Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

LaCocaina

[Inne] Zbiór graczy World Of Tanks.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich....

Jako ze tyle osob glosowalo na ta gre, i aby dzial powstał stał się bardziej widoczny.. To postanowilem zrobic spis osob grajacych w ta gre.
Zobaczymy ile tak na prawde osob zaczelo grac i jak to sie stalo.. A o co dokladnie chodzi?

Wpisujemy jakiego nicku uzywamy w grze i historie jak zaczelismy w to grac, mozemy rowniez
wymieniac sie doswiadczeniami i poradami.

Pozdrawiam 

Edytowane przez Makaveli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

xpatrol123x

W Wot gram od niespełna tygodnia.Na początku słyszałem o tej grze w telewizji reklam itp.Nie chciałem w to grać bo myślałem że to jakaś platformówka na necie w której steruje się czołgiem myszką z góry,ale tak sobię wbiłem raz na YouTube i zobaczyłem filmik Rock2k z World of Tanks .No i tak sobię go obejrzałem i zachwyciła mną grafika itp.Więc zrobiłem konto i pobrałem grę xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PaprykaPL

Pewnej pochmurnej soboty , oglądając sobie filmik na jutjubie , zauważyłem reklamę "World of Tanks" .

Jestem wrażliwy na wszystkie reklamy o grach , więc ją klikłem i się zarejestrowałem się tam .

Pobrałem i zainstalowałem grę , grałem około tydzień i nadszedł czas formatu kompa .

Wtedy usłyszałem o Metinie i po formacie w niego zagrałem (0,5 roku) , a o Wocie zapomniałem .

Niedawno , 15 marca bodajże kupiłem mój ulubiony magazyn o grach - nie będę pisał jaki , bo jeszcze będzie reklama -

Znajdował się tam kod bonusowy , niestety nie pamiętałem hasła (i nadal nie pamiętam) .

Zarejestrowałem się , wykorzystałem kody , pobrałem i znów cieszę się pięknem tej wspaniałej i darmowej gry :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pater98

Na początku była reklama na yt kliknąłem zobaczyłem zarejestrowałem się no i pobrałem gra mnie jakoś nie zachwyciła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaszpol

Mój wychowawca w technikum jest maniakiem grania w WoT. Gadaliśmy całymi lekcjami o tej grze i w końcu mnie wzięło. Może dlatego, że jest moim wychowawcą i oprócz tego uczył mnie historii i Po :D Ciekawa historia ale pół klasy gra hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gram od kilku miesięcy, mój nick to Swawolny_Panicz. Mam głównie niszczyciele czołgów ze Stugiem na czele. Mam teraz przerwę w grze i pewnie przejdę do War Thunder jak tam się pojawią czołgi, będzie lepsze myslę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam gram w Wot-a od 3lat pod tym samym nickiem co tu mam czyli nefirane w grę wciągną mnie mąż,w grze posiadam swój klan,to nie jest moja jedyna gra w którą gram to tyle w tym dziale pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak kiedyś grałem jakby ktoś chciał w war thunder to piszcie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam użytkownika xjajo w WOT'a. Tymi czołgami przejeżdża każdego w okolicy :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi