Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

[Inne] Zbiór graczy World Of Tanks.

LaCocaina
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich....

Jako ze tyle osob glosowalo na ta gre, i aby dzial powstał stał się bardziej widoczny.. To postanowilem zrobic spis osob grajacych w ta gre.
Zobaczymy ile tak na prawde osob zaczelo grac i jak to sie stalo.. A o co dokladnie chodzi?

Wpisujemy jakiego nicku uzywamy w grze i historie jak zaczelismy w to grac, mozemy rowniez
wymieniac sie doswiadczeniami i poradami.

Pozdrawiam 

Edited by Makaveli

• 4 weeks later...

xpatrol123x

W Wot gram od niespełna tygodnia.Na początku słyszałem o tej grze w telewizji reklam itp.Nie chciałem w to grać bo myślałem że to jakaś platformówka na necie w której steruje się czołgiem myszką z góry,ale tak sobię wbiłem raz na YouTube i zobaczyłem filmik Rock2k z World of Tanks .No i tak sobię go obejrzałem i zachwyciła mną grafika itp.Więc zrobiłem konto i pobrałem grę xD

• 4 weeks later...
  • 2 months later...

PaprykaPL

Pewnej pochmurnej soboty , oglądając sobie filmik na jutjubie , zauważyłem reklamę "World of Tanks" .

Jestem wrażliwy na wszystkie reklamy o grach , więc ją klikłem i się zarejestrowałem się tam .

Pobrałem i zainstalowałem grę , grałem około tydzień i nadszedł czas formatu kompa .

Wtedy usłyszałem o Metinie i po formacie w niego zagrałem (0,5 roku) , a o Wocie zapomniałem .

Niedawno , 15 marca bodajże kupiłem mój ulubiony magazyn o grach - nie będę pisał jaki , bo jeszcze będzie reklama -

Znajdował się tam kod bonusowy , niestety nie pamiętałem hasła (i nadal nie pamiętam) .

Zarejestrowałem się , wykorzystałem kody , pobrałem i znów cieszę się pięknem tej wspaniałej i darmowej gry :P

• 1 month later...

Pater98

Na początku była reklama na yt kliknąłem zobaczyłem zarejestrowałem się no i pobrałem gra mnie jakoś nie zachwyciła.

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

Jaszpol

Mój wychowawca w technikum jest maniakiem grania w WoT. Gadaliśmy całymi lekcjami o tej grze i w końcu mnie wzięło. Może dlatego, że jest moim wychowawcą i oprócz tego uczył mnie historii i Po :D Ciekawa historia ale pół klasy gra hehe

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 years later...
  • 2 years later...
  • 5 months later...

jak kiedyś grałem jakby ktoś chciał w war thunder to piszcie 

• Global Moderator

Polecam użytkownika xjajo w WOT'a. Tymi czołgami przejeżdża każdego w okolicy :P 

• Like 1

• 1 year later...
  • 4 months later...