• Announcements

• BadJoker

mc.GryWamTu.pl   07/25/16

Wejdź już jutro na nasz serwer Minecraft GryWamTu.pl(1.7.x)! Kliknij w tytuł, aby zobaczyć prezentację!  
Sign in to follow this  
Followers 0
adam47z

-==HoliCraft - SkyBlock - 1.7.2/1.7.4 ==- [Drop z Cobla] [Forum] [Nowy]

3 posts in this topic

HoliCraft

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

ADRES IP : HoliCraft.maxcraft.pl lub 212.91.26.27:29272

▶ Nowy serwer SkyBlock!

Large_skyblock.png

9WWTt.png

ADRES IP : HoliCraft.maxcraft.pl lub 212.91.26.27:29272

▶ TYP : SkyBlock

▶ WERSJA : 1.7.4

PREMIUM : dialog_cancel.png

BIAŁA LISTA : dialog_cancel.png

MkYhE.png

Pluginy na serwerze są idealnie dobrane i zoptymalizowane, aby gra była miła i bez lagów.

Dzięki idealnie skonfigurowanym w tym autorskim wtyczkom wprowadzone są nowe, ciekawe dropy,

spolszczone komendy, HP nad głowami graczy i wiele innych!

ADMINISTRACJA :

Właściciel :: Arkadix11

Administrator :: SebaPel

Nabór na Moderatorów otwarty!

♦ Posiadamy forum HoliCraft.gameclan.pl

♦ EXP jest powiększony dzięki czemu łatwo wbić wymarzony LVL,

♦ Piękna i dopracowana mapa sprawia, że gra się jeszcze przyjemniej,

♦ Serwer jest tworzony przez grupę profesjonalistów, dopracowany

pod każdym względem.

♦ Mamy automatyczny sklep SMS a wiec nie trzeba się prosić o admina

♦ Spolszczone wszystkie pluginy!

Drop z cobla:

Diamond: 0,6

Szmaragd: 0,8

Redstone: 4,0

Węgiel: 4,0

Zelazo: 2,5

Złoto: 1,2

Konkurs

Do wygrania Vip wystarczy co 24h pisać cyfry od 1 do 50 i traw na właściwą

wzór:

Nick: np. Arkaidx11

Cyfra: np. 1

Rekrutacja na Moderatora ON

Podania składaj na forum

HoliCraft.gameclan.pl

Zapraszamy!

Ten Temat Został Zamknięty!

Możliwe powody zamknięcia tematu.

• Temat został zakończony.
• Temat został napisany podwójnie.
• Temat naruszał regulamin forum.
• Temat bez odpowiedzi dłużej niż 30 dni.
• Odpowiedź w temacie została udzielona.
• Zamknięto na prośbę autora..
• Chcesz się wypowiedzieć w temacie ? Poproś moderatora o jego otwarcie.

Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0
  • Similar Content

• By kacan
      Serwer działa pod IP Go2Play.pl od ponad 150 dni, wcześniej znany jako normal-sky działamy od 18 kwietnia 2015.
    • By DesolationPolska
      Witamy Serdecznie!

Zapraszamy wszystkich polskich graczy Arma 3 do rejestracji na naszej stronie Desolation Redux Polska.
      DesolationRedux jest portalem poświęconym modyfikacji "Desolation Redux" do gry Arma 3, w którym znajdziesz wszystko to, co jest potrzebne nowemu jak i zaawansowanemu graczowi tego moda, newsy, poradniki, crafting pomoc i dyskusja na forum, to jest to, czego możesz oczekiwać od naszego portalu!

Dlaczego stworzyliśmy Community?

Gdy dowiedzieliśmy się o powrocie Desolation Moda w nowej odsłonie, stało się jasne że trzeba stworzyć Polskie Community z prawdziwego zdarzenia i ogarnąć stronę dot. tej modyfikacji na Arme 3.
      Tak więc mam nadzieję że szybko się rozwiniemy jako forum i portal oraz stworzymy tutaj silne Polskie Community "Desolation Redux" co pozwoli nam w przyszłości na zabawe na naszym własnym polskim serwerze tej modyfikacji czego sobie oraz i wam z całego serca życzę Strona istnieje od paru dni wczoraj została skończona, ale cały czas ciężko pracujemy nad tym by wszystko dobrze działało a także rozwijamy ją dodając cały czas nowe treści i funkcjonalności.

Co to jest Desolation?

Desolation Redux jest następcą Desolation Mod, od użytkownika OPTiX - samego twórcy moda. Kod jest w pełni orginalny, ale został napisany od nowa by wykluczyć różne błędy i poprawić całą strukturę. Celem projektu jest stworzenie grywalnego oraz płynnego zombie survival moda, tak aby każdy poczuł klimat DayZ Moda lecz na silniku Army 3. Usunięte będą także różne ograniczenia dotyczące serwerów i każdy administrator serwera będzie miał swój panel oraz zostaną zrobione różne poradniki jak dostosować modyfikacje do danej mapy. Wszystkie pliki Desolation będą publiczne i będziemy mogli je uzyskać za pomocą np. Githuba czy Steama - dzięki temu uzyskamy możliwość korzystania z takich rzeczy jak: A3Launcher albo Play With Six.

Forum i Portal : http://desolationredux.pl
      Strona Facebook : https://www.facebook.com/DesolationReduxPolska
      Grupa Steam : http://steamcommunity.com/groups/DesolationReduxPolska
      Serwer Discord : https://discordapp.com/invite/pgbGahy?utm_source=Discord Widget&utm_medium=Connect
      Oficjalne Forum Modyfikacji : http://desolationredux.com/
    • By BadJoker
      Kolejność ustalona jest zgodnie z hierarchią.
      Właściciel
      Posiada wszelkie możliwe uprawnienia. Jest odpowiedzialny za prawidłowe działanie forum oraz systemu informatycznego.
      Brak możliwego awansu.
      Administrator
      Posiada wszelkie możliwe uprawnienia. Jest odpowiedzialny za Ekipę Moderacyjną oraz działanie forum.
      Stoi na straży regulaminu. Stanowi najwyższą możliwą instancję w procesie odwoławczym.
      Możliwy awans z grupy Moderatora Globalnego.
      Moderator Globalny
      Posiada uprawnienia do moderowania forum we wszystkich działach.
      Odpowiada za Ekipę Moderacyjną i pilnuje porządku na forum.
      Możliwy awans z grupy Moderatora Lokalnego.
      Moderator Lokalny
      Posiada uprawnienia do moderowania forum w swoim dziale. Odpowiada za porządek w wyznaczonym dziale.
      Zajmuje się karaniem osób nie przestrzegających regulaminu. Stanowi najniższą instancję w procesie odwoławczym.
      Możliwy awans z Test Moderatora Lokalnego.
      Test Moderator Lokalny
      Stanowi najniższy szczebel w hierarchii moderacyjnej. Zajmuje się estetyką działu, jednak nie ma możliwości karania.
      Aby dostać się do grupy, należy złożyć podanie na Moderatora.

Elita
      Najwyższe możliwe wynagrodzenie. Jest to wyróżnienie dla osób zasłużonych, byłych administratorów.
      O przyznaniu grupy decyduje Administracja.
      ExModerator
      Osoba, która była w teamie, ale została zdegradowana, bądź zrezygnowała.

VIP
      Grupę można zdobyć przez udział w konkursach lub odznaczając się zasługami na forum.
      Redaktor
      Osoba pracująca w Teamie Redakcyjnym naszego forum.
      Administracja TS3 | Minecraft
      Osoby będące w Teamie Administracyjnych serwerów z sieci GryWamTu.pl.
      ts.grywamtu.pl | mc.grywamtu.pl
      Użytkownik
      Osoba zarejestrowana na naszym forum.
      Awans do grupy Poster po osiągnięciu 150 postów.
    • By Jahumen
      Witam,
      miałem taki zamiar już od dłuższego czasu, jednak jakoś nie miałem jak się za to zabrać. A mianowicie - stworzenie dobrego serwera sky-block. Teraz pewnie wszyscy się odezwiecie "hahahahha jaki typ skyblocków jest pełno" - nie. Sprawdzałem sam, przejrzałem wszystkie tematy z tagiem SKYBLOCK na różnych forach, zerknąłem na mc-liste i co widzę? Jest kilka, ale żaden nie jest dobry. Albo są 100% P2W i jakiś ProMegaVIP ma gm1/goda albo są niedopracowane. Pewnie powiecie, że serwerów nie ma ponieważ tryb się przejadł? To nie prawda. Rozmawiałem z bardzo wieloma osobami i wszyscy twierdzili, że graliby na skyblocku na stałe, jeśli takowy byłby naprawdę dobrze wykonany, posiadał ten prawdziwy skyblockowy klimat.

I stąd moja inicjatywa. To tyle słowem wstępu. Zaprezentuję Wam troszkę jak ten serwer będzie wyglądał. Będzie to SkyBlock z jedyną rangą to kupienia VIP (bez żadnych dziwnych odmian), która nie będzie czyniła go P2W - dostanie on efekty wizualne i ewentaulnie jakąś inną wyspę czy komendę. Wyspy zamierzałem wykonać przy pomocy pluginu ASkyBlock (jednak trochę go przerobić) (chyba, że ktoś będzie miał jakiś lepszy pomysł to zmienię swój zamysł). Moim głównym celem jest stworzenie prawdziwego, unikalnego klimatu, którego już od dłuższego czasu nie ma prawie nigdzie.

Oczywistą (chyba) rzeczą jest to, że takiego serwera nie stworzę sam. Osoby których poszukuje to przede wszystkim opiekun, współwłaściciel, HeadAdministrator - zwał jak zwał - ktoś, kto zajmie się serwerem, ts3, forum itp. gdy mnie nie będzie, ktoś, kto będzie w stanie racjonalnie myśleć, nadzorować ekipą, pomagać mi w różnych sprawach. Taka osoba powinna być naprawdę dojrzała, obowiązkowo musi posiadać mikrofon, TS3, przejść już mutację oraz dobrze znać się na tworzeniu serwerów jak i samym trybie skyblock, dobrze by było jeżeli umiałaby obsługiwać VPS'y/dedyki, forum, TS3 w celu błyskawicznego naprawienia ewentualnych błędów. Za wszystko płacę sam (chyba, że opiekun koniecznie chciałby się dołożyć) więc taka osoba nie musi się o to martwić. Kolejnym człowiekiem jakiego poszukuję jest technik czy programista (wiem, że to różne słowa). Poszukuję osoby, która potrafi obsługiwać VPS/dedyk, zainstalować na nim minecrafta, stronę WWW (sam ją napiszę), forum, TS3 oraz wszystko co będzie potrzebne. Oprócz takich ogólnych rzeczy musi także potrafić (bo to w końcu serwer minecraft) konfigurować pluginy oraz je pisać (ewentualnie gdzieś załatwiać). Od razu piszę, skrypty mnie nie interesują, nie chcę skryptera, zależy mi na programiście JAVA. Więc poszukuję programistów javy i techników. Finalnie, gracze muszą na czymś grać. Szukam budowniczych, którzy zbudują spawn, różne wyspy - czyli to, z czym kontakt mają gracze. Nie zależy mi na jakiś domkach z dirtu, jako, że ma to być dobry serwer poszukuję osób, którzy tworzą dobre budowle.
      Właśnie takich osób poszukuję i właśnie to muszą potrafić.

Czas przejść do tego co oferuję!
      Oczywiście będą to takie banały jak wszędzie - ranga (na serwerze, stronie www, forum, TS3), specjalna strefa kanałów na TS3 itp.
      Prócz tego oferuję także wynagrodzenie pieniężne. W jakiej wysokości? Wszystko zależy od włożonego wkładu w powstawanie serwera oraz trudność pracy wykonywanej przez tą konkretną osobę.

Myślę, że zainteresowałem kogoś, czas przejść do podania kontaktu. Tymczasowo w celach rekrutacji zamierzam skorzystać z komunikatora discord. Jeśli chcesz się zgłosić wejdź w ten Link (ewentualnie jeśli chcesz możesz napisać na skype jan.majchrzak6, jednak na skype zaglądam znacznie rzadziej). Gdy dostaniesz się już na serwer "SkyBlock Rekrutacja" do którego kieruje ten odnośnik opisz kim chcesz zostać oraz przedstaw się w kanale chatowym rekrutacja. Nie nakładam wzorów, liczę na kreatywność, im podanie będzie lepsze, tym większa szansa, że zostaniesz przyjęty.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.