Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

hellboy

Użytkownik
  • Zawartość

31
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

4

Ostatnia wygrana hellboy w dniu 4 Listopad

Użytkownicy przyznają hellboy punkty reputacji!

2 obserwujących

O hellboy

• Tytuł
    Coś wie o grach

Funkcja TS3

• Funkcja na TS
    Użytkownik

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. hellboy

[Odrzucone] Odwołanie elo

sama lubie dowalic dobre wiaderko ale mysle ze marihuana to lekki narkotyk a on mial problem z pixami i kuciem sie w zyle i sniffami wiec zdjelabym mu blokade aby chlopak nie zniszczyl sie znowu narkotykami peace
  2. hellboy

ZABAWA FORUMOWA

DZIEKI WARIACIE POZDRO DLA CIEBIE WALNALEM SZCZURA 8 DNI TEMU ZE STARYM POD MONOPOLEM MOJ STARY TO CHUJ A MATKA SZMATA
  3. hellboy

ZABAWA FORUMOWA

SIEma waRIATY macie poozdro od mojego SONSIADA co mnie WYKORZYstuje ALE PLACI!!!!!!! UWARZACIE CZY MAGDA I DANIEL TO TE SAMO IMIE? MAKS JEST GWALCONY PRZEZ DANILEA
  4. hellboy

daniel magical

MYSLICIE ZE DANIEL MAGIKAŁ SERIO EJST OPENTANY? ZOBACZIE SWIERZEGO NIUSA MASNO FEST NI?
  5. hellboy

Czy Kuba i Jakub to te same Imiona

JAKUB GRUBLEWICZ A MATEUSZ KWADRATOMANSKI TO 2 INNE OSOBY WIEC
  6. hellboy

szuaknie pokemnouw

siema idzie jakis grywamtuforumowicz szukac pokemonuw nowej generacji ??? w lubin mieszkam dolny slonsk ulica orla jak cos pszyjdziecie obok pare gymuw jest i pokestopuw!!! ram pam tam ram dam dam dam do wspulnej gry piszcie priw forum 😛 kaseta vhs morze pogramy razem ponosimy na plecah se odtwarzacz albo winyli posluhamy muj stary kolekcjonuje bitch im silly
  7. hellboy

[Przyjęte] Podanie na Moderatora by BeneK

po nie przeczytaniu ani 1 linijki podania stwierdzam iż nie nadajesz się na moderatora podanie napisane chaotycznie. Widać, że masz wylane i dajesz bezsensowne tematy
  8. dzień dobri nazywam sie Szymon i zapraszam was na mój jutube czanel. chcialem robic minekraft ale czasy sie zmienajom bendem nagrywal kanter strike na czitersach bendem wam duzo pokazywal jak mi wujek kiedys - zart bo to bendzie smieszny kanal :)))) bendzie cs na chitach typu aimbot wuha banyhopik i wgl ;pp tutaj film prubny dla grywamtu kocham was!!!
  9. Imię: Szymon Wiek: 16 Nick z TS3: hellboy Dyspozycyjność: 6-7 godzin dziennie Unique ID: Bxs0gzRjd7eUpPlDOQiU28DLhCM= Coś o sobie: Jestem osobą pozytywną. lubię pracować w grupie i nie lubię kantowania więc przeprowadzałbym eventy bez oszukiwania. Wiem kiedy trzeba być poważnym, a kiedy można pośmieszkować. Jak prowadziłbyś event?: Szybko bez zbędnego tracenia czasu, wstęp byłby krótki i przypomniałbym aby zapoznać się z regulaminem eventu uczestnikom, żeby potem nie było niedopatrzeń. Jakie masz pomysły na eventy?: Wierszyk albo piosenka o teamspeak'u grywamtu.
  10. hellboy

[Przyjęte] Pochwała GomeZ

Nick(TS3): hellboyNick administratora: GomeZTwoje Unique ID: Bxs0gzRjd7eUpPlDOQiU28DLhCM=Opis (za co pochwała) : Zawsze jak byłem w potrzebie to mi pomagał. Jeśli banda osób która nie potrafi zachować się jak prawdziwy gentelman wchodziła do mnie na publika i mnie wyzywała albo na kanał vip3 to zawsze po dostarczeniu mu dowodów, karał użytkowników którzy zachowali się w zły sposób. Jest człowiekiem kulturalnym, nigdy nie używa wulgaryzmów, można porozmawiać z nim na wiele tematów - to reprezentuje jego godne czci zachowanie. Chciałbym powiedzieć że jest to jeden z lepszych adminów na tym ts3 i mam nadzieje, że zostanie nim jak najdłużej. Pozdrawiam serdecznie.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin