Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Gieerka

Użytkownik
  • Zawartość

2
  • Ostatnia wizyta

1. Usunac

Proszę o usunięcie. Double post.
  2. Cześć i czołem. Na wstępie napiszę, że jest to wątek wzięty na poważnie i okres przygotowań trwa już od stycznia. Szukam ekipy pod ewentualne przygotowania serwerów oraz reklamę. Strona już jest. Blackside.pl Co planujemy oprócz serwerów cs go które już są? Cs 1.6 - 3x 21 slot Cs:go 1x 32 slot 128tic Tibia 1x 1000slot rl map Metin2 - 1000 slot Minecraft - 300 slot Oczywiście teamspeak w zakresie oraz z czasem więcej serwerów. Planuję GTA:samp RP, CoD i może coś się do CS,ów dokupi. Otóż serwery stawiamy na dedyku z lokalizacją polską. Teraz kogo szukamy? **Grafika - jedna osoba **Redaktora **Adminów na serwery (Na każdy serwer po 2 na początek) Reszta wyłoni się z czasem i przy konkursach reklamowych. Oczywiście 18+ - tak jak pisałem, to poważny projekt **Opiekunów serwerów: Cs:go - potrzebny opiekun Tibia - potrzebny technik Metin2 - potrzebny technik/opiekun MC - potrzebny opiekun Wymagania - 18+ - teamspeak - możliwość składek (do momentu rozbujania machiny jedynie od adminów, jedynie na starcie) - dyspozycji Dyspozycja od opiekunów od zaraz - zaangażowania - powagi (chociaż deko) - znajomości komend w poszczególnych grach - znajomość plików konfiguracyjnych od opiekunów Oferujemy - rangi na forum - adminów w grach - podział wpływów po rozkreceniu sieci (po opłaceniu serwerów) - Dla techników % z IS (dla chętnych umowa o dzieło) - miłą zabawę i atmosferę - domenę .Pl - szatę graficzną forum - 100% zaangażowanie - serwer dedykowany Jaki plan? - robimy serwery cs1.6 na localu wrzucamy na hosting do testów - następnie serwer tibia i cała reszta - intensywnie reklamujemy/linkujemy fora (Tu wykupię kilka reklam bo bez tego ani rusz / tyczy się to też serwerów) Reklamę ruszymy z konkursem o konta steam. Planuję rozdać z 5. - pozycjonujemy i optymalizujemy stronę Ogólnie to myślę, że około tysiąca mam na tę chwilę, z pomocą ekipy możemy nieźle wystartować. W razie pytań walić na PW tam podam mail. Lub GG 62802675