Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Today
  3. Yesterday
  4. https://sluts3.pl/images/TeamSpeak3/banner.png Zapraszam na nowo powstały serwer TeamSpeak3. IP: sluts3.pl Co możemy Ci zaoferować? * AntyDDoS (W standardzie), * Miła i pomocna Administracja (W standardzie), * 72 Sloty // Z czasem większej popularności serwera, miejsca zostaną zwiększone, * Zero lagów, * Darmowe kanały, * Blokada nagrywania, * Boty muzyczne, * Strefy strimerów, * Dużo limitowych kanałów, - Więcej już wkrótce! ~ Szukamy Administracji! Rekrutacja: ON. ~ Masz nam coś do zaproponowania? Pisz! ~ Jeśli serwer Ci się nie spodobał, napisz mi tutaj, co jest z nim nie tak. Chętnie rozpatrzymy twój opinię.
  5. xjajo

Pochwała !Dark!

Nick(TS3): ojajxNick administratora: !Dark!Twoje Unique ID: R/S2iBiUp+kMp8cW3YWlTYIl6qc=Opis (za co pochwała): Ogólnie dobry admin teamspeakowy szanuje bardzo no ale przykro mi sie robi gdy widzę te zablokowane kanały publiczne na ale dobrą robotę robi często na cp wchodzi a no i jest pomocny
  6. Witam, Proszę zgłosić się po kanał VIP na TeamSpeaku (kanał ★ Chcesz Kanał? Wejdź tutaj [AutoPoke]), Pozdrawiamy, Administracja TS3 GWT.
  7. Temat został uznany za nieodpowiedni! Możliwe powody zarchiwizowania tematu: Został napisany podwójnie. Naruszał regulamin forum. Zawierał wygasłe odnośniki bez których nie spełniał już swojej roli. Wprowadzał w błąd. Chcesz się wypowiedzieć w temacie? Poproś moderatora o jego otwarcie i umieszczenie ponownie w odpowiednim miejscu. Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem.
  8. Temat został uznany za nieodpowiedni! Możliwe powody zarchiwizowania tematu: Został napisany podwójnie. Naruszał regulamin forum. Zawierał wygasłe odnośniki bez których nie spełniał już swojej roli. Wprowadzał w błąd. Chcesz się wypowiedzieć w temacie? Poproś moderatora o jego otwarcie i umieszczenie ponownie w odpowiednim miejscu. Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem.
  9. Temat został uznany za nieodpowiedni! Możliwe powody zarchiwizowania tematu: Został napisany podwójnie. Naruszał regulamin forum. Zawierał wygasłe odnośniki bez których nie spełniał już swojej roli. Wprowadzał w błąd. Chcesz się wypowiedzieć w temacie? Poproś moderatora o jego otwarcie i umieszczenie ponownie w odpowiednim miejscu. Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem.
  10. 1. ROB1XON 2. wiyOoukmIzkgXuSRsXM5ftUlgAc= 3. EKIPA CS GO 4. 7 lub 8 5. 586 6. Ponieważ gdy jesteśmy z ekipą na kanale prywatnym w 8 osób i każdy gra w cos innego to trochę przeszkadza a na kanale vip można tworzyć pod kanały i każdy by wybrał inny pod kanał 7. CS GO, Fortnite, kalambury, gta 5, league of legends 8. Niezbyt mogę to określić ponieważ jest dużo osób o różnym wieku
  11. 1. ROB1XON 2. wiyOoukmIzkgXuSRsXM5ftUlgAc= 3. EKIPA CS GO 4. 7 lub 8 5. 586 6. Ponieważ gdy jesteśmy z ekipą na kanale prywatnym w 8 osób i każdy gra w cos innego to trochę przeszkadza a na kanale vip można tworzyć pod kanały i każdy by wybrał inny pod kanał 7. CS GO 8. Niezbyt mogę to określić ponieważ jest dużo osób o różnym wieku
  12. 1. ROB1XON 2. wiyOoukmIzkgXuSRsXM5ftUlgAc= 3. EKIPA CS GO 4. 7 lub 8 5. 586 6. Ponieważ gdy jesteśmy z ekipą na kanale prywatnym w 8 osób i każdy gra w cos innego to trochę przeszkadza a na kanale vip można tworzyć pod kanały i każdy by wybrał inny pod kanał 7. CS GO
  13. Witam, Proszę zgłosić się po kanał VIP na TeamSpeaku (kanał ★ Chcesz Kanał? Wejdź tutaj [AutoPoke]), Pozdrawiamy, Administracja TS3 GWT.
  14. Last week
  15. 1. bright / asuna 2. bright : v+DkNPpqfYhYqTeJOzX6YdfF+GI= asuna : k0CdeEdhN5zsBBq+7EjZrXbpMmA= 3. Perełki 4. 20/25 5. 131/228 6. Chciałabym dostać kanał VIP , ponieważ razem z koleżanką i ze znajomymi gramy w róże gry i żeby nie przechodzić na publiki przydał by sie kanał VIP, oraz chcemy stworzyć miłą atmosfere do grania dla innych użytkowników ts-a. 7. kalambury, leauge of legends , cs, gta ,fortnite, minecraft , euro truck, chińczyk 8. 15+
  16. Witaj, Dziękuje za pochwałę naszej administracji. Administrator zostanie na pewno wynagrodzony. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego że, tak dobrze odbieracie naszych administratorów! Pozdrawiam czaki
  17. Witaj, Dziękuje za pochwałę naszej administracji. Administrator zostanie na pewno wynagrodzony. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego że, tak dobrze odbieracie naszych administratorów! Pozdrawiam czaki
  18. Pochwała za aktywność. Można z nim o wszystkim pogadać. Z tego co zauważyłam to on najwięcej wchodzi na CP. Zabawny z niego gostek. ❤️❤️❤️
  19. kozcki admin pomocny nie olewa spraw nie opierdala się w robocie a nie jak inni się obijają aktywny 7/24 jest codziennie Pochwała za aktywność. Można z nim o wszystkim pogadać. Z tego co zauważyłam to on najwięcej wchodzi na CP. Zabawny ziomek
  20. Witam, Proszę zgłosić się po kanał VIP na TeamSpeaku (kanał ★ Chcesz Kanał? Wejdź tutaj [AutoPoke]), Pozdrawiamy, Administracja TS3 GWT.
  21. 1. y0ungkubus2. Haasjb/td9hnApkUrKJKjBdN6AQ=3. Hooligans ZDR4. 155. nie mam6. Chciałbym otrzymać kanał VIP ponieważ siedzę długo już na Waszym TS. Myślę że siedzę na waszym ts z 2 lata więc to jest odpowiedni czas. Dodatkowo napisze że mam dobry pomysł na kanał VIP.7. cs go, lol, rust, mta, rocket lagune8. 17-18 lat
  22. Witam, Proszę zgłosić się po kanał VIP na TeamSpeaku (kanał ★ Chcesz Kanał? Wejdź tutaj [AutoPoke]), Pozdrawiamy, Administracja TS3 GWT.
  23. 1. Nicki: xTyer , Zgrasa 2. ID: xTyer- nhffUufCuR0S8mCg8UdFuLyfKuo= Zgrasa- 8sndVzfV2BR/kXe8T3SzgnjXsiU= 3. LPK Team 4. 7-15 5. xTyer nie ma a Zgrasa ma 554 6. Chcemy miec kanal vip bo robimy team do fortnite 7. FORTNITE 8. 10-15
  24. Witam, Proszę zgłosić się po kanał VIP na TeamSpeaku (kanał ★ Chcesz Kanał? Wejdź tutaj [AutoPoke]), Pozdrawiamy, Administracja TS3 GWT.
  1. Load more activity
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines