Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

elo gaming pro

Nowy
  • Zawartość

2
  • Ostatnio

• Wygrane dni

1

elo gaming pro wygrał w ostatnim dniu 13 Kwiecień

elo gaming pro ma najbardziej lubianą zawartość!

O elo gaming pro

• Ranga
    Gram w grę
  1. Imię: Kuba Wiek: 19 lat (rocznik 98) Nick z TS3: elo gaming pro Dyspozycyjność: W zależności od zmiany którą aktualnie posiadam w pracy. Jeżeli pracuje na rano (6:00-12.00) to w takiej sytuacji mam prawie cały dzień na pomoc użytkownikom. wtedy mam czas to lubię pomagać ludziom. unikatowe id:7tgaN1ntS4yDzFHqWl7HC+lgIVY= Coś o sobie: Pomoc ma dawać mi przyjemność z najmniejszych rzeczy, jak gra aktorowi scen jak w teatrze.Na tym serwerze jestem już pół roku ZATEM CHCIAŁBYM BARZO POMAGAĆ LUDZIOM.Lubię bardzo ten serwer, ponieważ ten serwer polecił mój kolega i sam sprawdziłem ten serwer i z takiego powodu. Mogę dodać jeszcze że swoją osobą dodam do załogi dodatkowy kawałek cegiełki. i stanę się fundamentem dla pozostałych osób na stanowisku jak i przykładu dla użytkowników, co pozwoli nam na dobre wykonywanych obowiązków na odpowiednim poziomie. Ze swojej strony, nie mogę obiecać doświadczenia, które zapewne większość z Was ma wyższe i otwarcie się do tego przyznaję. Przychodzę się tutaj pomóc a nie wywyższać się w przyszłości może i uczyć kolejne osoby, zachowując odpowiedni poziom oraz standardy mogę bez problemu powiedzieć że nikogo nie zawiodę. Co do osoby o mnie to jestem 19 letni chłopakiem, z dobrym poczuciem humoru, jak i wyczuciem co można do kogo powiedzieć.