Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Venom

Galeria dla forum i TS'a by Venom

Polecane posty

Witam, chciałbym się z Wami podzielić moją małą galerią zrobioną specjalnie dla TS'a oraz forum. Oczywiście ta galeria będzie się z czasem powiększać. Mam nadzieje, że Wam się spodoba!

gwt_1419987769__reklamagwt.png

gwt_1419902412__bannergrywamtu.png

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez LaLaNaBLaNaLaLa
      xxxx
    • Przez Xanoxo
      Imię: Marcin
      Coś o sobie: Tak jak już wyżej wspomniałem mam na imię Marcin i mam ukończone 16 lat. Interesuję się informatyką (ogólnie pojmowaną ) i sportem. Uczęszczam do pierwszej klasy technikum informatycznego. Ponadto pragnę wspomnieć, że forum na którym składam podanie poznałem właśnie przez TeamSpeak'a na którym pełnie funkcję administratora. Jestem osobą konkretną, miłą co się wiąże z tym, że również spokojną. Zawsze dążę do wyznaczonego przeze mnie celu co oznacza iż jestem sumienny i pracowity. Gdy już podejmuję się jakieś pracy bądź stanowiska zawsze przykładam do tego duże skupienie i uwagę co pozwala mi na "oddanie" się pracy Moderatora Forum. Jak już wyżej wspomniałem interesuję się sportem, zaznaczyłbym tutaj głównie tenis stołowy, który trenuję już od najmłodszych lat, ale oczywiście o naszej piłce nożnej nie zapominając . Nigdy nie miałem przyjemności pełnienia funkcji moderatora jakiekolwiek forum, a więc będę mógł sięgnąć czegoś nowego, a co za tym idzie samorealizacji . Pragnąłbym również wspomnieć, że szybko się uczę i jeśli będą opcję, których dzisiaj nie rozumiem to na pewno sięgnę trochę nowej wiedzy. W wolnej chwili lubię sięgnąć po różnego rodzaju gry, aby odpocząć i zrelaksować się grą z znajomymi.
      Dlaczego staram się o posadę Moderatora?: Staram się głównie o to stanowisko, ponieważ chciałbym, aby forum ruszyło pełną parą i nadal się rozwijało. Dzięki temu stanowisku będę mógł zasięgnąć nowych rzeczy, co pomoże mi w dalszym rozwoju. Korzyści pójdą w dwie strony, a więc dlaczego nie spróbować? Tak jak już wcześniej wspomniałem pojawiłem się tutaj z TeamSpeak'a, gdzie pełnie rolę administratora, a więc posiadam takie ogólnie okrycie co do pomagania osobom .
      Moderacja IPBoard: Nie
      Proponowany dział: Działem, którym według mnie najlepiej bym się zajął jest właśnie dział z gry League of Legends, bo w nią najwięcej pogrywam ostatniego czasu i uważam, że mam dość szeroką wiedzę na temat tej właśnie gry.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie tego podania.
      Pozdrawiam Marcin
    • Przez Arewar
      Witam.

Forum zostało otwarte dla grupy Gość.
      Od teraz członkowie w/w. grupy, mogą pisać na forum. Będzie to jednak wymagało zatwierdzenia, przez zespół moderujący.
      Oczywiście obowiązuje Regulamin globalny.

Pozdrawiamy,
      Administracja Forum.
    • Przez Arewar
      Witajcie

Na naszym Forum, pojawiły się dziś obrazkowe rangi grup.
      Serdeczne podziękowania, za ich wykonanie, chcemy złożyć Liderowi Teamu Grafików @Empi
      Dobra robota.
      Administracja Forum GWT
    • Przez DesolationPolska

Witamy Serdecznie!

Zapraszamy wszystkich polskich graczy Arma 3 do rejestracji na naszej stronie Desolation Redux Polska.
      DesolationRedux jest portalem poświęconym modyfikacji "Desolation Redux" do gry Arma 3, w którym znajdziesz wszystko to, co jest potrzebne nowemu jak i zaawansowanemu graczowi tego moda, newsy, poradniki, crafting pomoc i dyskusja na forum, to jest to, czego możesz oczekiwać od naszego portalu!

Dlaczego stworzyliśmy Community?

Gdy dowiedzieliśmy się o powrocie Desolation Moda w nowej odsłonie, stało się jasne że trzeba stworzyć Polskie Community z prawdziwego zdarzenia i ogarnąć stronę dot. tej modyfikacji na Arme 3.
      Tak więc mam nadzieję że szybko się rozwiniemy jako forum i portal oraz stworzymy tutaj silne Polskie Community "Desolation Redux" co pozwoli nam w przyszłości na zabawe na naszym własnym polskim serwerze tej modyfikacji czego sobie oraz i wam z całego serca życzę Strona istnieje od paru dni wczoraj została skończona, ale cały czas ciężko pracujemy nad tym by wszystko dobrze działało a także rozwijamy ją dodając cały czas nowe treści i funkcjonalności.

Co to jest Desolation?

Desolation Redux jest następcą Desolation Mod, od użytkownika OPTiX - samego twórcy moda. Kod jest w pełni orginalny, ale został napisany od nowa by wykluczyć różne błędy i poprawić całą strukturę. Celem projektu jest stworzenie grywalnego oraz płynnego zombie survival moda, tak aby każdy poczuł klimat DayZ Moda lecz na silniku Army 3. Usunięte będą także różne ograniczenia dotyczące serwerów i każdy administrator serwera będzie miał swój panel oraz zostaną zrobione różne poradniki jak dostosować modyfikacje do danej mapy. Wszystkie pliki Desolation będą publiczne i będziemy mogli je uzyskać za pomocą np. Githuba czy Steama - dzięki temu uzyskamy możliwość korzystania z takich rzeczy jak: A3Launcher albo Play With Six.

Forum i Portal : http://desolationredux.pl
      Strona Facebook : https://www.facebook.com/DesolationReduxPolska
      Grupa Steam : http://steamcommunity.com/groups/DesolationReduxPolska
      Serwer Discord : https://discordapp.com/invite/pgbGahy?utm_source=Discord Widget&utm_medium=Connect
      Oficjalne Forum Modyfikacji : http://desolationredux.com/
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.