Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Flow

Helper TS3
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

2 obserwujących

O Flow

 • Ranga
  Helper TS3

Funkcja TS3

 • Funkcja na TS
  jSA
 1. Co sądzicie o Iphone x

  Ja myślę że nie opłaca się kupować iphone X . Podczas upadku gdy usłyszysz trzask będziesz się modlił aby to był piszczel.
 2. Imię: WojciechWiek: 16Nick z TS3: FlowDyspozycyjność: najczęściej od 18:00 do 22:00Unique ID: dbvorBXZJ/cfRQ2P5iCcAXznACk=Coś o sobie: Jestem Wojtek. Pochodzę z Wielkopolski lecz mieszkam na granicy z Kujawsko-Pomorskim interesuje się mechaniką lecz bardziej od mechaniki interesuje się programowaniem. Lubię grać w takie gry jak: ETS 2,FS 17,GTA SA [SAMP], GTA IV i wiele więcej. Programuje od 2 tygodni więc nadal się uczę myślę że w przyszłości zostanę programistą lecz jeśli to nie wypali to zostanę mechanikiem. Jestem też grafikiem od miesiąca i wiem trochę o tym więcej niż o Programowaniu. Po prostu chciałem wszystkiego spróbować tak jak pisałem wyżej próbowałem programowania i tworzenia grafik lecz myślę że na tym się nie skończy i zaczne jeszcze czegos nowego takiego jak opiekowanie się Ts3 oraz pilnowanie na nim porządku i ładu [jeśli mnie przyjmiecie]. Kiedyś miałem własny ts3 oczywiście byłem na nim właścicielem [bo to był mój serwer] więc myślę że mam dosyć doświadczenia.
×