Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

MainRengar

Ekipa Eventowa
  • Zawartość

18
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

1

Ostatnia wygrana MainRengar w dniu 19 Luty

Użytkownicy przyznają MainRengar punkty reputacji!

1 obserwujący

O MainRengar

• Tytuł
    Ekipa Eventowa
  • Urodziny 21.07.2000

Informacje

• Gram w
    League Of Rengar
  • Ulubiona gra
    Lol
  • Hobby
    Granie Rengarem

Funkcja TS3

• Funkcja na TS
    Ekipa Ewentowa

Ostatnie wizyty

887 wyświetleń profilu
  1. MainRengar

[Przyjęte] Podanie do ekipy eventowej

2. MainRengar

[Odrzucone] Podanie bo chciałbym być w ekipie eventowej!

Szkoda że administracja olała podanie i nie opowiedziała chłopakowi. Naprawde do niej chciał dołączyc...
  3. MainRengar

Jaki masz dzwonek w telefonie?

fajny taki groźny mam
  4. Elo Spencer here lubie Rengara

5. Imię: Daniel Wiek: 17 Nick z TS3: Spencer Dyspozycyjność: 4-5 h Unique ID:LY2wUhXMiadwx4IZ+GZHC9viiWY= Coś o sobie: Jestem osobą która wie kiedy należy się zachować a kiedy może sobie pozwolić na żarty. Lubie miłe towarzystwo i bardzo lubię poznawać nowych ludzi. Potrafię dobrze zarządzać grupą oraz, wiem jak łagodzić konflikty międzyludzkie. Jestem uczciwy i nie pozwoliłbym do żadnej faworyzacji podczas wydarzenia. Jak prowadziłbyś event?: W dosyć prosty, sprawny i zrozumiały sposób bez zbędnego przedłużania wstępu. Starałbym się sprawić aby użytkownik nie czuł się znudzony podczas oczekiwania na swoją kolej a gdy do niej dojdzie zapewniłbym mu odpowiednie warunki by mógł się wykazać podczas wydarzenia. Jakie masz pomysły na eventy?: Oczywistym jest to że powiem turniej z gry x. x vs x. Proponuje tutaj eventy które będą terminowe np. najładniejszy rysunek. Pozdrawiam Spencer
  6. MainRengar

[Przyjęte] POCHWAŁA GOMESA

Gomes spoko chłopak dobrze zrobił pomagając nam zz takim nieprzyjemnym ziomeczkiem ale i tak <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<3 Mokotóf pozdrawia
  7. MainRengar

Kosz: POCHWAŁA GOMESA

KOSA DOBRZE
  8. Wzór: 1. Nick użytkownika ubiegającego się o kanał VIP: 2. UID: 3. Nazwa twojego kanału VIP: 4. Podaj przybliżoną średnią ilość użytkowników na twoim kanale: 5. Jeśli masz już u nas kanał prywatny podaj jego numer: 6. Opisz w skórcie dlaczego chciałbyś otrzymać u nas kanał VIP: 7. Wypisz gry w które najcześciej gracie razem na kanale: 8. Podaj średnią wieku na swoim kanale: (Opcjonalnie jeśli to wiesz) Odpowiedzi udziel nastepująco: 1. Spencer 2. 4xJqyjXutJFKutlMcj7j6m2xkVM= 3. BurgerTeam 4. 8-12 5. 291 6. Mianowicie jesteśmy stałymi użytkownikami owego serwera w związku z czym uważam że zasługujemy na niego w stu procentach. Ponad to ciągłe szukanie naszego kanału jest męczące w związku z czym dostanie kanału VIP ułatwiło by nam wchodzenie. Jesteśmy dość sporą ekipą więc było by to przydatne. Ponad to fajnie było by się wyróżnić posiadaniem owego kanału, bylibyśmy zaszczyceni że możemy mieć takowy kanał na tak wielkim serwerze. 7. MTA/FORTNITE/LOL/BTD:BATTLES/CS:GO 8. 16
  9. Imię: Daniel Wiek: 17 Nick z TS3: Ghost Dyspozycyjność: 7-9 godzin Unique ID: 4xJqyjXutJFKutlMcj7j6m2xkVM= Coś o sobie: Jestem Daniel chodzę do liceum ogólnokształcącego. Jestem otwartą osobą i lubię poznawać nowych ludzi. Bardzo lubię grać w gry komputerowe typu Moba/Fps, oraz interesuję się informatyką. Potrafię przesiedzieć przed komputerem kilkanaście godzin dziennie, więc na ts widać mnie często. Twoje doświadczenie na TS3: Na waszym ts jestem od ponad roku. Mam dobry kontakt z Administracją
  10. Imię: Daniel Wiek: 17 Nick z TS3: Ghost Dyspozycyjność: 7-9 godzin Unique ID: 4xJqyjXutJFKutlMcj7j6m2xkVM= Coś o sobie: Jestem Daniel chodzę do liceum ogólnokształcącego. Jestem otwartą osobą i lubię poznawać nowych ludzi. Bardzo lubię grać w gry komputerowe typu Moba/Fps, oraz interesuję się informatyką. Potrafię przesiedzieć przed komputerem kilkanaście godzin dziennie, więc na ts widać mnie często. Twoje doświadczenie na TS3: Na waszym ts jestem od ponad roku. Mam dobry kontakt z Administracją

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin