Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

GhostBear

Użytkownik
  • Zawartość

8
  • Ostatnio

• Wygrane dni

1

GhostBear wygrał w ostatnim dniu 19 Luty

GhostBear ma najbardziej lubianą zawartość!

1 obserwujący

O GhostBear

• Ranga
    Gram w gry

Ostatnio na profilu byli

120 wyświetleń profilu
  1. [Przyjęte] POCHWAŁA GOMESA

Gomes spoko chłopak dobrze zrobił pomagając nam zz takim nieprzyjemnym ziomeczkiem ale i tak <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<3 Mokotóf pozdrawia
  2. Kosz: POCHWAŁA GOMESA

KOSA DOBRZE
  3. Wzór: 1. Nick użytkownika ubiegającego się o kanał VIP: 2. UID: 3. Nazwa twojego kanału VIP: 4. Podaj przybliżoną średnią ilość użytkowników na twoim kanale: 5. Jeśli masz już u nas kanał prywatny podaj jego numer: 6. Opisz w skórcie dlaczego chciałbyś otrzymać u nas kanał VIP: 7. Wypisz gry w które najcześciej gracie razem na kanale: 8. Podaj średnią wieku na swoim kanale: (Opcjonalnie jeśli to wiesz) Odpowiedzi udziel nastepująco: 1. Spencer 2. 4xJqyjXutJFKutlMcj7j6m2xkVM= 3. BurgerTeam 4. 8-12 5. 291 6. Mianowicie jesteśmy stałymi użytkownikami owego serwera w związku z czym uważam że zasługujemy na niego w stu procentach. Ponad to ciągłe szukanie naszego kanału jest męczące w związku z czym dostanie kanału VIP ułatwiło by nam wchodzenie. Jesteśmy dość sporą ekipą więc było by to przydatne. Ponad to fajnie było by się wyróżnić posiadaniem owego kanału, bylibyśmy zaszczyceni że możemy mieć takowy kanał na tak wielkim serwerze. 7. MTA/FORTNITE/LOL/BTD:BATTLES/CS:GO 8. 16
  4. Imię: Daniel Wiek: 17 Nick z TS3: Ghost Dyspozycyjność: 7-9 godzin Unique ID: 4xJqyjXutJFKutlMcj7j6m2xkVM= Coś o sobie: Jestem Daniel chodzę do liceum ogólnokształcącego. Jestem otwartą osobą i lubię poznawać nowych ludzi. Bardzo lubię grać w gry komputerowe typu Moba/Fps, oraz interesuję się informatyką. Potrafię przesiedzieć przed komputerem kilkanaście godzin dziennie, więc na ts widać mnie często. Twoje doświadczenie na TS3: Na waszym ts jestem od ponad roku. Mam dobry kontakt z Administracją
  5. Imię: Daniel Wiek: 17 Nick z TS3: Ghost Dyspozycyjność: 7-9 godzin Unique ID: 4xJqyjXutJFKutlMcj7j6m2xkVM= Coś o sobie: Jestem Daniel chodzę do liceum ogólnokształcącego. Jestem otwartą osobą i lubię poznawać nowych ludzi. Bardzo lubię grać w gry komputerowe typu Moba/Fps, oraz interesuję się informatyką. Potrafię przesiedzieć przed komputerem kilkanaście godzin dziennie, więc na ts widać mnie często. Twoje doświadczenie na TS3: Na waszym ts jestem od ponad roku. Mam dobry kontakt z Administracją