Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Hierra

Redaktor
  • Zawartość

14
  • Ostatnio

4 obserwujących

O Hierra

• Ranga
    Gracz
  • Urodziny 21.12.1999

Informacje

• Ulubiona gra
    World of tanks

Ostatnio na profilu byli

201 wyświetleń profilu
  1. KOD PROMOCYJNY! Jakiś czas temu dostaliśmy możliwość dostępu do kodu promocyjnego do gry, znajduje się on pod tym linkiem: https://eu.alienwarearena.com/ucf/show/1809182/boards/contest-and-giveaways-eu/Giveaway/world-of-tanks-bonus-code-key-giveaway-1 Kod zawiera : 1 dzień premium 1x rezerwa osobista: 100% PD dla załogi przez 2 godziny 1 duży zestaw naprawczy Źródło : www.dom1n.com
  2. WG FEST 2017 Dostaliśmy długo wyczekiwaną relację ze świata World Of Tanks z WG Festa 2017 roku! Tutaj link do filmu: (Niestety po Rosyjsku, wątpliwa będzie relacja w języku Polskim) 0:54 – podsumowanie 2017 6:44 – patch 9.22 który zostanie wypuszczony w lutym oraz zmiany w drzewku sowieckim 15:10 – nowy sezon Bitew Rankingowych i nowe zasady 18:29 – odnośnie bonusów 22:56 – Linia Frontu w 2018 24:30 – nowe tryby gry w 2018 26:29 – personalizacja 27:56 – co oczekiwać po personalizacji 34:00 – lista map HD, które zostaną wprowadzone w patchu 1.0 37:16 – nowa ścieżka dźwiękowa 52:01 – ogłoszenie patcha 1.0 zaplanowanego na marzec 2018 Źródło : www.dom1n.com
  3. Jak włączyć kody Mound&Blade?

Temat trochę stary, ale kody są na podstawe tylko i wyłącznie? Czy na WARBANDZIE też podziałają?
  4. Prosta, ale ładna graficzka - jedyne co odrzuca to ilość slotów. Powodzenia
  5. Na czilku Może tak być, na spokojnie.
  6. Wymyslam na bieżąco, gram codziennie, także tematów mi nie brak. Poza poradnikami? Newsy, ciekawostki, zmiany w grze, turnieje - i co tam jeszcze można.
  7. Brak czasu spowodowany życiem prywatnym, a do starego konta nie mam dostępu, ponieważ po 1 nie pamiętam passów, po 2 nie mogę zmienić ich, bo nie pamiętam hasła na e-maila na które zostało to założone, także taki jest właśnie problem - i próbuję coś z tego konta.
  8. Witam wszystkich! O mnie: Mam na imie Tomek, na grywamtu jestem od roku 2013, zaś w tej chwili siedzę z innego konta. W tamtym czasie pod nickiem "Tomekst" miałem tutaj moderatora działu League Of Legends, później zaś Global Moderatora wraz z Subtelnym Interesuje sie grami, terarrystyką, dobrym kryminałem. Chciałbym zająć się działem World of tanks - dlaczego? A dlatego że stoi i wieje pustkami, mało co się tam dzieje, a z pewnością znajdą się użytkownicy którzy grają, i coś ciekawego z działu na forum wynieść by chcieli. W grze mam dłuuugie doświadczenie, więc chciałbym się z tym podzielić z resztą. Co do wymagań, co prawda nie są spełnione w PRAKTYCE, jednak nie mam dostępu do starego konta i nic z tego nie będzie. Myślę że jeśli byłyby jakieś wątpliwości co do mojej osoby, chociażby taki Subtelny, MIGLANC czy Dark mogliby to sprawdzić, jednak myślę że mnie pamiętają. Doświadczenie: Tak jak wyżej napisałem, moderowałem już tutaj wcześniej, znam się na tym, umiem dobrze zadbać o temat, dział itd. Zalety: -Chętny do pracy -Aktywny -Dobrze pracuję w grupie -Estetyczne prowadzenie tematów oraz postów -Doświadczenie w moderowaniu Wady: -Leniwy ale zdolny! PORADNIKI : Pracuję nad nimi, jeden znajduję się już tutaj, drugi wrzucam jutro:
  9. XVM WORLD OF TANKS

XVM WORLD OF TANKS!!! XVM jest to sama w sobie modyfikacja do gry, umożliwająca uzyskanie dodatkowych informacji o samej grze, przeciwnikach, naszych osiągnięciach itd. Wbudowany w mod algorytm WN8, określa umiejętności gracza na podstawie tabeli kolorów, oraz wyliczeniach na podstawie gry, jaką sie reprezentuje. Jest on wskaźnikiem w prawdzwie TEORETYCZNYM, jednak przydaje się oraz jest przyjemny dla oka. 1.Instalacja Wchodzimy na stronę : https://modxvm.com/en/ Logujemy się na niej za pomocą naszego konta z gry - strona sama z siebie połączy się z naszym kontem co pozwoli przejść do następnego kroku. Klikamy "DOWNLOAD", po czym wybieramy AKTUALNĄ wersje XVM pod AKTUALNĄ wersje gry (Zwykle na samej górze) Instalacja przebiega jak każdego normalnego programu, jedyne co musimy zrobić (Jeśli nie stanie się to samo czynnie) to wybrać folder z grą. 2.Aktywacja Wracamy na stronę ze screena wyżej, u góry na lewo od naszej nazwy użytkownika ukaże nam się opcja ACTIVE - Klikamy ją, następnie zacznamy opcję obok "UPDATE". Gdy to zrobimy przechodzimy w OPCJE I wybieramy statystykę " WN8 " 3.GOTOWE! Nasza modyfikacja działa, jeśli wszystko zostało wykonane w odpowiedniej kolejności.
  10. Turniej

W sumie całkiem spoko - turnieje spoza wargaming zawsze na propsie.
  11. Z taką reklamą to daleko nie zajedziesz, tym bardziej ze składką - by wyciągać hajs od ludzi. Jeszcze ta ORYGINALNA nazwa nawiązująca do kw. masakry
  12. Książka do polecenia?

Kurde...ja w sumie też nie
  13. Książka do polecenia?

Siemanko! Czy poleci ktoś jakąś dobrą książeczkę do oczytania? Najlepiej kryminał, dobry fabularnie!
  14. Witam - Hierra!

Siema! Jestem Hierra, możliwe że pare osób mnie pamięta W 2014 roku byłem tutaj administratorem, oraz DJ'em na teamspeaku (Pod innym nickiem) Kojarzyć mogą takie osoby jak Miglanc, Subtelny, Dark może i też. Zostanę na dłużej, mam nadzieje że będzie nadal tak spoko jak w tamtym czasie, pozdrawiam!