Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Wczoraj
 3. Ostatni tydzień
 4. Forum- Styl

  Zapraszamy do wyrażenia opinii.
 5. IKONKI HALLOWEEN

  Może upiorek :-) Dracula
 6. IKONKI HALLOWEEN

  Do słodyczy mogła by być nazwa np. cukierek albo psikus
 7. Podanie

  Imię: Dawid Wiek: 18 Nick z TS3: Herr Alpha Dyspozycyjność: 5h, bywają dni gdzie spędzam więcej lub mniej czasu np. weekend. Unique ID:/+YJuYUsV08dVh7CLUNW7H2UO/I= Coś o sobie: Mam na imię Dawid. Mieszkam w niewielkim mieście pod Wrocławiem. Jestem pomocną i otwartą osobą, lubię pomagać innym i poznawać innych ludzi. Moje doświadczenie z ts'em jest niewielkie, lecz jeżeli ktoś chce i ma chęci to nie ma żadnych przeszkód. Widzę, ze rekrutacja jest otwarta i chce spróbować, spędzam tam dość długo czasu więc czemu nie spróbować? Mam nadzieje, ze moje podanie zostanie pomyślnie rozpatrzone, Pozdrawiam.
 8. [Odrzucone] Rekrutacja na Admina

  Brak reakcji, ze strony autora. Podanie odrzucam.
 9. Kosz: Seria Lucius

  Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Fora gier > Single Player do forum: INNE > Kosz
 10. Kosz: Seria Lucius

  Temat został zamknięty! Możliwe powody zamknięcia tematu: Temat został zakończony. Temat został napisany podwójnie. Temat naruszał regulamin forum. Temat bez odpowiedzi dłużej niż 30 dni. Odpowiedź w temacie została udzielona. Zamknięto na prośbę autora.. Chcesz się wypowiedzieć w temacie ? Poproś moderatora o jego otwarcie. Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem.
 11. [Odrzucone] Podanie na New Admina

  Zbyt krótkie podanie oraz niezastosowanie się do wzoru którego wymagamy.
 12. Podanie Bielawson

  Proszę o zgłoszenie się do mnie na rozmowę na TeamSpeak'u w dniach 15.10-22.10.2017, Pozdrawiam.
 13. Kosz: Podanie na NA

  Temat został zamknięty! Możliwe powody zamknięcia tematu: Temat został zakończony. Temat został napisany podwójnie. Temat naruszał regulamin forum. Temat bez odpowiedzi dłużej niż 30 dni. Odpowiedź w temacie została udzielona. Zamknięto na prośbę autora.. Chcesz się wypowiedzieć w temacie ? Poproś moderatora o jego otwarcie. Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem.
 14. Kosz: Podanie na NA

  Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Wnioski > TeamSpeak3 > GryWamTu.pl > Podania na New Admina do forum: INNE > Kosz
 15. IKONKI HALLOWEEN

  - Upiór - Pajęczyna - Klakier - Dynia - Pająk - Dracula - Frankenstein - Kość - Cukierek - Czapka Wiedźmy - Tasak - Zombie - Nagrobek - Psikus
 16. Petrus XX ban???

  Cześć, Krótki poradnik z naszej strony. Wchodząc na TS'a wchodzisz w zakładkę "Tools"/"Narzędzia" następnie "Identities"/"Tożsamość". Wyświetla Ci się okno w którym masz zapewne jedno unikatowe ID które jest wyświetlone po prawej stronie w zakładce "Unique ID". Wygląda ono mniej więcej tak: "0Nyv/JRjhnbKiyhF+FvjYHbHK4s="
 17. IKONKI HALLOWEEN

 18. [Odrzucone] Podanie

  Nie zgłoszenie się na rozmowę.
 19. IKONKI HALLOWEEN

  Mam kilka ikonek, ale nie mam pomysłu na nazwę do nich.
 20. IKONKI HALLOWEEN

  ok
 21. IKONKI HALLOWEEN

  Witam wszystkich użytkowników naszego ts'3 zarówno starych wyjadaczy jak i nowych członków Jeżeli jesteście kreatywni i pomysłowi to dobrze trafiliście Planujemy zorganizować event z okazji Halloween i jest nam potrzebna drobna pomoc bo robimy to dla was i potrzebuje właśnie WAS A mianowicie chodzi o to, że x dni przed halloween na naszym serwerze będą dodane specjalne ikonki, związane z tym świętem wasza pomóc polegała by na zaproponowaniu nazw tych ikonek. Poniżej podam przykład. Truposz Jednak nazwy muszą sprostać kilku prostym wymaganiom Nazwy nie mogą być wulgarne Nie mogą nikogo obrażać Muszę być śmieszne/ zabawne
 22. Podanie Bielawson

  Gotowe, proszę o rozpatrzenie
 23. Kosz: Podanie na NA

  Imię: Łukasz Wiek: 16 Nick z TS3: Bielawson Dyspozycyjność: Myślę ze minimalnie 3 godziny w górę, nawet do 10 godzin. Unique ID: J9qEZCNI5skDgCkM9DbWqnEqW3M= Coś o sobie: Mam na imię Łukasz, jestem w wieku 16 lat. Pochodzę z województwa zachodniopomorskiego, gdzie uczęszczam do Zespołu Szkół Samochodowych. Jak można wywnioskować, interesuję się wszelkiego rodzaju motoryzacją. Jestem bardziej otwartą osobą, która lubi zawierać nowe znajomości. Zawsze staram się być miłym i kulturalnym dla wszystkich, nawet jeśli nie potrafią tego odwzajemnić. Nie jestem oczywiście idealny, lecz zawsze próbuję zmienić się na lepsze.W wolnych chwilach majstruję coś przy samochodach. Z komunikatora TeamSpeak3 korzystam bardzo długo i spore mam doświadczenie. Na serwerze gadam od dawna, i myślę że nadaję się w pełni pełnić funkcje administratora i pilnować porządku. Rzeczami które potrafię między innymi: Nadawanie rang graczom Przenoszenie graczy Kickowanie Banowanie Tworzenie, nadawanie kanałów, i ogólnie jestem ogarniętym użytkownikiem serwera i TeamSpeak'a
 24. Podanie Bielawson

  Podanie napisane w <code>. Proszę o poprawienie podanie i rozwinięcie swoich zdań.
 25. Podanie Bielawson

  Imię: Łukasz Wiek: 16 Nick z TS3: Bielawson Dyspozycyjność: Myślę ze minimalnie 3 godziny w górę, nawet do 10 godzin. Unique ID: J9qEZCNI5skDgCkM9DbWqnEqW3M= Coś o sobie: Mam na imię Łukasz, jestem w wieku 16 lat. Pochodzę z województwa zachodniopomorskiego, gdzie uczęszczam do Zespołu Szkół Samochodowych. Jak można wywnioskować, interesuję się wszelkiego rodzaju motoryzacją. Jestem bardziej otwartą osobą, która lubi zawierać nowe znajomości. Zawsze staram się być miłym i kulturalnym dla wszystkich, nawet jeśli nie potrafią tego odwzajemnić. Nie jestem oczywiście idealny, lecz zawsze próbuję zmienić się na lepsze.W wolnych chwilach majstruję coś przy samochodach. Z komunikatora TeamSpeak3 korzystam bardzo długo i spore mam doświadczenie. Na serwerze gadam od dawna, i myślę że nadaję się w pełni pełnić funkcje administratora i pilnować porządku. Rzeczami które potrafię między innymi: Nadawanie rang graczom Przenoszenie graczy Kickowanie Banowanie Tworzenie, nadawanie kanałów, i ogólnie jestem ogarniętym użytkownikiem serwera i TeamSpeak'a i myślę, że się nadaje i chciałbym dołączyć do grona waszej ekipy.
 26. [Przyjęte] Podanie na NA

  Przyjęty na okres próbny.
 27. Administrcja GryWamTu

  Mendel dołączył do składu na stanowisko NA
 28. Witam, Zapraszam wszystkich chętnych do pogrania w stare dobre Diablo 2 bez żadnych dodatkowych modyfikacji na prywatnym serwerze D2. Więcej na temat serwera znajdziecie na:
 1. Załaduj więcej aktywności
×