Jump to content
Nowe numeryczne IP serwera GWT: 178.217.188.10 ×

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Nowe numeryczne IP serwera GWT: 178.217.188.10

deyxq

Grafik
  • Content Count

34
  • Last visited

• Days Won

1

deyxq last won the day on September 13 2019

deyxq had the most liked content!

Community Reputation

23 Startujący

About deyxq

• Rank
    Grafik

TS3 Function

• Funkcja na TS
    Grafik

Profile Information

Vacation

• Vacation
    01/01/2037

Recent Profile Visitors

465 profile views
  1. Coś ta oprawa graficzna kuleje mordo. Prezentacja bezmyślnie wklejona bez usuniętego formatowania, gratuluję.
  2. Pierw to wy pierwsze sobie załatwcie jakiegoś grafika.
  3. Odświeżam, bo także chyba niewidoczny.
  4. Odswiezam, bo chyba niewidoczny
  5. No niestety, można i tak. :) 

6. Podanie napisane tak troszkę na kolanie, postaraj się nie używać zbędnych pogrubień, etc. żeby to wyglądało schludnie i ładnie. Mam takie pytanko, po co to "XD" na końcu? Takie coś z automatu mnie odpycha od twojego podania tak szczerze. Po twoim fp wnioskuję iż zakończyłeś karierę grafika na czas aktualny, wnioskując po tym: Coś się zaczyna coś się kończy. Z przykrością i bólem piszę, że etap NieznanyDesign dobiegł końca, ale to nie oznacza koniec tej strony wracam silniejszy jako NZX Design z nowymi pomysłami, projektami i nowościami. Będziesz kolejną osobą która tylko będzie siedzieć na randze Grafika, a nie będzie nic, a nic robić dla społeczności? Bo tak się zapowiada raczej. Masz również krótki staż na forum oraz zaledwie jeden post, na początek pasowałoby Ci stworzyć jakąś własną galerię na forum lub wykonać coś dla Społeczności tak dla poprawienia wizerunku tutaj. A co do prac, na Instagramie fatalne wpasowanie, ale to bardzo fatalne, popracuj nad tym, a co do Facebook'a, twoje pracę są szczerze przeciętne i tak jakby troszkę polecone na template'ach oraz poradnikach. Na czas aktualny, jestem bardziej niestety na NIE.
  7. Jak aktywować kody? To bardzo proste, postępuj według poniższych kroków. Otwieramy aplikację TeamSpeak 3 > Klikamy Tools > Zakładka "MyTeamSpeak" > Redeem Code > Wklejamy kod i klikamy Redeem Aktualnie są odkryte trzy kody, jest ich łącznie sześć, po wyjściu każdego nowego będę dodawać je w tym temacie. Mind Egg: MKUUNY6GTY Power Egg: DJJCQTDWFX Time Egg: 9CFAMVLLXC (NOWA) Reality Egg: 1B2JFU7HNL (NOWA) Space Egg: JFE3U2V0N7 A od siebie dodam, Wesołych Świąt Wielkanocnych.
  8. Czuć troszkę gotowca z mc-market'u. ;v
  9. deyxq

x

One nie są mojego autorstwa, tylko są to sklejki z dostępnych i niedostępnych paczek.
  10. deyxq

x

x
  11. deyxq

x

x
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines