Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Empi

Grafik Team Lider
  • Zawartość

20
  • Ostatnio

• Wygrane dni

11

Empi wygrał w ostatnim dniu 21 Wrzesień

Empi ma najbardziej lubianą zawartość!

O Empi

• Ranga
    Grafik

Informacje

Ostatnio na profilu byli

322 wyświetleń profilu
  1. Sto Lat Pauliś!!!

Rośnij duża, dzielna, zdrowa,W 100% procentach odlotowa.Nie zaglądaj do kieliszka, Bo ci będzie grała kiszka.Teraz coś dla Twojej główki, By nie było z niej makówki:Śmiej się dużo, ucz się mało,Na klasówkach ściągaj śmiało.Bądź pomocna jak komputer,Szybka jak japoński skuter.Sympatyczna jak maskotka i słodziutka jak szarlotka.Te życzenia są dla Ciebie, byś czuła się jak W SIÓDMYM NIEBIE! Poetą nie jestem więc wierszyk z internetu ale chociaż z grafiką się postarałem Jeszcze raz STO LAT Pauliś życzy Empi! Wszystkich chętnych zapraszam do wpisywania własnych życzeń w odpowiedzi!
  2. Komp do gier?

Takie rzeczy to już sprawdzajcie na stronie ja kupiłem komputer chyba 3 albo 4 lata temu i od tego czasu ich firma się nieźle rozwinęła
  3. Komp do gier?

Ja dostałem cały komputer złożony ale wszystko musiałem sam robić np. system dysk dzielić na partycje itp.
  4. Komp do gier?

Polecam ci tą stronkę: http://foxkomputer.pl/ Sam kupowałem z tej strony mają dobre komputery i tanie ich strona polega na tym, że podają propozycję komputerów na różnych częściach o ile się nie mylę można nawet "zaprojektować" swój własny do tego można wybrać obudowę i inne bajery jakieś gry są czasem gratis itp.
  5. Wasza ulubiona broń

AWP, AK-47, M4a1-s, tec-9
  6. Prace by Empi :D

Szybkie 3 prace jeszcze z jakimś na szybko znakiem wodnym, żeby nikt tutaj z forum nie podbierał To były moje pierwsze projekty po długiej przerwie od grafiki ale chyba nie wyszło źle. Odezwij się jak możesz na pw z jakimś kontaktem do ciebie to będę ci podsyłał więcej prac i projektów tu wstawiłem tylko te według mnie które najlepiej wyszły.
  7. Prace by Empi :D

Dziękuję za takie wysokie oceny chyba mnie zmotywowaliście żebym wrócił do Grafiki
  8. Prace by Empi :D

Witam wszystkich na forum jestem dosyć nowy ale ludzie z ts'a mnie już znają bo od nie dawna jestem tam adminem. Zapraszam wszystkich do oceny moich prac graficznych sprzed roku, aktualnie jestem po formacie komputera prace się zachowały ale nie chciało mi się jeszcze na nowo wrócić do Grafiki lecz może kiedyś znowu zacznę robić jakieś pracę kto wie