Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Flow

Użytkownik
  • Zawartość

16
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

2

Ostatnia wygrana Flow w dniu 5 Sierpień

Użytkownicy przyznają Flow punkty reputacji!

3 obserwujących

O Flow

• Tytuł
    Gracz

Funkcja TS3

• Funkcja na TS
    Użytkownik

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. Flow

Przywitaj się

to na sylwestra u BenKa zrobimy impreze Sylwester z GWT
  2. Flow

Przywitaj się

no i się nie wyrobiliśmy...
  3. Flow

Grupy serwera

Musisz "wejść" na odpowiedni kanał Centrum Pomocy nad poczekalnią. Pozdrawiam Flowek
  4. Flow

Przywitaj się

no dobra ale zostały tylko 3godz i 40min szybko
  5. Flow

Przywitaj się

jutro o 20?
  6. Flow

Przywitaj się

Witaj Piotrze Ja lubię placki.
  7. Nick(TS3):Flow Unique ID: dbvorBXZJ/cfRQ2P5iCcAXznACk= Powód blokdy: pkt.9. Działanie na niekorzyść serwera Data otrzymania blokady: z miesiąc będzie Odwołanie:dostałem bana razem z kolegami za to że mój kolega miał na awatarze zdjęcie jakiejś dziewczyny (pauliś). Ja wbiłem na ten kanał bo tam oni siedzieli nie miałem nic wspólnego z tymi zdjęciami. pozdro Flowek😃
  8. Flow

[Odrzucone] Podanko

Czekałem na jakąś bardziej konkretną odpowiedź.😏
  9. Flow

[Odrzucone] Podanko

Dokładnie tak jak napisał @Dark_Side będę rozśmieszał ludzi podaniami w kształcie świerku.
  10. Flow

[Odrzucone] Podanko

Imię: Wojciech Wiek:15 ale dam rade Nick z TS3: Flow Dyspozycyjność: 3-5h Unique ID:LDBK37V/B5QvUFDNpbKru0r9ay8= Coś o sobie: Jestem Wojtek i chciałbym dołączyć do ekipy eventowej gdyż przez prawie rok byłem super adminem 😉 Jak prowadziłbyś event?: Normalnie rozśmieszał bym ludzi opowiadał dowcipy itd. Jakie masz pomysły na eventy?:1z10 karaoke jaka to melodia Idol itd. Pozdrawiam: Flowek 😄
  11. Flow

Co sądzicie o Iphone x

Wychodzi na to, że najlepsza Nokia 3310 😄
  12. Flow

Oprogramowanie/Podzespoły

Domyślam się że podczas rysowania sześciokąta foremnego w paint on jest przeciążony.
  13. Flow

Śpiewamy!

mała znów zarosłaś I do tego ja znalazłem w tobie osta
  14. Tak jak w temacie piszcie jakie posiadacie zabytki/stare przedmioty w swoim domu
  15. W tym temacie możecie pisać jakie podzespoły jak i oprogramowanie jakie posiadacie na swoim komputerze/laptopie. Ja posiadam: windows 7 home premium intel CORE i5 8GB RAM'u 2 Dyski 500GB

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin