Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

gangster333

Nowy
  • Zawartość

1
  • Ostatnia wizyta

1. gangster333

podanie Na New Admina

Imię: Michal Wiek:16 Nik:gangster333 Witam Jestem zainteresowany posadą administratora ponieważ lubię pracować w grypie z innymi, i lubię pomagać innym. Bym był zaszczycony jak bym mógł z wami pracować więc chciałbym zostać nowym administratora waszego ts, jeżeli to będzie możliwe to bardzo dziękuje, na pewno będzie się nam miło razem pracować, i dobrze bawić. w dni robocze jestem od 5-6 godzin dziennie, od soboty do niedzieli jestem nawet 7-9 godzin. Więc w tych godzinach godziny nogę pracować i także pomuc innym użytkownikom serwera. Więc będzie mi bardzo miło jak będę mógł wstąpić w wasze szeregi ts. na ostatnim serwerze byłem adminem I dobrze sobie radziłem. Więc będzie mi bardzo miło jak będę mógł wstąpić w wasze szeregi ts. Czemu do was: wybrałem was dlatego że macie miłych adminów i także poleciłem was znajomym bo widzę że jesteście najlepszym serwerem na który byłem od wielu lat. Mam nadzieję że się spotkamy się spotkamy ponownie jak już u was będę. Dziękuje. Pozdrawiam gangster333

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin