest mi obce i nie odwiedzam je 1 raz można powiedzieć również ze znam pana Subtelnego jeżeli mnie pamięta to powitać prze Pana ( wspólna gierka w terrari )
  3. Nazwa: |FOX| Fryzek Krótka informacja: |FOX| Klan szuka osób chętnych do gry, naszym priorytetem jest dobra zabawa i fun z gier Wymagania: Co do wymagań, szukamy osób które są poważnymi graczami ale z domieszką humoru i potrafią przymknąć oko na błędy kolegów, nie "płaczą" gdy przegrają mecz, mogą spotykać się wieczorami na wspólnej grze w godzinach około 19-24 ( raczej codziennie, preferowani studenci haha ), są otwarci na nowe znajomości, chcą nauczyć się nowych zagrywek, chętnie doradzą współgrającym ( w grzeczny sposób ), mają "ambicje" czyli gramy do końca nie poddajemy się, jeżeli trzeba się spiąć i wygrać mecz to to robimy, poprawiamy swoje błędy, ogólnie celem jest lepsza gra i awans do wyższej rangi, stosują taktyki ( jeżeli nie to chętnie się nauczą ) Podsumowując jedną część, szukamy osób przyjaznych dla otoczenia lubiących CS:GO. ( takie hobby ) ) Charakter 51% Skill 24% Ambicje 25% WYMAGANIA CO DO RANG: ( szukamy raczej od MGE i w górę, jednak jeżeli jesteś cholerykiem i spinaczem nawet się nie trudź, nie tolerujemy chamstwa ) MGE ( tzw podwójny kałach) DMG ( tzw szeryf ) LE ( tzw orzełek ) LEM ( tzw orzełek w laurach ) Co oferujemy: Oferujemy dobra, miłą atmosferę, ambicje naszych graczy, dobrą zabawę, ROAD TO GLOBAL , regularne gry codziennie wieczorem, brak "toxików" w drużynie, TS3, możliwość stworzenia serwera do ćwiczeń, AIM, AWP itd itp. Wiek, każdy powyżej 18 lat, aktualnie 20-31. Wyjazdy integracyjne klanowiczów w okresie wakacji ( jeden już mamy za sobą ) W planach rozwój całego klanu na również inne gry i dywizje gier. Sponsorem naszego klanu jest Pukawka .pl i prywatna firma naszego założyciela. Kontakt: Steam: jiven100 (Fryzek) Kamil GG: 22655534 Lub PW tutaj Czas istnienia: ok półtora roku Dodatkowe informacje: Jeżeli grasz też w inne gry, znajdziesz u nas coś dla siebie, nie zrzeszamy tylko osób grających w CS:GO (jeżeli chcesz pomóc w rozwoju klanu, zapraszamy) , aktualnie gramy w 3-4 osoby mamy mniej więcej po 1tyś godzin, nasze rangi to DMG I LE, więcej na priv Zapraszam
  4. Jaki wynik obstawiacie? :D

5. łapaj 1 suba ale troche za głośno gadasz i ten dzwiek az drży
  6. Można, przynajmniej u mnie działało, jeden miałem swój a 2 od kolegi który nie gra w wota a kupuje CD-A
  7. Od wczoraj możemy grać za darmo w Guild Wars 2! Jest to wydarzenie o tyle niecodzienne, że będzie trwało cały tydzień. W dniach 27 września do 3 pażdziernika każdy chętny może przetestować GW2 za darmo i przekonać się, czy warto zainwestować. Wszystkich chętnych do zarejestrowania się zapraszam na tę podstronę. https://register.guildwars2.com/trial/newsletter P.S Na razie rejestracja jest zamknięta ale prawdopodobnie ma ona zostać otworzona i będzie trwała do zakończenia triala
  8. Jakie plany na weekend ?

1. Show previous comments  2 more
    2. Tomekst

Tomekst

No cóż... ; P Chociaż wot trudny nie jest ; )

3. keleyen

keleyen

melanż pozdrawia !

4. JiVen

JiVen

nom dziś będzie się działo :D

9. Siema mam takie pytanko gdzie na forum mogę pisać newsy ze świata gier, wiem ze jest dział odpowiedni ale ten dział jest tworzony automatycznie przez bota i napisanie w nim tematu to bezsens bo on i tak zginie po 2 godzinach (nawet nwm czy można w tym dziale pisać nie sprawdzałem jak nie można to sory), chodzi mi o to ze bot nie zawsze wyłapie najciekawsze rzeczy a ja często szperam i coś ciekawego znajduje i chętnie się podzielę tylko gdzie ? Można dodać taką range do Media Team np Newser czy coś w ten deseń na którą byłbym chętny. Czy Media Team niema swojego działu?
  10. A jeszcze jedno takie pytanko nie związane z tematem czy na tym forum tylko Moderatorzy mogą wypowiadać się w tematach z podaniami na stanowiska ?
  11. Siema tak jak w temacie chciałbym się dowiedzieć czy gra ktoś w FireFall ? Takie MMO z elementami RPG. Ja gram od 2-3 dni i słabo ogarniam xd a pytam dlatego bo gra mi się nawet podoba tylko nie wiem do końca o co w niej chodzi i potrzebuje jakiegoś przewodnika Czekam na odpowiedzi
  12. JiVen

Siema :D

A taka sb myśl, kradziona tylko ciiiiii Graficzny będzie userbar
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines