Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

deyxq

Grafik
  • Content Count

5
  • Last visited

• Days Won

1

deyxq last won the day on September 13

deyxq had the most liked content!

Community Reputation

7 Startujący

1 Follower

About deyxq

• Rank
    Grafik
  • Birthday February 26

TS3 Function

• Funkcja na TS
    Grafik

Profile Information

• Gram w
    World Of Tanks
  • Hobby
    Kulturystyka - Militaria

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Jeżeli znajdę wolną chwilkę, to postaram się wykonać w sumie jakąś prostą oraz przejrzystą graficzkę typu "Header". Co do poziomu, staram się doszkalać oraz uczyć coraz bardziej w tej dziedzinie, taki leciutko samouk. Dziękuję wszystkim.
  2. Dawid 18 Czas na wykonywanie zleceń? Zależne będzie to od mojego czasu oraz kończenia pracy. Programy którymi się głównie posługuję jest to Photoshop 2k19, Adobe Ilustrator, Cinema 4D oraz do tworzenia animacji After Effects. Grafiką zajmuję się spontanicznie, głównie tworzę darmowe zlecenia, lecz jeżeli chodzi już o prace w AE oraz C4D, są to już odpłatne prace. Jestem właścicielem pewnego projektu oraz forum ogólno-tematycznego. Poza grafiką, zajmuję się również tworzeniem małych skryptów oraz dodatków do serwerów gier. Poniżej załączam, tylko PARĘ przykładowych prac. Dziękuję za uwagę. Myślę iż nie ma co się rozpisywać w podaniach zbytnio, lubię prostotę oraz zwięzłość.
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines