Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

H3XA

Użytkownik
  • Zawartość

3
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

1

Ostatnia wygrana H3XA w dniu 20 Listopad 2018

Użytkownicy przyznają H3XA punkty reputacji!

O H3XA

• Tytuł
    Gram w grę

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. Imię: KamilWiek: 18Nick z TS3: MorfiDyspozycyjność:4-6h dziennieUnique ID:eEJ3GdQermi2ZJYK/nFm3ZTYSwE=Coś o sobie: Jeżeli chodzi o TeamSpeak 3 Byłem administratorem na kilku serwerach ts3. Jestem praktycznie codziennie na TS3 chętnie mogę pomóc innym użytkownikom , zarejestrować ich , stworzyć kanał , czy rozwiązać inny problem. Jestem osobą spokojną jak i miłą. Każdemu służę pomocą bez wyjątku. Uważam iż jestem osobą bezkonfliktową, bezstronna nigdy nie było ze mną jakich kol wiek problemów. Jestem osobą bardzo odpowiedzialną więc myślę że spokojnie możecie mi zaufać. Kolejnym powodem dla którego jestem dobrą osoba na to stanowisko jest moja umiejętność rozmowy z wszelakimi trollami lub osobami używającymi modulatora.Chciałbym spróbować swoich sił jako Administrator na TS3 grywamtu.pl.Zawszę bardzo chętnie udzielam pomocy drugiej osobie.Mam bardzo dużo wolnego czasu który mogę w pełni poświęcić na rozwój TS3.Dodam że biorę udział w różnych konkursach organizowanych przez Administrację,oraz posiadam VIP.Nigdy nie było ze mną jakich kolwiek problemów jeśli chodzi o obowiązki Administratora.Na codzień gram profesjonalnie w Tenisa-Stołowego jestem Dwukrotnym Złotym Medalistą w Polsce w przedziale wiekowym 16-21.
  2. Imię: Kamil Wiek:18 Nick z TS3: H3XA Dyspozycyjność: Od Poniedziałku do Piątku w dni robocze od 15:00 - 22:00 weekendy od południa do wieczora. Unique ID :PDOELmYmObhSdZgH9Sas+yfdo0Y= Coś o sobie: Jeżeli chodzi o TeamSpeak 3 Byłem administratorem na kilku serwerach ts3. Jestem praktycznie codziennie na TS3 chętnie mogę pomóc innym użytkownikom , zarejestrować ich , stworzyć kanał , czy rozwiązać inny problem. Jestem osobą spokojną jak i miłą. Każdemu służę pomocą bez wyjątku. Uważam iż jestem osobą bezkonfliktową, bezstronna nigdy nie było ze mną jakich kol wiek problemów. Jestem osobą bardzo odpowiedzialną więc myślę że spokojnie możecie mi zaufać. Kolejnym powodem dla którego jestem dobrą osoba na to stanowisko jest moja umiejętność rozmowy z wszelakimi trollami lub osobami używającymi modulatora.
  3. Imię: Kamil Wiek:18 Nick z TS3: H3XA Dyspozycyjność: Od Poniedziałku do Piątku w dni robocze od 16:00 - 21:00 weekendy od południa do wieczora. Unique ID :PDOELmYmObhSdZgH9Sas+yfdo0Y= Coś o sobie: Jeżeli chodzi o TeamSpeak 3 Byłem administratorem na kilku serwerach ts3. Jestem praktycznie codziennie na TS3 chętnie mogę pomóc innym użytkownikom , zarejestrować ich , stworzyć kanał , czy rozwiązać inny problem. Jestem osobą spokojną jak i miłą. Każdemu służę pomocą bez wyjątku. Uważam iż jestem osobą bezkonfliktową, bezstronna nigdy nie było ze mną jakich kol wiek problemów. Jestem osobą bardzo odpowiedzialną więc myślę że spokojnie możecie mi zaufać. Kolejnym powodem dla którego jestem dobrą osoba na to stanowisko jest moja umiejętność rozmowy z wszelakimi trollami lub osobami używającymi modulatora. Pozdrawiam Kamil

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin