Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
Argin

Farmerama - INFO: Naprawione błędy - warsztat, oaza miłości, zegar z pozytywką

Recommended Posts

24c3bd1fc568fddfbc5c6e2ea67991f3515ec64d

Chcieliśmy Was poinformować, że dzisiaj, o godzinie 11:00 zostaną naprawione następujące błędy:

• Brak aktualizacji w wyświetlaniu narzędzi po wybudowaniu fabryki.
  • Inne wyświetlanie zwierząt w oazie miłości przed rozpoczęciem hodowli i po jej zakończeniu.
  • Zegar przy pozytywce wyświetlany jest w innym miejscu.

415c8ce2c4017ec8c3b69958d8ae54d251cbfc5f

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
  • Similar Content

• By Radek1288
      Doskonałe skrzynie już, a może w końcu są dostępne !!!
      Oto zestawy jakie możecie zakupić:
      1 Doskonała Skrzynia i klucz — 225 RP
      5 Doskonałych Skrzyń i kluczy + dodatkowa esencja! — 1125 RP
      10 Doskonałych Skrzyń i kluczy + dodatkowy zestaw! — 2250 RP

Z doskonałej skrzyni może nam wypaść:
      Odłamek skórki, 525 pomarańczowej esencji, trwała emotka, odłamek skórki totemu  + 150 dodatkowej pomarańczowej esencji

Więcej informacji jak zawsze na oficjalnej stronie LeagueofLegends

• By Radek1288
      Witajcie
      W Lolu znowu powróci sklep w którym będziemy mogli za niebieską esencje nabyć miedzy innymi: barwy, klejnoty, ikony i wiele innych ciekawych rzeczy...
      Sklep będzie dostępny od 19 kwietnia do 1 maja 2018 roku.

Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziecie na oficjalnej stronie Riot Games
      https://eune.leagueoflegends.com/pl/news/store/sales/wkrotce-srodsezonowe-otwarcie-emporium-esencji Więcej informacji w linku powyżej
    • By Jasobietylkobuduje
      Dzień dobry, Jasobietylkobuduje i witajcie w Kwadratowej Oazie, seria na modach, mam lat 30, staram się to robić profesjonalnie, zaczynam, odcinki codziennie, są do tej pory 4, każda subskrypcja lajk czy komentarz czyli zasięg mile widziane, wesprzyj początkującego jutubera;) z góry dziękuje za aktywność, pozdrawiam jasobietylkobuduje
      link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCDXK--EeRL4QE_lpRpVVKNw
      konto twitch : https://www.twitch.tv/jasobietylkobuduje
      odcinek 1 prolog:

• By Sathian
      Witam.
      Proponuję usunąć tą aplikację, która odpowiada za tą tabelę z avatarami użytkowników, ostatnimi tematami (które mam po prawej stronie forum, również) itd. Uważam, iż wygląda to trochę nie fajnie, szpeci trochę wygląd forum. Osobiście wyłączyłem to w ustawieniach, ale i tak odstrasza nowych użytkowników.
      Drugą propozycją jest usunięcie pola z ostatnimi postami. Niczemu to nie służy, a poza tym jest już taka opcja dostępna tutaj:

Pozdrawiam i proszę o pozytywne rozpatrzenie moich sugestii.
    • By League of Legends
      Współpraca jest podstawą każdej gry w League of Legends .Bez niej większość meczy będzie raczej przegrana .

Błędy które popełniają gracze 
      -Brak ss 
      -Suport czasem nie martwi się o adc a wyłącznie o siebie ( Soraka woli uleczyć sama siebie,Lulu używa ulti na siebie w czasie gdy jej adc ginie .Nunu daje buffa na siebie )
      -Brak wardów
      -Ludzie nie martwią się że przeciwnik go może mocna skontrować tylko bierze postać którą chciał sobie zagrać (Przeciwnik wziął Sivir a ja sobie wezmę np. Cait bo chciałem sobie dzisiaj nią zagrać a potem się dziwie że coś słabo mi idzie )
      -Jungler uważa że gangi są zbędne(szczególnie brąz ale w wyższych dewizjach też się to zdarza)
      -Ludzie nie reagują na gang. Czasem kiedy  jungler walczy a oni sobie farmią 
      -Biorą suporty które są mało przydatne. Wiem mało osób będzie miało suporta który doskonale zgra się z adc ale wtedy ktoś może wysunąć inicjatywę że ma suporta który idealnie zgra się z  adc a suport pójdzie wtedy na inną pozycje np.ez potrzebuje suportow z cc ponieważ wtedy jest mu łatwiej trafić z Q podobnie jak lucian który również potrzebuje suporta z cc aby zadać duży dmg  z ultimate'a
      -Czasem 4 osoby biorą ad a wtedy przeciwnik kupi sobie pancerza i będzie klops

Przedstawiłem tu błędy przez które się przegrywa a których można uniknąć 

Porady ode mnie

Czasem ludzie nie potrafią się dogadać, niestety tak bywa ,ale gdy widzisz takie coś nie włączaj się do rozmowy .Ogółem zawsze można dodawać otuchy osobom które są gnębione przez inne ,pisać im  chociażby głupie "Gj" ,kto wie może mu to trochę poprawi humor
      Według mnie ludzie nie potrafią dobrze ochronić swojego adc oraz apc którzy są sercem drużyny.Zawsze staraj się focusować adc ale przede wszystkim chronić swojego adc (no chyba że grasz apc to wtedy musisz się skupić na zadawania dmg ale gdy grasz jakimś oftankiem to spróbuj połączyć focus adc z ochroną swojego adc,ponieważ mimo że ty możesz narobić wiele szkód to raczej twój adc narobi ich więcej
      Gdy widzisz że twój towarzysz ginie  staraj się go uratować chociaż auto atakować przeciwnika,ogłuszyć go ,spowolnić, nawet jeśli będzie musiał zużyć  swój czar przywoływacza jeśli ma to mu uratować życie ta wiedz  że było warto.
      Gdy widzisz np mid musi się cofnąć a wieża niedługo padnie spróbuj to wybronić a nie stać bezczynnie
      Pamiętaj nie jesteś sam .Zespół składa się z 5(oczywiście pomijam afk) osób nie z jednej czy z dwóch

.Ten poradnik jest do wszystkich ,ale przede wszystkim ludzie  z brązu i srebra którzy zastanawiają się czemu przegrywają i starają się wszystko zwalić na swój "noob team".Dawaj dobre razu , bądz miły, i zawsze  dąż do zwycięstwa.

mam nadzieje że ten poradnik się przydał. Powodzenia na rankedach i życzę dobrej gry

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines