Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Dobry symulator.....

M.I.G.L.A.N.C
 Share

Recommended Posts

Siemanko, kto poleci jakiś dobry symulator samochodowy, bądź wyścigowy. Prócz NFS i Test drive????

• 4 years later...

aktualnie najlepszy symulator w jaki grałem a było ich bardzo wiele to między innymi Euro Truck Simulator 2 w skrócie ETS2 moim skromnym zdaniem jest to najlepszy symulator wśród wszystkich symulatorów jakie kiedykolwiek powstały duży otwarty świat praktycznie cała europa bardzo ciekawa gra polecam się na przyszłość :)

• Like 1

• Global Moderator

Zgadzam się z Xjajo, grywałem trochę czasu temu w podobny symulator ciężarówek, ale przecież one wszystkie działają na tej samej zasadzie. Cieplutko polecam <3 

• 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By Flow
      W tym temacie każdy z was czy stały użytkownik czy nowy może się przywitać.
      Witając się  możecie napisać coś o sobie.
    • By Ramzes
      Witajcie!
      Chciałbym Wam przedstawić ciekawą pozycję, stanowiącą alternatywę do znanych Wam doskonale gier typu erepublik, a mianowicie VIRCITIES.

Czym jest VIRCITIES?
      Jest to oryginalny symulator miasta. W grze tej tworzymy i rozwijamy postać, która w miarę postępu rozgrywki może udzielać się na wielu frontach – m.in. zawodowym, militarnym, gospodarczym, politycznym. Gra ta udostępnia kilka ciekawych elementów, które nie są dostępne w innych pozycjach tego typu.
      Aktualnie dostępne są cztery miasta – vMoskwa, vKijów, vKuala Lumpur oraz oczywiście vWarszawa. Miasta te rywalizują ze sobą podczas cyklicznie organizowanych bitw.
      Co więcej VIRCITIES jest chyba jedyną grą tego typu, która oferuje w pełni kompatybilną i funkcjonalną wersję na urządzenia mobilne, dzięki czemu w łatwy i przyjemny sposób będziesz miał dostęp do vŚwiata. Natomiast powołany do życia czat za pośrednictwem aplikacji mobilnej LINE pozwala na bieżąco wymieniać informacje z innymi graczami.
      Aktualna sytuacja w grze.
      Na daną chwilę vWarszawa skupia niewielką, jednakże zgraną społeczność graczy, którzy w sposób aktywny starają się pomóc nowym vObywatelom. Rynek pracy stale się rozwija, nasze firmy oferują stałe zatrudnienie, dzięki czemu nowi gracze nie cierpią z powodu głodu oraz ubóstwa.
      Niemniej jednak w starciach militarnych z innymi miastami ciężko jest nam odnieść znaczący sukces.
      Jak zacząć?
      To proste! Wystarczy zarejestrować się za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej  www.vircities.com  bądź za pośrednictwem reflinka  http://vircities.com/social/referrals/code/56597  (dzięki temu uzyskasz dodatkowe bonusy!!!), a następnie ściągnąć na urządzenie mobilne aplikacji VIRCITIES i zalogować się do gry korzystając z danych podanych przy rejestracji.
      Warto również przeczytać poniższy PORADNIK, aby poznać wszystkie ważne aspekty gry. Pamiętaj jednak, że to Ty sam decydujesz o tym jak będzie wyglądała Twoja kariera w VIRECITIES.
      Ostatnim krokiem jest nawiązanie kontaktu z RamzesTerrorysta, usg23, Krzaku CK za pośrednictwem aplikacji LINE, żeby być na bieżąco z wydarzeniami z gry.

Nie pozostaje Ci nic innego jak stać się częścią społeczności vWarszawy.
      Serdecznie zapraszamy do gry.
      Pozdrawiam
      Ramzes Terrorysta
    • By Ashbacher7
      Witam bardzo serdecznie! A kulturalniej dzien dobry! Jestem Ashbacher7 (Arek)  nowy na Forum Moje zainteresowania to piłka nożna jak i gry komputerowe Mam nadzieje ,że ja pomoge w czyms Wam lub Wy mi Pozdrawiam.
    • By Somebody
      Dobry, nazywam się Krzysiek, mam 16 lat. W grach używam różnych nicków, jeśli ktoś będzie chciał pograć to z chęcią mu wszystkie podam
      Jeszcze tylko tak dodam, że tylko się chciałem przywitać, nie szukam przyjaciół Gdyby ktoś miał jakieś pytania to zapraszam do ich zadawnia

Steam: http://steamcommunity.com/id/nopenopenonopenopeno/

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines