Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Diuusek

User
  • Content Count

20
  • Last visited

Community Reputation

5 Startujący

About Diuusek

• Rank
    Gracz
  • Birthday 06/21/2012

Profile Information

• Gram w
    TeeWorlds
  • Ulubiona gra
    TeeWorlds
  • Hobby
    Grafika / Oprogramowanie
  1. @up Recenzja (z łac. recensio oznaczającego ‘spis ludności, przegląd’, w jęz. pol. za pośrednictwem niem. Recension) – analiza i ocena dzieła artystycznego, publikacji naukowej, projektu, przewodnika, poradnika, wystawy, przedstawienia teatralnego, publikacji multimedialnej, filmu, przemówienia, meczu, mszy itp. Pełni funkcję informacyjną, wartościującą i postulatywną, nakłaniającą lub zniechęcającą. ocenienie czegoś nie zachecienia wiem co to recenzja ale robiłęm to 10 minut więc jutro zobaczysz
  2. część ja jestem Diuus "po nicku na GWT widać OMG" kolega myśli że nie znam się na recenzji itd, oczywiście że się nie znam tak bardzooo dobrze ,ale czytałem wiele i pisałem parę recenzji "nowicjusz" RECENZJA: Więc tak chcę wam pokazać niemiecką gierkę tworzoną przez parę lat ? można tak powiedzieć, gdyż gra jest nadal ulepszana . pod względem technicznym jak i graficznym. Gra jest stworzona dla osób lubiących 2D retro shootery takie jak "Soldat" i inne tego typu produkcje. Co mnie ogółem skłoniło do przedstawienia tej gry, są 2 powody pierwszy to: kolega nie podam nicku, a drugi to że grę gram i ją znam . więc bez żadnych durnych zdań zacznijmy co to jest ogółem za produkcja i czy wartą w nią zagrać. TeeWorlds , to ciekawy 2D retro shooter z parkourem i odrobinką RPG. Co takiego oferuje nam gra ? że ją polecam to proste 1. Tryby Gry których jest wiele począwszy od TDM ukończywszy na trybach tworzonych przez samych graczy jest ich naprawde wiele co umożliwia graczowi, Granie w TeeWorlds bez martwienia się że się znudzą i nie będzie ich więcej. 2. Można na samym początku powiedzieć że grafika w TeeWorlds jest słaba przypominająca grafike z wormsów , A czasem widać dokładne piksele w elementach gry 3. żeby gra była lepsza wpadli na pomysł by dodać elementy parkoura robiona za pomocą łańcucha Opcje tej "broni" łańcucha są ogromne, zaczynając na chwytaniu się otoczenia w grze i się przyciągania kończąc na ewolucjach w powietrzu ? 4. jak w punkcie 1. napisałem że gracze tworzą własne tryby gier. To nie wszystko, Gracze tworzą clienty do gry , skin packi , mapy i inne rzeczy do gry które urozmaicą grę graczowi, oczywiście w grze nie zabraknie cheaterów którzy tworzą lub znajdują clienty z botami / hackami do gry Ocena gry 3/6 Plusy: 1. mechanika gry 2. liczy się gracza skill 3. brak IS / Sklepu 4. dużo serwerów 5. Polski jeżyk gry minusy: 1. częste lagi na serwerach 2. dużo cheaterów 3. dużo dziecinnych osób w grze 4. zatrzymywanie pobierania mapy " do servera" A jebne duża czcionke jakby co jestem amatorem w recenzjach ale recenzja to ocena ty gadając że ja się nie znam pokazałeś że to ty nie wiesz a ja w tym temacie na szybkiego napisanego tematu w 7 minut "gówno" napisałem ale jeżeli chcesz obrazić kogoś daj na to dowód że wiesz co piszesz !! PS. do innych osób to jest mini recenzja nie skończona jutro ją dokładnie zrobię
  3. mogę coś powiedzieć na ten temat WTF zaproponowałem tobie pojedynek nie na dissa bo mówisz że się nie znam ale to na "recenzje" anie na diss może i wersów nie umiem składać itd ale na muzyce się znam @up masz role ! @edit sorki nie widziałem H
  4. @up powiem tak krytyka powinna motywować i się do niej przyzwyczajać a nie k%$#a co każdy ma ci miłe słówka gadać ja gadam to co myślę masz problemy ocenić nie można dobrze bo koleś wyskakuje że ja go krytykuje i hejce ogarnij się wtędy pogadamy a i wobec pojedynku to zapraszam na recenzje rapu / tekstów pisać nie umiem bo mnie to nie kreci ale jeżeli chcesz zapraszam do grafiki @edit a jakbyś jeszcze nie wiedział że recenzja to ocena to proszę o to cytat od cioci wikipedi @down aleluja kuzwa 1 normalny który wie co to jest prawda
  5. @up mam większe doświadczenie od ciebie ale jeżeli chcesz to dawaj na pojedynek czy coś ale lepiej choć na PW to załatwiać bo do tego temat nie jest + jeżeli chcesz z grafiką to też zapraszam
  6. @up to że recenzja a pokazanie graczowi jak zagrać to coś innego
  7. Diuusek

Ulubiony Zawodnik.

ja tjam mam swego ulubionego tjo iker casillas zawsze lubiałem grać na bramce itd bla bla bla
  8. @2up napisałem że to nie byłą recenzja dobra trochę była w 2/10 to recenzja reszta opisanie o co chodzi i jak zagrać i wymagania a GP nie jest potrzebny ani żadne ssy "oczywiści efekt pracy napisanej będzie o wiele lepszy i bardziej zachęci o osobę do czytania @down jaki hejt wyjaśnij mi hejt a ocena to coś innego skąd masz wiedzieć że nie mam żadnej recenzji może nie na forum gdyż za mało tu jestem
  9. sorki ale to głupie i tylko nabijanie postów ...
  10. mogę tak powiedzieć że to nie jest recenzja recenzjujesz gre, nie pokazujesz graczowi jak w nią zagrać oceniasz ją tu jaka jest i taka i pamiętaj jak chcesz pisać więcek recenzji pisz ogólnie anie to co się tobie spodobało + do tego po co napisałeś "efekty specjalne" ? rozumiem że chodziło ci o ścieżkę audio bo nie zrozumiałem Główne zalety: +Grywalna+ +Ładna grafika+ +dużo graczy+ +Duży wybór ekwipunku+ - nie za bardzo P2W Główne wady: -mikropłatności -Często są lagi" jak ja żem grał to lagów nie było -Dużo cheaterów- też nie widziałem a grałem tydzień temu
  11. Witaj kolego jam być Diuus wspaniały twój król
  12. a pirat zemnie mam pirata 7 ...
  13. to wiem ale chcę frytki osoba pode mną jest maklerem
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines