Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Grygu112

Użytkownik
  • Zawartość

15
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

2

Ostatnia wygrana Grygu112 w dniu 22 Maj

Użytkownicy przyznają Grygu112 punkty reputacji!

O Grygu112

• Tytuł
    Gracz

Ostatnie wizyty

300 wyświetleń profilu
  1. Imię: Kuba Wiek: 15 Nick z TS3: gryguuuu Dyspozycyjność: Jestem dostępny prawie codziennie po kilka godzin, stąd m.in mam użytkownika miesiąca... Unique ID: AfDoRkoY6DkaWGyCTV+vfcoyD5k= Coś o sobie: No więc tak jak już wspomniałem u góry, nazywam się Kuba liczę 15 lat. Chodzę do klasy gimnazjalnej. Interesuje się służbami mundurowymi oraz lotniczym pogotowiem. Jestem miły, przyjacielski oraz traktuje każdego z szacunkiem. Staram się nie tworzyć konfliktów, a raczej je rozwiązywać. Każdy może na mnie liczyć. Zawsze pomagam tym, którzy potrzebują mojej pomocy. Szybko się uczę i staram się nie popełniać błędów. Jestem czasem nieśmiały ale po jakimś czasie to mija. Dobrze radzę sobie w trudnych sytuacjach, które wymagają zachowania zimnej krwi. Zawsze staram się angażować jak najbardziej w powierzone mi cele, dlatego wykonuje je bardzo dokładnie oraz z precyzją. Jestem bardzo tolerancyjny wobec osób które mają inne poglądy niż ja. Jestem człowiekiem który na co dzień ma poczucie humoru. Myślę, że ludzie oceniają mnie pozytywnie, lecz czasem zdarza mi się powiedzieć za dużo. Jestem bezstronny co powinno dać mi sporego plusa mianowicie, łatwiej mi podjąć prawidłową decyzje i ocenić zaistniałą sytuacje tak aby wyciągnąć odpowiednie wnioski bądź konsekwencje. Nie cierpię kiedy spotykam się z faworyzacją, uważam że jest to nie sprawiedliwe i chamskie dla pozostałych osób. Jak prowadziłbyś event?: Na pewno event nie byłby ustawiony, tak jak już mówiłem nie cierpię faworyzacji i jestem jej przeciwnikiem, event prowadziłbym luźno, nie lubię spiętej atmosferki, lubię żarciki i fajną kulturalną atmosferę, w eventach nie chodzi o nagrody tylko o dobrą zabawę... Jakie masz pomysły na eventy?: Pomysłów mam masę, m.in wiele konkursów "artystycznych" zbiera się kilka osób dostają temat i mają 10 minut na stworzenie pracy graficznej w programie np. paint, potem wybieramy najlepsze które wygrywają. Mam również pomysły na konkursy o tematyce gier, ogólnie jest tego sporo ale większość trzeba jeszcze ulepszyć przez co na tą chwile ich nie przedstawiam. Mam nadzieję że wystarczy to do akceptacji mojego podania. Z poważeniem Jakub.
  2. Grygu112

[Odrzucone] Podanie na NA - Grygu112

Bardzo dziękuje za miłe słowa, chciałbym aby udało mi się przejść dalej jednak że nie zdziwię się gdy decyzja będzie negatywna. Mam świadomość co do wymagań ale zdecydowałem że spróbuję! Pozdrawiam
  3. Imię: Jakub Wiek: 15 Nick z TS3: Grygu112 Dyspozycyjność: Mogę śmiało stwierdzić że nawet do 10 godzin dziennie, większość czasu spędzam grając w gry. Unique ID: AfDoRkoY6DkaWGyCTV+vfcoyD5k= Coś o sobie: 1. No więc tak jak już wspomniałem u góry, nazywam się Kuba liczę 15 lat. Chodzę do klasy gimnazjalnej. Interesuje się służbami mundurowymi oraz lotniczym pogotowiem. Jestem miły, przyjacielski oraz traktuje każdego z szacunkiem. Staram się nie tworzyć konfliktów, a raczej je rozwiązywać. Każdy może na mnie liczyć. Zawsze pomagam tym, którzy potrzebują mojej pomocy. Szybko się uczę i staram się nie popełniać błędów. Jestem czasem nieśmiały ale po jakimś czasie to mija. Dobrze radzę sobie w trudnych sytuacjach, które wymagają zachowania zimnej krwi. Zawsze staram się angażować jak najbardziej w powierzone mi cele, dlatego wykonuje je bardzo dokładnie oraz z precyzją. Jestem bardzo tolerancyjny wobec osób które mają inne poglądy niż ja. Jestem człowiekiem który na co dzień ma poczucie humoru. Myślę, że ludzie oceniają mnie pozytywnie, lecz czasem zdarza mi się powiedzieć za dużo. Jestem bezstronny co powinno dać mi sporego plusa mianowicie, łatwiej mi podjąć prawidłową decyzje i ocenić zaistniałą sytuacje tak aby wyciągnąć odpowiednie wnioski bądź konsekwencje. Nie cierpię kiedy spotykam się z faworyzacją, uważam że jest to nie sprawiedliwe i chamskie dla pozostałych osób. 2. Napisanie dlaczego ja zasługuje na to stanowisko nie jest proste, będę musiał wyróżnić się spośród grupy wielu osób. Uważam jednak że argumentacja którą tutaj przedstawię będzie wystarczająca by podjąć decyzje o daniu mi szansy. Mianowicie na sam początek wiem doskonale że największym problemem jest to iż posiadam zaledwie 15 lat, co niestety sprawia że nie spełniam wymogów, jednak że myślę że warto spróbować ponieważ moim podaniem mogę przedstawić to iż młodsze osoby też zasługują na szansę. Jak wspomniałem wyżej jestem osobą która jest typem osoby kochającej nieść pomoc, moją pasją jest medycyna i z tym wiąże swoją przyszłość co automatycznie przekazuje to że kocham pomagać ludziom. Dodatkowo mam bardzo dużo czasu co sprawia że mogę podzielać go i sporo z niego przeznaczać na pomoc użytkownikom serwera, jestem osobą o wysokim poziomie kultury i osobą bardzo przyjazną więc myślę że ludzie również i gdyby już mnie poznali, po prostu polubili by mnie. Co do doświadczenia posiadam nawet sporę, myślę że jest ono wystarczające by nieść pomoc i zajmować się obowiązkami administratorskimi. Po mimo tego że nie spełniam ważnego wymogu liczę że strefa administracji wyższej dokładnie przemyśli danie mi szansy, nie wychwalając się mogę stwierdzić że na pewno by nie pożałowała a i użytkownicy byli by zadowoleni. Z wyrazami szacunku Jakub
  4. Nick(TS3): Grygu112Nick administratora: GomeZTwoje Unique ID: AfDoRkoY6DkaWGyCTV+vfcoyD5k (nwm jak to)Opis (za co pochwała) : Podczas interwencji pomógł nam bardzo szybko i sprawnie, jest bezstronny przez co łatwo wyjaśnia sytuacje. Więcej takich osób!

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin