Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
Argin

Farmerama - INFO: Dzień Niepodległości

Recommended Posts

24c3bd1fc568fddfbc5c6e2ea67991f3515ec64d

4 lipca nasze zwierzęta Farmeramy obchodzą dzień Niepodległości USA.
Z tej okazji nasze zwierzaki
przygotowały wielki piknik, niestety gdzieś zapodziały się ich koszyki piknikowe, chyba za dobrze je schowały!
Czy pomożecie w ich odnalezieniu? W tym celu musicie m.in.
sadzić całkiem wyjątkową roślinę akcji - wiatraczki i zbierać piknikowe koszyki,
które będą pojawiały się na Waszych polach.
Jeżeli uda Wam się osiągnąć ten cel, zapraszamy do wspólnego oglądania meczu bejsbola, pałaszowania pysznych arbuzów oraz zakończenia tego wspaniałego dnia spektakularnym pokazem ogni sztucznych.
Życzymy Wam udanej zabawy podczas naszej niepodległej akcji specjalnej.

e65d82ab959f4a64d0b160431025904a515ebf78

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
  • Similar Content

• By Flow
      W tym temacie każdy z was czy stały użytkownik czy nowy może się przywitać.
      Witając się  możecie napisać coś o sobie.
    • By Radek1288
      Doskonałe skrzynie już, a może w końcu są dostępne !!!
      Oto zestawy jakie możecie zakupić:
      1 Doskonała Skrzynia i klucz — 225 RP
      5 Doskonałych Skrzyń i kluczy + dodatkowa esencja! — 1125 RP
      10 Doskonałych Skrzyń i kluczy + dodatkowy zestaw! — 2250 RP

Z doskonałej skrzyni może nam wypaść:
      Odłamek skórki, 525 pomarańczowej esencji, trwała emotka, odłamek skórki totemu  + 150 dodatkowej pomarańczowej esencji

Więcej informacji jak zawsze na oficjalnej stronie LeagueofLegends

• By Radek1288
      Witajcie
      W Lolu znowu powróci sklep w którym będziemy mogli za niebieską esencje nabyć miedzy innymi: barwy, klejnoty, ikony i wiele innych ciekawych rzeczy...
      Sklep będzie dostępny od 19 kwietnia do 1 maja 2018 roku.

Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziecie na oficjalnej stronie Riot Games
      https://eune.leagueoflegends.com/pl/news/store/sales/wkrotce-srodsezonowe-otwarcie-emporium-esencji Więcej informacji w linku powyżej
    • By Ashbacher7
      Witam bardzo serdecznie! A kulturalniej dzien dobry! Jestem Ashbacher7 (Arek)  nowy na Forum Moje zainteresowania to piłka nożna jak i gry komputerowe Mam nadzieje ,że ja pomoge w czyms Wam lub Wy mi Pozdrawiam.
    • By Somebody
      Dobry, nazywam się Krzysiek, mam 16 lat. W grach używam różnych nicków, jeśli ktoś będzie chciał pograć to z chęcią mu wszystkie podam
      Jeszcze tylko tak dodam, że tylko się chciałem przywitać, nie szukam przyjaciół Gdyby ktoś miał jakieś pytania to zapraszam do ich zadawnia

Steam: http://steamcommunity.com/id/nopenopenonopenopeno/

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines