Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Xanoxo

Jak dowiedzieć się o Eventach na naszym TeamSpeak'u?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

W tym poradniku pokaże Wam jak dowiedzieć się o najbliższych eventach związanych z naszym TeamSpeak'iem.

Sposób 1

Tuż po wejściu na serwer wyświetla nam się wiadomość powitalna w której zawarte są wszystkie nowości związane z serwerem.

5a8f36249380d_Pokepowitalny.png.a90ad8ceec659f6172bb0824285f9657.png

Sposób 2

Natomiast tutaj w przypadku, gdy jesteśmy już na serwerze pod poczekalnią mamy spacer związany z eventami. Wystarczy tylko przeczytać :)

EVENT.png.b2fe1583926f520390ac38ee1a223e19.png

Sposób 3

Możesz również odwiedzić fanpage GryWamTu.pl gdzie również sięgniesz po najświeższe informacje o serwerze.

FB.thumb.png.eff9b0688e08c3b64cedda11e8eaf9ad.png

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE DLA GRYWAMTU.PL©

Edytowane przez Xanoxo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez galuvader
      Poradnik wideo dotyczący DJBota na TS3.
      Liczę, że komuś się przyda .
    • Przez Lizcon
      No ogólnie, to zrobiłem go już dawno.
      Tutaj macie linka
      https://steemit.com/art/@lizcon/1-how-to-create-a-simple-avatar-or-jak-stworzyc-prosty-avatar-eng-pl
      Na dole jest w języku Polskim.
    • Przez Avatar131275
      Imię: Szymon
      Nick z TS3: †Avatar†
      Dyspozycyjność: Praktycznie dziennie siedzę po 5-12 godzin, jedynie jak pójde do pracy to zgłosze moją nieobecność
      Unique ID:5xmsutWH1+BHCQ2AALOxyOqFgsQ=

Coś o sobie: Witam jestem Szymon w skrócie Szuszu . Chodzę do Szkoły Średniej na kierunku "Kucharz" jestem aktualnie na II roku .Jestem Osobą która jest bardzo otwarta na nowe możliwości ,ale też na poznanie nowych osób.Moja Osobowość jest kreatywna ,lekko szalona ale bez ryzyka nic się nie osiągnie ,dlatego lubie pracować z osobami którymi można się dogadać i współpracować. Moim Hobby jest [Gotowanie , Granie w piłke siatkową , Granie na komputerze] . 

Jak prowadziłbyś event?: No oczywiście jako prowadzący zachęcał bym ludzi do wzięcia udziału w evencie ,Zabawiał bym Uczestników oraz Widownie gdy najdzie taka potrzeba żeby im umilić i zająć czas w oczekiwaniu na swoją kolej  ,Zapewnił bym im miłą i fajną atmosfere, Poprowadził bym go uczciwie bez żadnych faworyzacji

Jakie masz pomysły na eventy?: Turnieje w lola [1vs1,2vs2 ,5vs5],Karaoke,Opowiadanie Wierszy ,Opowiadanie Kawałów,Quiz z Różnych Gier,Rysowanie (portretów, i coś zwiazanego z danym zadaniem do wykonania w "Paint"),Turnieje w różne gry np:(Cs:GO,Hearthstone,Brawlhalla, Itd), Jaka To Meloda .

Pozdrawiam Serdecznie †Avatar†

• Przez pauliś
      Rekrutacja do Ekipy Eventowej     Jak mogę złożyć podanie?
      Podanie możesz złożyć w tym dziale.
      Temat powinien zawierać wzór oraz ogólne zasady pojętej estetyki, ortografii oraz gramatyki.
      W tytule tematu wpisz swój nick.
      Pamiętaj o przedstawieniu nam swojej osoby.     Co dalej?
      Po pozytywnym rozpatrzeniu zostaniesz zaproszony na rozmowę. Czas na rozpatrzenie podania to 72h jeśli trwa rekrutacja (Informacja po wejściu na serwer) Poza rekrutacją podanie czeka na rozpatrzenie tak długo aż będziemy kogoś potrzebować.      Czego od Ciebie wymagamy? ➤ Wysokiej kultury osobistej ➤ Dyspozycyjności ➤ Chęć niesienia pomocy innym użytkownikom ➤ Komunikatywności ➤ Chęć niesienia pomocy w rozwoju serwera Grywamtu.pl ➤ Dobrze ustawionego mikrofonu ➤ Ukończenia 16-tego roku życia ➤ Poczucia humoru ➤ Umiejętności pracy w grupie ➤ Kilka pytań z regulaminu i opcji  TS-a (co jest zakazane, jak wyłączyć dźwięki itp?)   (PODANIA KRÓTKIE ORAZ W <CODE>  BĘDĄ OD RAZU ODRZUCANE. POSTARAJ SIĘ OPISAĆ SWOJĄ OSOBĘ TAK ABYŚMY TO WŁAŚNIE CIEBIE ZAPROSILI NA ROZMOWĘ) Czym więcej napiszesz, tym lepiej dla Ciebie, postaraj się pisać zgodnie z zasadami interpunkcji, składaj poprawnie zdania oraz stosuj poprawną gramatykę.     Co oferujemy?
      - Własny kanał w specjalnej strefie z większymi możliwościami
      - Unikalna ranga uprawniająca do chodzenia po kanałach z hasłem
      - Możliwość tworzenia własnych eventów
      - Unikalna ranga na forum

Wzór:

Imię: 
      Dyspozycyjność: 
      Unique ID:
      Coś o sobie:
      Jak prowadziłbyś event?: 
      Jakie masz pomysły na eventy?:
    • Przez Arewar
      Już w piątek drugiego Marca bieżącego roku, odbędzie się Quiz o League of Legend.
      Start zabawy piątek godzina 17:00, zapisy w dzień Eventu do 16:30.
      Więcej szczegółów i zapisy, u Administracji Grywamtu.pl
      Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin