Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Pytanie

siemka, chciałem się zapytać jak się dostać do grupy serwera np. gracz league of legends itp proszę o odp :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 1

Musisz "wejść" na odpowiedni kanał Centrum Pomocy nad poczekalnią.

Pozdrawiam Flowek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1

Wejść na ---> CP tak zwane Centrum pomocy ----> Poczekać na administratora -----> Wybrać odpowiednie rangi 

Ale kolega wyżej opisał to w profesjonalny sposób :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Witam cię serdecznie @JakToDaniel

Tak jak już wyżej wspomniał Flow (serdecznie cię pozdrawiam ;) ) aby dostać rangę serwerową na naszym serwerze wystarczy jedynie o nią poprosić. Ową prośbę nie składamy komu się tylko chcę, lecz składamy ją jednemu z Administratorów naszego serwera GWT. Jak to zrobić? Już ci wyjaśniam...

Pierwszym krokiem jest poszukanie Kanałów Centrum Pomocy, długo te szukanie ci nie zajmie, gdyż jak tylko wejdziesz na serwer znajdziesz się w poczekalni (jeśli nie łączysz się poprzez zakładkę gdzie masz przypisany już kanał domyślny), z której ujrzysz (mając na pełnym ekranie aplikacje TS3) nasze Centrum Pomocy gdzie uzyskasz wszystkie odpowiedzi na każdy temat w której potrzebujesz pomocy (oczywiście związaną z TeamSpeakiem ;) ). Na poniżej załączonej grafice pokazane jest gdzie powinieneś się udać aby taką rangę otrzymać. Jak już się tam znajdziesz Administrator aktywny zejdzie niezwłocznie aby ci pomóc. 

image.png.9f4c04790624e7314a7bfa129e8b8e8a.png

Jak już Administrator zejdzie do ciebie ( możesz to zrobić przed jego wejściem) należy zapoznać się z Opisem Kanału "★ Chcesz Rangę? Wejdź tutaj [AutoPoke]", ponieważ znajdziesz tam bardzo ważne informację na temat rang jakie możesz uzyskać oraz jaką ilość ikonek możesz otrzymać oraz wiele wiele więcej na ten temat.

Niżej załączam grafikę która rozjaśni ci mój komentarz. A z okazji Halloween mamy dla ciebie specjalne rangi które również możesz uzyskać lecz ich ilość jest ograniczona do 3. 

Wszelkie zasady dotyczące rang znajdziesz niżej na Grafice.

image.png.4d1bc315f2a1c31cc87db0d963a819e4.png

W opisie tego kanału znajdziesz również rangi serwerowe które możesz uzyskać od Administratora obsługującego. Taki rang jest mnóstwo, lecz niestety ilość posiadanych rang jest ograniczona. Znajdziesz tam takie rangi jak...

4FUN

image.png.c6974a6629b40f6a1f3a9963be952847.png

image.png.95682f4647548dfefe17f47e419b1b00.png

WIEKOWE

image.png.e57fb1e9aa7fba7ccdf486f687378a5d.png

WOJEWÓDZTWA

image.png.58208d72e2379cc58f756067f4c09a88.png

DLA GRACZY

image.png.91a75daaf0956e376099adc7d89c600e.png

image.png.56a1634d6a63466fe812a75eda6152a0.png

Oraz Do 8 Listopada okazyjne rangi

HALLOWEEN

image.png.c69835de69c5303a021971ba59cd68a9.png

Jeśli jednak masz jakiś problem z przeczytaniem opisu tego kanału możesz załatwić to w drugi sposób mianowicie naciskając dobrze znany skrót klawiszowy nawiasem mówiąc jest nim CTRL + F1, sprawia to, że wyświetlają ci wszystkie rangi serwerowe jakie są dostępne na naszym serwerze (co jest załączone na poniższej grafice).

image.png.fff9ca39c642f5bbc03a5604de88c8a2.png

Istnieje jeszcze inny sposób mniej znany. Potrzebujesz jedynie kliknąć PPM (Prawy Przycisk Myszy) na siebie lub na jakąkolwiek osobę oraz wybranie opcji "Ustaw grupę serwera" 

image.png.d7d24033c55b88b10646bb1ebc383352.png

Po najechaniu na tę opcję wyświetli się to:

image.thumb.png.01337d2be9aa5773b760cc71ac93fb9e.png

W twoim przypadku będzie to wszystko na szaro, lecz da się wyczytać nazwy rang, lecz tylko nazwy bez ikonki co jest mniej przydatne lecz w nadal w jakimś stopniu to pomaga ;).

Pozdrawiam Bilarda, który pomógł mi w stworzeniu tej grafiki, bo bez niego nie opowiedział bym ci o tym sposobie. Dziękuję ci serdecznie Przyjacielu ^_^.

W razie ewentualnych pytań wątpliwości proszę je kierować w komentarzu a na pewno któryś z osób ci je rozwinie.

Pozdrawiam ~BeneK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

• Podobna zawartość

• Przez Keymil
      Imię: Kamil
      Nick z TS3: Kêymil 
      Dyspozycyjność: W tygodniu szkolnym, oprócz poniedziałków i śród ( po godzinie 19) mogę być dostępny w godzinach 16-01, natomiast w weekendy all day (czasami all night). Ale czakiego i tak raczej nie przebije ^^
      Unique ID: tbGBhzvV4vmA0rGEMaKqmgif0ho=
      Coś o sobie: Mam na imię Kamil, chodzę do technikum informatycznego. Z programu TeamSpeak3 korzystam od roku 2012 (znam podstawowe komendy języka BBCode, HTML oraz CSS). W swojej "karierze" miałem kilka prywatnych serwerów TeamSpeak, na których tworzyłem rangi i zajmowałem się kanałami, lubię to robić. W wolnym czasie gram w koszykówkę, gierki komputerowe(tj. najczesciej LoL), rozmawiam z ludźmi na teamspeaku. Interesuje się informatyką ,grafiką (coś tam robie w photoshopie),rapem oraz koszykówką - głównie NBA. Uważam się za osobę komunikatywną, jestem wygadany i pozytywny. Uważam, że nadaję się na objęcie roli Pomocnika na serwerze, ponieważ znam TeamSpeak'a , lubię pomagać ludziom, sprawia mi to frajdę i szukam nowych wyzwań, tj. chciałbym byc kimś więcej niż standardowym użytkownikiem. Kiedyś już przechodziłem rekrtutację ale nie stawiłem się na drugi etap, czego żałuję. Mam nadzieję, że podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone.
       Pozdrawiam
    • Przez Drwal00
      Nick z TS3: Drwal00
      Dyspozycyjność: Jestem w stanie siedzieć na waszym TS3 ile dam rade nie potrafię się określić bardziej ponieważ Pracuje wiem że weekend na pewno mogę całymi dniami a tak to z rana troszkę oraz wieczorem nocami bym mógł. 
      Unique ID: fgyRw+qkgDc814UmQs4YY9vA1WI=
      Coś o sobie: Witam, mam na imię Kamil mam 30 Lat nie brzmi to fajnie ale nie ma się czego obawiać jestem spokojną osobą. Moje doświadczenie z TS3 nie jest zbyt duże, oczywiście znam podstawowe rzeczy ( przydzielenie rangi, przydzielenie Kanału oraz inne rzeczy ) szybko się uczę wiec nie widzę w niczym problemu. Z racji tego ze jestem spokojną osobą wiąże się też to ze nie będzie  problemu żebym pomagał innym ludziom siedzącym na waszym TS3 jeśli będzie trzeba będę pomagał oraz doradzał. Z względu na to ze chciałbym zobaczyć coś nowego To będzie dla mnie taki TEST Chciałbym się sprawdzić jak będę się czuł w roli Pomocnika dla mnie to może być nowe przeżycie a dla waszej Drużyny TS3 nowy Pomocnik. Pozdrawiam
    • Przez Keymil
      Nick z TS3: Kêymil 
      Dyspozycyjność: W tygodniu szkolnym, oprócz poniedziałków i śród ( po godzinie 19) mogę być dostępny w godzinach 16-01, natomiast w weekendy all day (czasami all night). Ale czakiego i tak raczej nie przebije ^^
      Unique ID: Qduwr1RcJOAMCyrAuqj8sXibwDo=
      Coś o sobie: Mam na imię Kamil, chodzę do technikum informatycznego. Z programu TeamSpeak3 korzystam od roku 2012 (znam podstawowe komendy języka BBCode i HTML). W swojej "karierze" miałem kilka prywantych serwerów TeamSpeak, na których tworzyłem rangi i zajmowałem się kanałami, lubię to robić. W wolnym czasie gram w koszykówkę, gierki komputerowe(tj. najczesciej LoL), rozmawiam z ludźmi na teamspeaku. Interesuje się informatyką ,grafiką i rapem. Uważam się za osobę komunikatywną, jestem wygadany i pozytywny. Uważam, że nadaję się na objęcie roli Pomocnika na serwerze, ponieważ znam TeamSpeak'a , lubię pomagać ludziom, sprawia mi to frajdę i szukam nowych wyzwań, tj. chciałbym byc kimś więcej niż standardowym użytkownikiem.
       Pozdrawiam
    • Przez galuvader
      Poradnik wideo dotyczący DJBota na TS3.
      Liczę, że komuś się przyda .
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin