Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Informacje


BadJoker
 Share

Recommended Posts

Witaj!
Lubisz bawić się w programach graficznych? Wiążesz swoją przyszłość z grafiką? Lubisz to robić?
Zgłoś się do nas! 
 
W zgłoszeniu powinny zostać zamieszczone informacje takie jak:
 • Imię
  Wiek
  Ile będziesz miał czasu na wykonywanie zleceń
  Przykładowe prace
  Używane programy
  Krótko opisz siebie

Ponieważ jest to podanie na grafika, powinno ono dopieszczone estetyką.

Zostaniesz oceniony przez zespół Moderatorów oraz Grafików.

 

Powodzenia! ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

 • Similar Content

  • By aktywnie
   Dołącz do projektu aktywnie-razem i zmień swoje nastawienie do życia!!   Zarejestruj się i dołącz do społeczności aktywnych. Nowy serwis internetowy promujący prowadzenie aktywnego trybu życia umożliwia znalezienie chętnych do każdej aktywności a jeśli czegoś brakuje to wystarczy zgłosić i po chwili nowa aktywność jest już dodana!
   Absolwenci technikum stworzyli stronę internetową www.aktywnie-razem.pl Według nas stworzenie projektu łączącego ludzi, którzy lubią aktywnie spędzać czas, uprawiać sporty zespołowe, ale nie mają z kim, doskonale odpowiada na społeczne potrzeby. Staramy się trafić do każdej grupy wiekowej. Młodzież aktualnie woli spędzać wolny czas w domu nie będąc świadomym, że ucieka im tym sposobem najlepszy okres ich życia stworzony projekt ma stanowić dla nich motywację do działania. Dodatkowo Coraz więcej osób żyje samotnie, wyprowadza się daleko od domu i przyjaciół, a jednocześnie chce oddawać się swoim pasjom i nawiązywać nowe kontakty.  Dzięki stworzonemu projektowi
   www.aktywnie-razem.pl każdy może znaleźć  towarzyszy do wspólnej zabawy gdziekolwiek się znajduje – tłumaczą właściciele strony.
   W jakim zakresie działa strona?
   – Strona umożliwia znajdowanie chętnych do rożnych aktywności w zakładce „partner do wspólnego”.
   – Można dołączać do rożnych wydarzeń organizowanych przez użytkowników i nie tylko w zakładce „Spotkania”
   – Jeśli brakuje komuś motywacji do działania to w zakładce „Inspiracje” może naprawdę mocno się zmotywować i dążyć do wyznaczonych sobie celów.
    – Strona ma również swoich redaktorów którzy dodają do zakładki „informacje” newsy dotyczące organizowanych wydarzeń. W tej zakładce można również znaleźć ciekawe przepisy na zdrowe posiłki, opis rożnych sportów z przykładowymi treningami, diety i wiele innych.
   Zachęcamy wszystkich do dołączenia, do społeczności aktywnych rejestrując się za darmo na: www.aktywnie-razem.pl i obserwując fanpage www.facebook.pl/aktywnierazempl   Krótko mówiąc; Siedzisz w domu? Nudzisz się? Nie masz z kim wyjść? Zarejestruj się za darmo na www.aktywnie-razem.pl i dołącz do grona osób, które nie lubią spędzać całego wolnego czasu siedząc przed komputerem. Dołączaj do spotkań, twórz własne aktywności, dowiaduj się o wydarzeniach organizowanych w Twojej okolicy. Sprawdzaj newsy dotyczące odżywiania,  sportów, diet, przepisów i nie tylko. Poznawaj nowych ludzi i zdobywaj nowe doświadczenia. Świat trzyma przed Tobą jeszcze wiele tajemnic, nie marnuj czasu bo może Ci go zabraknąć na odkrycie ich wszystkich.   Chcesz dowiedzieć się więcej? obserwuj nas na fb http://www.facebook.pl/aktywnierazempl lub na stronie aktywnie-razem.pl
  • By BadJoker
   Kim jest Test Moderator Lokalny?
    
   Test Moderator jest to osoba, która ubiega się o stanowisko Moderatora Lokalnego. Prawa te są niewielkie, ponieważ na tej randze liczy się nauka oraz pokazanie wszystkim, że jest się godnym zaufania.
   Po miesięcznym teście, jeśli osoba ta się wykaże jest przyznawana grupa Moderatora Lokalnego.
    
   Po rozpatrzonej pozytywnie aplikacji, osoba otrzymuje następujące uprawnienia:
    
   Obowiązkami Test Moderatora jest utrzymywanie porządku w dziale, pomoc innym użytkownikom, zachęcanie ludzi do korzystania z forum, nadzór użytkowników, raporty.
    
    
    
   Jak się wykazać na stanowisku test moderatora, by dostać awans?
    
   Przede wszystkim na początku otrzymujesz okres testowy. Trwa on +/- miesiąc (30 dni). Może się on przedłużyć poprzez urlopy, słabszą aktywność, niepewność teamu co do osoby. Skrócenie czasu nie powinno mieć miejsca, jednak na to trzeba być nad aktywnym, posiadać ogromne zaufanie teamu, ponadto wyróżniać się od innych.
    
    
   Jak zostać test moderatorem?
    
   Aby wstąpić do teamu grywamtu.pl musisz napisać aplikacje w tym dziale. Jednak nie zostaje tutaj wybrana pierwsza lepsza osoba. Musisz spełniać wymagania:
    
    Ponadto w aplikacji warto umieścić coś o sobie, wiek oraz dlaczego starasz się o posadę.
    
    
    
   W razie jakichkolwiek pytań - pisz PW do Administratorów oraz Globalnych Moderatorów Forum.
   Pozdrawiamy
  • By Bolus™
   Zapraszam do oglądania
    
   https://www.youtube.com/watch?v=JgUvLgO251g
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines