Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

dodo

User
  • Content Count

45
  • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About dodo

• Rank
    Pasjonat gier I

Contact Methods

• Gadu-Gadu
    32103263

Profile Information

• Gram w
    CS 1.6 ` HaxBall
  • Ulubiona gra
    CS 1.6 ` HaxBall
  • Hobby
    Komputer i sport.

Recent Profile Visitors

9,769 profile views
  1. Witam, zapraszam na stronę (nizej) gdzie można grać 1v1,2v2 itd i zdobywać punkty, które następnie można zamienić na skiny. Na początku myślałem, że to jakiś fake, ale rzeczywiście można sobie pograć 1v1(mecz max 10min) i za wygraną dostajesz 10 punktów. Wchodzimy w link wyżej - kilkamy w Play competitively in the arena - Rejstrujemy się - Logujemy się przez steam - Klikajac Marketplace możemy zobaczyć za ile coinsów dostaniemy daną broń - Gramy w ten sposób , że kilkamy CSGO Arena i dajemy head-to-head wtedy szukam nam przeciwnika - 1 win 10 coins
  2. Filmik wykonała "firma" http://wlhb.pl/ kompilacie, grafiki itd całkowicie za darmo. Jeżeli się podoba to zostawcie im suba
  3. edit44 widzę właśnie, że dopiero zaczynasz grę Serwery zakładają gracze, ty też możesz załozyc taki serwer i sobie grac z innymi osobami. Na takich profesionalnych forach nie ma roomów dla amatorów, ale tak jak pisalem inni, zwykli gracze zakładają pokoje (3v3 tylko amatorzy) to tam polecam Ci uczyc sie grac
  4. .::Nazwa Serwera: CSCLUB.PL [4FUN] 1000FPS .::IP Serwera: 31.186.87.134:27016 .::Typ Serwera: Steam/NonSteam .::Ilość Slotów: 16+1 .::Lokalizacja: data/icons/famfamfam_flag_icons/pl.png" /> .::Adres Forum: [url=http://CsClub.pl]CsClub.pl
  5. .::Nazwa Serwera: CSCLUB.PL [4FUN] 1000FPS .::IP Serwera: 31.186.87.134:27016 .::Typ Serwera: Steam/NonSteam .::Ilość Slotów: 16+1 .::Lokalizacja: data/icons/famfamfam_flag_icons/pl.png" /> .::Adres Forum:
  6. Witam! Najlepsze forum w Polsce thehax.pl Wysoki poziom rozgrywek, miła atmosfera, fajna ekipa, która służy pomocą. Przejrzyste forum, na prawdę warto, zapraszam! http://thehax.pl/
  7. Jego rodzina gra bo on gra Oglądałem kiedyś jakiś wywiad z całą jego rodziną. Ma osobny pokój z 5 kompami i sobie może lany grać. Teraz niestety nie gra już w cs1.6 tylko w cs go, a te filmiki źle się ogląda.
  8. Nazwa serwera: Cs-Ogarowo.pl [De_dust2] IP serwera: 79.133.192.163:27098 Ilość Slotów: 21 Typ serwera: Steam/NonSteam Forum: ==Cs-Ogarowo.pl== H@ Admin: C@w@ler MEGA KONKURS REKLAMOWY!!! KLIKNIJ!
  9. Tematyka:Counter Strike, Cs-Ogarowo.pl Wymiary:400x60 Kolorystyka:Obojętne Napisy: Cs-Ogarowo.pl, Najlepsza sieć serwerów Counter Strike lub Zapraszamy, niskie ping itd... Coś takiego Dodatkowe Informacje:Trzeba mi baner na takie jedno forum. Baner ma przestawiać sieć cs-ogarowo.pl czyli jakieś tło z cs'a i napis najlepsza sieć serwerów Cs-Ogarowo.pl(najlepiej animacja)
  10. Witajcie, pokażę wam jak szukać i grać mixy. 1. Ściągamy mirca http://www.mirc.com/get.html 2. Po rozpakowaniu zaczynamy instalację, z tego co pamiętam trzeba tam zaznaczyć Run mirc. 3. Wyskoczy nam okienko. Zademonstruję wam swoje, które jest już "wypełnione": Nickname - Nasz nick Alternative - Alternatywny nick (Wpisujemy jakaś swoją inną nazwę gdyby na pierwsza była zajęta) Name - Imię Email - Wpisujemy nasz email Wypełniamy to okno, przykład macie na zdjęciu wyżej 4. Teraz łączymy się z serwerem. Na dole macie zdjęcie na, którym macie pokazane co trzeba zaznaczać, ale ja wam to napiszę. Jak odpalamy mirca to to okna automatycznie same nam się włączą. Dajemy Servers> Szukamy Quakenet jak już znajdziemy to klikamy>Random Server i OK 5. Na samej górze po lewej stronie mamy "File" klikamy w to, a następnie dajemy connect. W wolne miejsce wpisujemy cw.pl i klikamy JOIT 6. Połączyliśmy się z serwerem, gdy chcecie zagrać mixa to piszecie "Zagram mixa", ale jak ktoś jest słaby w grze, albo nie przeszedł jeszcze mutacji niech to napisze jako dodatkowe info. Dziękuje bardzo. Poradnik pisałem sam.
  11. Kurcze... fajny temat, ale tego nie ma jak przeczytać tak pizga po oczach. Napisz to czytelnie i najlepiej w miarę alfabetycznie.
  12. Wiele graczy myśli, że ma problem z internetem i dlatego ma duży ping bądź też straszne lagi. Większa połowa graczy, która myśli, że to wina internetu myli się. Dlaczego? Lagi i duży ping spowodowane są przeważnie naszą przeglądarką internetową. Piszę to opierając się na własnym doświadczeniu, gdyż mam internet na tyle dobry, że ping powinien być cały czas 70. Co prawda zależy to od hostera, ale trzeba umieć dobrze "ustawić" naszą przeglądarkę. Opiszę wam problemy i rozwiązania związane z tymi dwiema przeglądarkami. Mozilla Firefox Zanim zacznę. Przez rok grałem na Chrome po zmianie na mozille ztwierdzam, że ta zmiana była bardzo dobra i gra się o wiele lepiej. Oczywiście nie zabraniam grać na chrome, co kto lubi. Zaczynamy od ściągnięcia https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/adblock-plus/ adblocka plus. Jest to dodatek do przeglądarki, który blokuje reklamy na stronach. Jak sami dobrze wiecie na stronie haxball.com są takie reklamy. Możemy sami sobie wybrać strony gdzie chcemy, żeby nie było reklam. Tak więc nie musimy blokować wszystkiego. Jeżeli chodzi o tą przeglądarkę to by było na tyle, gdyż tam ze wtyczkami nie radzę się bawić. Google Chrome W pasku adresu wpisujemy chrome:Plugins > po prawiej stronie wciskamy "+szczególy" wyłączamy pierwszą wtyczkę i włączamy drugą(ta przeważnie jest już włączona) Resujemy przeglądarkę i ping ma pewnie jest znacznie mniejszy. Nastepnie w opcjach ustawiamy 30 fps. Pomogłem na pewno hehe, w razie jakichś pytań piszcie na pw. W razie jakichś pytań znajdziecie mnie na forum ballhax.pl
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines