Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Don Killuminati

User
  • Content Count

23
  • Last visited

Community Reputation

5 Startujący

About Don Killuminati

• Rank
    Gracz

Profile Information

1. Źródło: fcbayern.pl Byłem przekonany, że Bayern wygra Champions League. Teraz zdobędzie potrójną koronę i udowodni, że jest najlepszym klubem w Europie (najdroższym na świecie, tak przy okazji). To będzie historyczny moment, niewiele klubów zdobyło trzy mistrzowskie tytuły w ciągu jednego sezonu. Nie wiem, czy nie wybiorę się do rodziny w Monachium na ten mecz, świętować z nimi.
  2. Poleciały 3 głosy. =) Jutro poleci z 20 na proxy =D
  3. Co to za poradnik bez buildu? Plusy i minusy skopiowane z empisi.
  4. Siema Venus Pamiętam te tyralnie na ts c-b ;>
  5. Jest darmowa jeśli sami pobraliśmy ją ze starego panelu IPS lub dostaliśmy w gazecie (była dołączana na płycie). Każdy skrypt ma wersje nulled, retail sam w sobie nie jest piracką wersją - staje się nią po usunięciu oryginalnych linków do IPS (callhome), ew. jeśli nie wpiszemy klucza licencyjnego to korzystamy ze skryptu nielegalnie. To logiczne, każdy "numerek" to dodatkowe bugfixy i usprawnienia. Bujdy na resorach. Nikt takiej nie dostał, ponieważ polskim hostingom zależy na kasie od klienta, zresztą przez IPS Piracy Report przechodzą dziennie setki raportów. Żadna osoba fizyczna/firma w Polsce nie otrzymała jakiejkolwiek kary. Reszta jest okej, pozdrawiam.
  6. Bo edytowałem posta nie na tym forum co chciałem ;_;
  7. To jest robota Darka, stoi na tej samej maszynie co GrywamTu, Facepalm i inne jego projekty.
  8. 20% RAM (0,2*3072 = 614,4 MB RAM) w użyciu zaraz po starcie.
  9. Tylko jedna wymyśla podobne nagrody na każdym forum.. Jestem na nie, aktualne są dobre.
  10. Ja zamiast zmieniać kolory rang proponuję usunąć ten kolorowy cień spod nich.
  11. Dam rękopis Diss na Fryzjera Kuli za rękopis tego, pis joł. <()
  12. Nie rozumiem jednego - po co komuś .cfg Neo skoro to mu nie doda skilla, jedynie zmieni mu się sterowanie na bardziej cudaczne. Poza tym, wystarczy wpisać w Windowsową wyszukiwarkę i spokojnie każdy znajdzie swój cfg, ew. może wrzucić go obok i przy każdej grze wpisywać w konsoli exec neo.cfg.
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines