Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Empi

Grafik Team Lider
 • Zawartość

  47
 • Rejestracja

 • Ostatnio

1 obserwujący

O Empi

 • Ranga
  Grafik

Funkcja TS3

 • Funkcja na TS
  SA

Ostatnio na profilu byli

715 wyświetleń profilu
 1. Pomysł może się przyjmie może nie tego nie wiem ale jest mianowicie jeden problem ikonka. Spróbujcie przygotować jakąś swoją propozycje 16x16 bo ja szczerze mówiąc nie mam pomysłu a zmniejszenie tej puszki do rozmiaru 16x16 powoduje kompletnie nic nie pokazującą kolorową plamkę.
 2. [Przyjęte] Ikonka

  Popieram pomysł Fortnite jest ostatnio bardzo popularną grą mamy na teamspeak'u dużo kanałów lub pod kanałów pod nazwą "Gramy w Fortnite" sam też lubię pograć więc myślę, że ranga może się przyjąć. Jeśli chodzi o sam wygląd ikonki jest dobrze widoczna więc nawet nie będę przygotowywał innej propozycji.
 3. Spróbowałem to poprawić ale ciężko coś z tym zrobić spróbuję przygotować jakiś inny projekt na razie wstawiam ten no kolega minimalnie poprawiony. Edit a tutaj przed chwilą zrobiłem sam coś na wzór tego
 4. Masz, czy nie masz?

  Nie Masz swój kanał na tsie?
 5. Prace by Empi :D

  Dawno nic nie wrzucałem więc dodaj parę prac które nie dawno robiłem.
 6. Skojarzenia

  Brand
 7. Osoba pode mną

  Prawie Grafik forum a administrator tsa Osoba pode mną pewnie nie ma partnera
 8. Na naszym teamspeak'u jest taka ranga
 9. Galeria ZwykłyK

  Całkiem fajne prace czekam na więcej twoich prac
 10. [Przyjęte] Pochwała admina Triphida

  Dziękujemy za pochwałę ale aby była ona rozpatrzona musisz skorzystać z poniższego wzoru.
 11. [Odrzucone] Podanie na redaktora

  Po raz kolejny na NIE słabe podanie słaby artykuł.
 12. Sto Lat Pauliś!!!

  Rośnij duża, dzielna, zdrowa,W 100% procentach odlotowa.Nie zaglądaj do kieliszka, Bo ci będzie grała kiszka.Teraz coś dla Twojej główki, By nie było z niej makówki:Śmiej się dużo, ucz się mało,Na klasówkach ściągaj śmiało.Bądź pomocna jak komputer,Szybka jak japoński skuter.Sympatyczna jak maskotka i słodziutka jak szarlotka.Te życzenia są dla Ciebie, byś czuła się jak W SIÓDMYM NIEBIE! Poetą nie jestem więc wierszyk z internetu ale chociaż z grafiką się postarałem Jeszcze raz STO LAT Pauliś życzy Empi! Wszystkich chętnych zapraszam do wpisywania własnych życzeń w odpowiedzi!
×