Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Janush

New Admin
  • Content Count

16
  • Last visited

• Days Won

2

Janush last won the day on January 12

Janush had the most liked content!

Community Reputation

12 Startujący

About Janush

• Rank
    New Admin TS3/Admin CS:GO

TS3 Function

• Funkcja na TS
    New Admin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Faktycznie osu! jest. Błąd z mojej strony Ale TF2 jest dosyć znaną grą i myślę że na Teamspeak'u jest parę osób które by chciało taką rangę.
  2. Nazwa propozycji: Ikonki dla graczy osu! , TeamFortress 2 Streszczenie: Nowe ikonki dla graczy Dokładny opis: Dla osób które grają w osu! , TeamFortress2
  3. Bardzo ciekawy i śmieszny pomysł. Jestem na tak!
  4. Imię: Adam Wiek: 16 Nick z gry: Janush Dyspozycyjność: Dni robocze: 3-6 godzin Dni wolne: 6-10 godzin Steam ID: STEAM_0:0:86091400 Coś o sobie: Jestem osobą która jest bardzo pomocna i mam nadzieję że będę mógł pomóc innym graczom w trudnościach jakie mogą spotkać ich na serwerze, Jestem bardzo dyspozycyjny oraz miły i zabawny.
  5. Aktualnie na topa mi się wydaje że Mordekaiser tankowaty i potrafi strzelić z q oraz darius na jg Ekko nawet dobrze działa z darkharvestem ma stuna doskok slowka z q i potrafi oneshotować oraz ukochany master yi Mid dużo jest wyborów np diana po mini reworku r zmieniona z e i nowa r która ma walnięcie adc aphelios caitlyn strasznie op championy supp nautilius leona blitz dużo stunów slowków i ogólnie postacie wkurzające
  6. Te pochwały nie są wymuszone. Po prostu mówię użytkownikom że jeżeli pomogłem i chcieliby dać mi pochwałę mogą zrobić to na forum. Nikomu nie każę tego robić.
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines