Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

GomezV18

Użytkownik
  • Zawartość

7
  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O GomezV18

• Tytuł
    Gram w gry

Funkcja TS3

• Funkcja na TS
    Użytkownik

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. Imię: PatrykWiek: 18Nick z TS3: GomeZDyspozycyjność: (Jak dużo czasu w tygodniu jesteś w stanie poświęcic na pomaganie użytkownikom oraz prace administratora): Czas jaki poświęcałbym na tygodniu wynosi 3-4h na dzień, może nawet więcej zależy od nauki, w weekendy napewno dłużej.Unique ID: LbBHqBBdFrnyXcH1UJnRmNZpm2M=Coś o sobie: (Minimum 5 pełnych zdań)(Opisz swoje doświadczenie z programem TS3, napisz coś o sobie i to dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać na stanowisko administratora): Chodzę do 3 klasy Technikum na kierunek Informatyka. Urodziłem się 20 Marca 1999r. Byłem administratorem na jednym z większych serwerów , lecz niestety przez faworyzację administracji postanowiłem odejść dobrowolnie oraz zmienić ts'a na tutejszy. Administratorem byłem około dobre parę miesięcy i uważam że spełniałem swoje zadania dobrze i poprawnie. Nie raz organizowałem różnego rodzaju eventu i zabawy na ts przez co można było się pośmiać i miło spędzić czas. Jestem osobą komunikacyjną i dobrze mi się rozmawia z innymi ludźmi i poznawania ich. Osobiście zaczynam teraz karierę streamowania na twitchu , gdyż sprawia mi to przyjemność i radość. Uważam, że nadaję się się na stanowisko NA dzięki mojemu doświadczeniu jakie zdobyłem oraz dobrą komunikacją z ludźmi. Mam nadzieję że podanie będzie pozytywnie rozpatrzone, życzę miłego dnia oraz pozdrawiam wszystkich użytkowników jak i całą administrację.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin