Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Dudus

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Dudus

 • Tytuł
  Gram w gry

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Imię: BartłomiejWiek: 16Nick z TS3: DudusDyspozycyjność: (Jak dużo czasu w tygodniu jesteś w stanie poświęcic na pomaganie użytkownikom oraz prace administratora) Czas jaki bym poświęcał Team Speakowi to w dnaich roboczych godziny po 16 do około 22, a w weekendy od 10 rano do późnej godziny nocnej (3-4 w nocy)Unique ID: xkQIuCdayalZ3d8knrG6FQ8ZDMM=Coś o sobie: (Minimum 5 pełnych zdań)(Opisz swoje doświadczenie z programem TS3, napisz coś o sobie i to dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać na stanowisko administratora) Posiadałem własny serwer ts3, był to serwer jedynie dla znajomych lecz zrobiłem wszystkie kanały tam, rangi i uważam, że ładnie zrobiłem to wszystko, a więc swoje doświadczenie z Team Speakiem mam i potrafie wykonać rzeczy jakie są wymagane. Uważam , że jestem osobą odpowiedzialną i potrafiłbym dobrze wykonywać powierzone mi zadania do wykonania.Na prośby o np. nadanie rangi odpowiadał bym natychmiastowo. W każdym wolnym czasie starałbym się zajmować teamspeakiem, sprawdzałbym daty kanałów i oczywiście pomagałbym innym, a pomaganie innym sprawia mi przyjemność i lubię to robić. Głosu nie mam dziecinnego, a mikrofon moim zdaniem mam dobry. Uważam, że bardzo dobrze nadawałbym się na stanowisko NA poprzez moje doświadczenie z własnym serwerem oraz wiedzą na temat teamspeaka. Jedyną przeszkodą mógłby być mój wiek, lecz jeżeli mam normalny głos oraz potrafię się zachować nie sądze aby to było przeszkodą. Liczę na pozytywne rozpatrzenie, pozdrawiam.
 2. Imię: BartłomiejWiek: 15Nick z TS3: DudusDyspozycyjność: (Jak dużo czasu w tygodniu jesteś w stanie poświęcic na pomaganie użytkownikom oraz prace administratora) Czas jaki bym poświęcał Team Speakowi to w dnaich roboczych godziny po 16 do około 22, a w weekendy od 10 rano do późnej godziny nocnej Unique ID: xkQIuCdayalZ3d8knrG6FQ8ZDMM=Coś o sobie: (Minimum 5 pełnych zdań)(Opisz swoje doświadczenie z programem TS3, napisz coś o sobie i to dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać na stanowisko administratora) Możliwe, że mój wiek będzie przeszkodą aczkolwiek, posiadałem własny serwer ts3, był to serwer jedynie dla znajomych lecz zrobiłem wszystkie kanały tam, rangi i uważam, że ładnie zrobiłem to wszystko, a więc swoje doświadczenie z Team Speakiem mam i potrafie wykonać rzeczy jakie są wymagane. Uważam , że jestem osobą odpowiedzialną i potrafiłbym dobrze wykonywać powierzone mi zadania do wykonania.Na prośby o np. nadanie rangi odpowiadał bym natychmiastowo. Jeżeli chodzi o kwestię wieku, głosu nie mam dziecinnego, a zachować się potrafie więc moim zdaniem wiek w moim przypadku ma małe znaczenie lecz nie ja tu decyduje. W każdym wolnym czasie starałbym się zajmować teamspeakiem, sprawdzałbym daty kanałów i oczywiście pomagałbym innym, a pomaganie innym sprawia mi przyjemność i lubię to robić. Liczę na pozytywne rozpatrzenie, pozdrawiam.
 3. 1. Dudus 2. xkQIuCdayalZ3d8knrG6FQ8ZDMM= 3. Ekipa Z Lola 4. 10 5. 157 6. Mamy dużą ekipę i potrzeba nam wiele podkanałów i chcielibyśmy mieć kanał wyżej bo łatwiej owiele znaleść. 7. League Of Legends 8. ok. 15/16 lat
 4. Dudus

  Zapisy na wspólną grę

  Nick: ValaneK Serwer: EUNE Coś o sobie: silverek 5, zapraszam do mnie do ekipy pogrywamy sobie flexy, duo, normale akurat na okolo silverze Godziny gry: Ostatnio po szkole, ale tak to wieczory
 5. Witam! Szukam ludzi do stworzenia stałej ekipy w lola, oczywiście wymagam team speaka na naszym serwerze grywamtu:) Wiek nie ma znaczenia, poprostu żeby była dana osoba spoko ziomeczkiem, nasze dywizje silver - gold/platyna.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin