Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Fora gier

Forums

 1. Fortnite

  Fortnite- Komputerowa gra survivalowa stworzona przez studio People Can Fly oraz Epic Games. Gra zawiera dwa tryby rozgrywki: tryb współpracy, battle royale

  Platformy obsługujące grę: Microsoft Windows, macOS, PlayStation 4, Xbox One, iOS

  16
  posts
 2. Minecraft

  Minecraft to gra typu sandbox, której głównym atutem jest bezgraniczny świat, w jakim gracz może zrobić właściwie wszystko, na co ma ochotę. Możesz dowolnie kształtować teren zbudowany z sześcianów.

  6.2k
  posts
 3. 1.5k
  posts
 4. Metin 2

  Metin2 to kolejny przedstawiciel gatunku darmowych gier MMORPG, niewymagających uiszczania comiesięcznego abonamentu. Wydana i utrzymywana przez firmę G4Box, która oferuje większość standardowych pomysłów typowych dla przedstawicieli gatunku MMO

  951
  posts
 5. League of Legends

  League of Legends, produkcja studia Riot Games, to sieciowa gra typu MOBA. Wciel się w danego przywoływacza i zniszcz razem z drużyną Nexus!

  1.1k
  posts
 6. Pokémon GO

  Darmowa gra wykorzystująca technologię rzeczywistości rozszerzonej. Zanurz się w świecie wirtualnej rozgrywki i graj z nami!

  19
  posts
 7. Tibia

  Tibia to gra, którą utworzono w 1996r. Ta dość uboga w możliwości i zrealizowana przy użyciu silnika graficznego zaledwie dwuwymiarowego gra, znalazła jednak miliony fanów nie tylko w Niemczech, ale i na całym świecie.

  339
  posts
 8. World of Tanks

  Gra oparta na drugiej wojnie światowej, na której wcielasz się w niszczycielskiego pojazdu niszcząc wszystko co stanie Ci na drodze.

  296
  posts
 9. Margonem

  Dział testowy

  29
  posts
 10. 1k
  posts
 11. Via WWW

  Gry przeglądarkowe mają swój urok i smak. Jesteś miłośnikiem gier przez przeglądarkę ? Wejdź tutaj! U nas znajdziesz to co potrzebujesz..

  457
  posts
 12. 734
  posts
 13. 102
  posts
 14. 247
  posts
 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines