Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
MinBot

Jaka to muzyka?

Recommended Posts

Siema, mam problem z odnalezieniem tej muzyki, spodobała mi się  link do niej poniżej

bardzo długo czekam na odpowiedź  :P  :lol:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By benek343
      Siemanko pochwal się muzyką co ci ostatnio weszło do głowy i słuchasz ją praktycznie przez cały czas.
      Mi np. Wpadło takie coś. Jest to takie prawdziwe i warto posłuchać czasem czegoś z przesłaniem

• By Emporia_
      Cześć, mów mi Emporia jestem spontaniczną dziewczyną kocham gry   Od niedawna streamuje na twitchu i nie ma się co oszukiwać, ciężko jest się tam wybić bez youtube lub czegokolwiek. Zamieszczam więc tutaj swoją reklamę i mam nadzieję, że wpadniecie zostając dużej i klikając follow. :*   W co gram jest trochę tego podam wam Kochani parę pozycji : Counter Strike: Global Offensive,  Garry's mod ,Arma II Operation Arrowhead Arma III DayZ Standalone  Battlefield 3   Linki i godziny streamów: Jako, że jestem szalonym dziewczyną stream'y nie mają jakiś wyznaczonych godzin, zazwyczaj jest to 12-15 bądź 17-22 ewentualnie dłużej   Kanał twitch.tv:  http://www.twitch.tv/emporia_ Kanał  twitter:    https://twitter.com/emporiaaaa   PS: Jesteś chętny do wspólnej zabawy to zapraszam    Do zobaczenia na stream'ie mordeczki:*   
    • By Argin
      Głosujcie w ankietach i postach:

• By Tomekst
      "Nocne granie z muzyką" startujemy o godzinie 18:30 . !
      Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie ! Pokój znajduję się tóż pod poczekalnią  .

Dawka dobrej muzy i wspólne granie w lol'a ! 
      Zapraszam ! 

• By Tomekst
      Cześć.
      Organizuję z moimi przyjaciółmi akcję pod nazwą "Nocne granie z muzyką",na cześć nieżyjącego już 2pac'a ... [*]
      Jako że bardzo szanowałem i szanuję tego amerykańskiego Rapera,myślę że takie coś to dobry pomysł.

Akcja zaczyna się jutro od godziny 17:00-01:30.Zapraszam wszystkich chętnych,zaapraszam tych którzy choć trochę zanają u szanują Tupaca,jednak jeśli ktoś go nie zna...również zapraszam,będzie dawka dobrej muzyki jak i pokaz dobrego skill'a w lol'a.

Prosiłbym Administrację ts'a o zapodanie 1 wolnego Pokoju Muzycznego,ponieważ tam chcieliśmy to zorganizować.

Zapraszam wszystkich jeszcze raz bardzo serdecznie !!

Dla tych którzy nie wiedzą kto to jest :
      Tupac Amaru Shakur (ur. 16 czerwca 1971 w Nowym Jorku, zm. 13 września 1996 w Las Vegas), znany również jako 2Pac i Makaveli – amerykański raper, poeta, aktor i aktywista społeczny. W oficjalnych dokumentach został zapisany jako Lesane Parish Crooks. Dopiero gdy jego matka, Alice Faye Williams (po ślubie Afeni Shakur) poślubiła Lumumba Abdul Shakura, otrzymał nowe imię Tupac Amaru (zob. Tupac Amaru II).

zródło:wikipedia

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines