Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Janush

User
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Janush last won the day on April 23 2020

Janush had the most liked content!

About Janush

TS3 Function

 • Funkcja na TS
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Janush's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

15

Reputation

 1. Faktycznie osu! jest. Błąd z mojej strony Ale TF2 jest dosyć znaną grą i myślę że na Teamspeak'u jest parę osób które by chciało taką rangę.
 2. Nazwa propozycji: Ikonki dla graczy osu! , TeamFortress 2 Streszczenie: Nowe ikonki dla graczy Dokładny opis: Dla osób które grają w osu! , TeamFortress2
 3. Bardzo ciekawy i śmieszny pomysł. Jestem na tak!
 4. Aktualnie na topa mi się wydaje że Mordekaiser tankowaty i potrafi strzelić z q oraz darius na jg Ekko nawet dobrze działa z darkharvestem ma stuna doskok slowka z q i potrafi oneshotować oraz ukochany master yi Mid dużo jest wyborów np diana po mini reworku r zmieniona z e i nowa r która ma walnięcie adc aphelios caitlyn strasznie op championy supp nautilius leona blitz dużo stunów slowków i ogólnie postacie wkurzające
 5. Te pochwały nie są wymuszone. Po prostu mówię użytkownikom że jeżeli pomogłem i chcieliby dać mi pochwałę mogą zrobić to na forum. Nikomu nie każę tego robić.
×
×
 • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines