Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Grubiorz Elektryk

Nowy
  • Zawartość

1
  • Ostatnia wizyta

O Grubiorz Elektryk

• Tytuł
    Gram w grę
  1. Imię: DanielWiek: 15 [25 grudnia 16]Nick z TS3: Grubiorz ElektrykDyspozycyjność: (Jak dużo czasu w tygodniu jesteś w stanie poświęcic na pomaganie użytkownikom oraz prace administratora) w Dniach roboczych po 4-5H, w Weekend większość dnia spędzam na TS3.Unique ID: kTjH/vNu9RyQ4gdomxWlXVTVgN4=Coś o sobie: (Minimum 5 pełnych zdań)(Opisz swoje doświadczenie z programem TS3, napisz coś o sobie i to dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać na stanowisko administratora) Pierwszy raz z TS'em zapoznałem się jakieś 5 lat temu. Teamspeaka ogarniam w 95% bo zbytnio nie zagłębiałem się w takich głębszych rzeczach na TS. Moje zainteresowania to gry komputerowe oraz informatyka. Od 3 lat mieszkam w Niemczech, prowadzę tutaj praktyki. W wolnym czasie gram w Fortnite oraz Margonem. Dlaczego Ja? Jestm Bardzo miły, aktywny, lubię pomagać oraz przesiaduję dużo czasu na TS'ie.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin