Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatniej godziny
 2. [Odrzucone] Podanie Na New Admina

  Temat został zamknięty! Możliwe powody zamknięcia tematu: Temat został zakończony. Temat został napisany podwójnie. Temat naruszał regulamin forum. Temat bez odpowiedzi dłużej niż 30 dni. Odpowiedź w temacie została udzielona. Zamknięto na prośbę autora.. Chcesz się wypowiedzieć w temacie ? Poproś moderatora o jego otwarcie. Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem.
 3. Today
 4. [Odrzucone] Podanie na NewAdmina

  Podanie odrzucam nie spełnienie wymagań
 5. [Odrzucone] Podanie na NewAdmina

  Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: GryWamTu.pl > TeamSpeak3 do forum: Wnioski > TeamSpeak3 > GryWamTu.pl > Podania na New Admina
 6. [Przyjęte] Podanie na Admina

  Przyjęty na okres próbny.
 7. Administrcja GryWamTu

  sokaℓ dołączył do składu na stanowisko NA
 8. Wczoraj
 9. Ostatni tydzień
 10. [Odrzucone] Podanie na NewAdmina

  Podanie napisane niezgodnie ze wzorem.
 11. [Odrzucone] Podanie Na Admina

  Podanie napisane niezgodnie ze wzorem.
 12. [Odrzucone] Podanie Na New Admina

  Niestety nie spełniasz wymagań wiekowych.
 13. Admin

  Napisz w odpowiednim dziale i zgodnie ze wzorem oraz zapoznaj się z wymaganiami.
 14. [Odrzucone] Podanie Na New Admina

  -Imię: Adrian -Wiek: 13 -Nick z TS3: AskIGameS -Dyspozycyjność: Prawie Cały dzień z przerwami 2h ,1h 30 min -Coś o sobie (Minimum 5 zdań): Jestem Adrian mam 13 lat pochodzę z województwa Lubelskiego Uwielbiam Informatykę i iteresuję się komputerami codziennie gadam z kolegami na waszym Team Speaku i bardzo chcial by Miejsce Admina na waszym Tsie teraz Ide do 7 klasy, mam opuźnioną mutacje ale nie jestem tym przejęty i bardzo lubie pomagać ludziom aby byli szczęśliwi i zadowoleni . -Twoje Doświadczenie na TS3: nie jestem zbyt doświadczony w takich klockach ale mniej więcej ogarniam jak zarejestrować kogoś lub daćmu grupę serwera lub dać mu jakąś rangę
 15. Admin

  Czy Mógł bym Dostać Admina lub pomocnika na Team Speak 3 Grywamtu.pl ???
 16. [Odrzucone] Podanie Na Admina

  Popraw podanie by nie było napisane w <code>
 17. [Odrzucone] Podanie na NewAdmina

  Popraw podanie by nie było napisane w <code>
 18. Kanał V.I.P

  Kanał będzie obserwowany do końca tygodnia, po czym zobaczę czy macie odpowiednią aktywność na kanał vip.
 19. Podanie na NA

  Proszę o zgłoszenie się na rozmowę na TeamSpeak'u w dniach 17.08-24.08.2017, Pozdrawiam.
 20. [Przyjęte] Podanie na Admina

  Proszę o zgłoszenie się na rozmowę na TeamSpeak'u w dniach 17.08-24.08.2017, Pozdrawiam.
 21. witam kazdy plik co tylko bym sciagnal nie uruchamia mi sie w ogole antywirus nie wykrywa nic, czekam, czekam i nic, zadnych bledow,, plik umiescilem w folderze głównym z tibią,
 22. Multicom - Serwis i sprzedaż laptopow tabletow gsm

  Odświeżam radca prawny tarnów
 23. [Przyjęte] Podanie na karaoke

  Witaj, cześć. Niestety u nas eventy prowadzi tylko administracja. Wpadnij na najbliższy event do nas (informacja będzie o nim na wejściu) a wtedy może dostaniesz możliwość pomocy administracji i zobaczymy z czasem czy się nadajesz do samodzielnego prowadzenia wydarzenia.
 24. [Przyjęte] Podanie na karaoke

  Witam Cześć czy będę mógł zrobić karaoke. Bo ja jestem już bardzo długo na tym serwerze i bym chciał zrobić te karaoke dla rozrywki. I sędziami będą niektórzy z adminów. No jeżeli się zgodzą. To więc tak bym bardzo prosił żebyś się zgodzili na to karaoke. Bo chociaż będzie trochę rozrywki.
 25. -Imię: Krzysiek -Wiek: 16 -Nick z TS3: Hojdys -Dyspozycyjność: W godzinach 12:00-17:00 i 20:00-01:00 -Unique ID: cSV0U1EM/5S4XynrEATONXSR5Lg= -Coś o sobie (Minimum 5 zdań): Jestem Krzysiek mam 16 lat pochodzę z województwa Dolno-Śląskiego. Interesuje się grami jak i zarówno programami. Jestem osobą otwartą,sympatyczną. Bardzo lubię grać w gry komputerowe typu Moba. Chętnie współpracuję z nowymi osobami. -Twoje doświadczenie na TS3: Ts'a używam od 4-5 lat,Byłem założycielem 2 serwerów upadły ponieważ administracja się rozpadła,Umiem Zmieniać nazwę i opisy kanałów,Znam się na rangach i ich pozwoleniach.
 26. [Odrzucone] Podanie na NewAdmina

  Popraw podanie, bo jest napisane w Code.
 27. [Odrzucone] Podanie na NewAdmina

  Bez [Venatores]
 28. Imię: Brajan Wiek:14 Nick z TS3: [Venatores]Widmo85 Dyspozycyjność: Cały Dzień Całą Noc w Wakacje i w roku Szkolnym od Pon.-Pią. tak od 15 do 22 od Pią.Nie. caly Czas Unique ID: oFHFmNfp38qL4Eop2aBKCY3bjI0= Coś o sobie (Minimum 5 zdań): Jestem bardzo Przyjazny, Lubie Pomagac, Jestem towarzyski, Lubie grać w LoL'a i Cs:Go Twoje doświadczenie na TS3: Mam Doświadczenie dość duże jednak dalej się Ucze i rozwijam. Mam Nadzieje ze moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone.
 1. Pokaż więcej aktywności
×