Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Flow

Użytkownik
  • Zawartość

12
  • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

O Flow

• Tytuł
    Gracz

Funkcja TS3

• Funkcja na TS
    Użytkownik

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. Flow

Podanko

Imię: Wojciech Wiek:15 ale dam rade Nick z TS3: Flow Dyspozycyjność: 3-5h Unique ID:LDBK37V/B5QvUFDNpbKru0r9ay8= Coś o sobie: Jestem Wojtek i chciałbym dołączyć do ekipy eventowej gdyż przez prawie rok byłem super adminem 😉 Jak prowadziłbyś event?: Normalnie rozśmieszał bym ludzi opowiadał dowcipy itd. Jakie masz pomysły na eventy?:1z10 karaoke jaka to melodia Idol itd. Pozdrawiam: Flowek 😄
  2. Flow

Co sądzicie o Iphone x

Wychodzi na to, że najlepsza Nokia 3310 😄
  3. Flow

Oprogramowanie/Podzespoły

Domyślam się że podczas rysowania sześciokąta foremnego w paint on jest przeciążony.
  4. Flow

Śpiewamy!

mała znów zarosłaś I do tego ja znalazłem w tobie osta
  5. Tak jak w temacie piszcie jakie posiadacie zabytki/stare przedmioty w swoim domu
  6. W tym temacie możecie pisać jakie podzespoły jak i oprogramowanie jakie posiadacie na swoim komputerze/laptopie. Ja posiadam: windows 7 home premium intel CORE i5 8GB RAM'u 2 Dyski 500GB
  7. Flow

Śpiewamy!

W tym temacie będziemy "śpiewać" a dokładnie pisać tekst piosenki (jeśli znamy piszemy dalej) po jednym zdaniu. Zaczynam nowym hitem internetu "Ty mała znów zarosłaś". Ty mała znów zarosłaś, mała znów zarosłaś Zapachniałaś, zajaśniałaś tak jak wiosna
  8. Flow

Przywitaj się

W tym temacie każdy z was czy stały użytkownik czy nowy może się przywitać. Witając się możecie napisać coś o sobie.
  9. Flow

Liczymy do 10

Większość gier tego typu nie dobiega do końca ponieważ liczyć trzeba do dużych liczb. w tym temacie liczymy do 10 gdy doliczymy będziemy liczyć do 100.200,300 itd. Zaczynam 1
  10. Flow

[Zawieszone] Podanie na Moderatora [Flow]

Nie, Aspiruje do rangi moderator lecz podczas okresu próbnego sprawdzane będą moje umiejętności przez co tak często odwoływałem się do okresu próbnego.
  11. Flow

Witam - Hierra!

Witam Jestem administratorem od listopada ubiegłego roku przez co cię nie pamiętam lecz potwierdzam że jest bardzo fajnie
  12. Wiek: Wojciech Coś o sobie: Cześć jestem Wojciech mam 17 lat. Mieszkam w małej miejscowości niedaleko Koła. Jestem bardzo pozytywny,miły oraz odpowiedzialny za to co zostanie mi powierzone. Jeśli chodzi o znajomość bbcode znam go bardzo dobrze co będzie można ujrzeć w tym podaniu, postaram się użyć tu kilku komend bbcode przez co będziecie mogli sprawdzić te umiejętności. Jestem administratorem na TS'ie od listopada 2017 roku na randze jSA (junior Serwer Admin). Część czasu spędzanego na TS'ie mógłbym przekazać na forum. Doświadczenie z moderowaniem forum mam średnie ale obejrze kilka poradników i całe zdobyte w ten sposób doświadczenie można będzie ujżeć podczas okresu próbnego. Nie posiadam też 50 postów lecz postaram się to nadrobić. Posiadanie moderatora napewno zachęci mnie do udzielania się w tym dziale . Do jakiego działu aplikuje: Dział do którego aplikuje to Pogaduszki.Myślę że ten dział w zupełności wystarczy na okres próbny. Moderacja IPBoard: Nie
  13. Flow

Co sądzicie o Iphone x

Ja myślę że nie opłaca się kupować iphone X . Podczas upadku gdy usłyszysz trzask będziesz się modlił aby to był piszczel.
  14. Imię: WojciechWiek: 16Nick z TS3: FlowDyspozycyjność: najczęściej od 18:00 do 22:00Unique ID: dbvorBXZJ/cfRQ2P5iCcAXznACk=Coś o sobie: Jestem Wojtek. Pochodzę z Wielkopolski lecz mieszkam na granicy z Kujawsko-Pomorskim interesuje się mechaniką lecz bardziej od mechaniki interesuje się programowaniem. Lubię grać w takie gry jak: ETS 2,FS 17,GTA SA [SAMP], GTA IV i wiele więcej. Programuje od 2 tygodni więc nadal się uczę myślę że w przyszłości zostanę programistą lecz jeśli to nie wypali to zostanę mechanikiem. Jestem też grafikiem od miesiąca i wiem trochę o tym więcej niż o Programowaniu. Po prostu chciałem wszystkiego spróbować tak jak pisałem wyżej próbowałem programowania i tworzenia grafik lecz myślę że na tym się nie skończy i zaczne jeszcze czegos nowego takiego jak opiekowanie się Ts3 oraz pilnowanie na nim porządku i ładu [jeśli mnie przyjmiecie]. Kiedyś miałem własny ts3 oczywiście byłem na nim właścicielem [bo to był mój serwer] więc myślę że mam dosyć doświadczenia.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin