Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Empi

Grafik Team Lider
  • Zawartość

60
  • Ostatnio

1 obserwujący

O Empi

• Ranga
    Grafik/Admin TS3

Funkcja TS3

• Funkcja na TS
    SSA

Ostatnio na profilu byli

791 wyświetleń profilu
  1. [Przyjęte] Lizconeczek

Jestem jak najbardziej za! Prace są super, oraz wykonane profesjonalnie. Zapraszam na teamspeak'a chętnie z Tobą porozmawiam
  2. Pomysł może się przyjmie może nie tego nie wiem ale jest mianowicie jeden problem ikonka. Spróbujcie przygotować jakąś swoją propozycje 16x16 bo ja szczerze mówiąc nie mam pomysłu a zmniejszenie tej puszki do rozmiaru 16x16 powoduje kompletnie nic nie pokazującą kolorową plamkę.
  3. [Przyjęte] Ikonka

Popieram pomysł Fortnite jest ostatnio bardzo popularną grą mamy na teamspeak'u dużo kanałów lub pod kanałów pod nazwą "Gramy w Fortnite" sam też lubię pograć więc myślę, że ranga może się przyjąć. Jeśli chodzi o sam wygląd ikonki jest dobrze widoczna więc nawet nie będę przygotowywał innej propozycji.
  4. Spróbowałem to poprawić ale ciężko coś z tym zrobić spróbuję przygotować jakiś inny projekt na razie wstawiam ten no kolega minimalnie poprawiony. Edit a tutaj przed chwilą zrobiłem sam coś na wzór tego
  5. Masz, czy nie masz?

Nie Masz swój kanał na tsie?
  6. Prace by Empi :D

Dawno nic nie wrzucałem więc dodaj parę prac które nie dawno robiłem.
  7. Skojarzenia

Brand
  8. Osoba pode mną

Prawie Grafik forum a administrator tsa Osoba pode mną pewnie nie ma partnera
  9. Na naszym teamspeak'u jest taka ranga
  10. Galeria ZwykłyK

Całkiem fajne prace czekam na więcej twoich prac
  11. [Przyjęte] Pochwała admina Triphida

Dziękujemy za pochwałę ale aby była ona rozpatrzona musisz skorzystać z poniższego wzoru.
  12. [Odrzucone] Podanie na redaktora

Po raz kolejny na NIE słabe podanie słaby artykuł.