Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Empi

User
  • Content Count

60
  • Last visited

Community Reputation

16 Startujący

1 Follower

About Empi

• Rank
    Pasjonat gier I

TS3 Function

• Funkcja na TS
    Użytkownik

Recent Profile Visitors

1,927 profile views
  1. Filip

Kiedy jakies nowe prace? 

Edited by Filip
  2. Jestem jak najbardziej za! Prace są super, oraz wykonane profesjonalnie. Zapraszam na teamspeak'a chętnie z Tobą porozmawiam
  3. Pomysł może się przyjmie może nie tego nie wiem ale jest mianowicie jeden problem ikonka. Spróbujcie przygotować jakąś swoją propozycje 16x16 bo ja szczerze mówiąc nie mam pomysłu a zmniejszenie tej puszki do rozmiaru 16x16 powoduje kompletnie nic nie pokazującą kolorową plamkę.
  4. Empi

[Przyjęte] Ikonka

Popieram pomysł Fortnite jest ostatnio bardzo popularną grą mamy na teamspeak'u dużo kanałów lub pod kanałów pod nazwą "Gramy w Fortnite" sam też lubię pograć więc myślę, że ranga może się przyjąć. Jeśli chodzi o sam wygląd ikonki jest dobrze widoczna więc nawet nie będę przygotowywał innej propozycji.
  5. Spróbowałem to poprawić ale ciężko coś z tym zrobić spróbuję przygotować jakiś inny projekt na razie wstawiam ten no kolega minimalnie poprawiony. Edit a tutaj przed chwilą zrobiłem sam coś na wzór tego
  6. Nie Masz swój kanał na tsie?
  7. Empi

Prace by Empi :D

Dawno nic nie wrzucałem więc dodaj parę prac które nie dawno robiłem.
  8. Prawie Grafik forum a administrator tsa Osoba pode mną pewnie nie ma partnera
  9. Empi

Galeria ZwykłyK

Całkiem fajne prace czekam na więcej twoich prac
  10. Dziękujemy za pochwałę ale aby była ona rozpatrzona musisz skorzystać z poniższego wzoru.
  11. Po raz kolejny na NIE słabe podanie słaby artykuł.
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines