Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

hellboy

Ekipa Eventowa
  • Zawartość

2
  • Ostatnio

O hellboy

• Ranga
    Ekipa Eventowa

Funkcja TS3

• Funkcja na TS
    Ekipa Ewentowa
  1. Imię: Szymon Wiek: 16 Nick z TS3: hellboy Dyspozycyjność: 6-7 godzin dziennie Unique ID: Bxs0gzRjd7eUpPlDOQiU28DLhCM= Coś o sobie: Jestem osobą pozytywną. lubię pracować w grupie i nie lubię kantowania więc przeprowadzałbym eventy bez oszukiwania. Wiem kiedy trzeba być poważnym, a kiedy można pośmieszkować. Jak prowadziłbyś event?: Szybko bez zbędnego tracenia czasu, wstęp byłby krótki i przypomniałbym aby zapoznać się z regulaminem eventu uczestnikom, żeby potem nie było niedopatrzeń. Jakie masz pomysły na eventy?: Wierszyk albo piosenka o teamspeak'u grywamtu.
  2. [Przyjęte] Pochwała GomeZ

Nick(TS3): hellboyNick administratora: GomeZTwoje Unique ID: Bxs0gzRjd7eUpPlDOQiU28DLhCM=Opis (za co pochwała) : Zawsze jak byłem w potrzebie to mi pomagał. Jeśli banda osób która nie potrafi zachować się jak prawdziwy gentelman wchodziła do mnie na publika i mnie wyzywała albo na kanał vip3 to zawsze po dostarczeniu mu dowodów, karał użytkowników którzy zachowali się w zły sposób. Jest człowiekiem kulturalnym, nigdy nie używa wulgaryzmów, można porozmawiać z nim na wiele tematów - to reprezentuje jego godne czci zachowanie. Chciałbym powiedzieć że jest to jeden z lepszych adminów na tym ts3 i mam nadzieje, że zostanie nim jak najdłużej. Pozdrawiam serdecznie.